Szanowni państwo jestem zainteresowana pracą

Pobierz

Mam 38 lat i bogate doświadczenie zawodowe również przy sprzątaniu prywatnych domów.. Mój angielski jest dobry w mowie i pismie ,posluguje sie także językiem wloskim w podobnym stopniu .. Jestem zainteresowana pracą przy wykładaniu towaru , jestem osobą punktualna , szybko się uczę , nie mam żadnych problemów z komunikacją z ludzmi , język znam w stopniu podstawowym .. Posiadam 5-letnie doświadczenie zawodowe jako pracownik administracyjno-biurowy.. Najlepiej, żeby było to "Szanowni Państwo" lub "Szanowny Panie/Szanowna Pani", jeśli wysyłamy do konkretnej, podpisanej pod ofertą osoby.. Praca przy zbiorach; Praca w leśnictwie; Praca w ogrodnictwie; Praca w rolnictwie; Praca w Budownictwie.. Jestem także studentką 2 roku na kierunku Dziennikarstwo i nowe media.. Mam nadzieje,że zostanie pozytywnie rozpatrzona moja oferta.. Dziękuję i pozdrawiamWitam, jestem zainteresowana wraz z chłopakiem praca przy produkcji pakowania ciastek , Mieszkamy od miesiaca w Angli i jestesmy chetni podjac pracy od zaraz, jestesmy sumienni , pracowici i bezkonfliktowi ,prosimy o kontakt : lub 075 726 633 93Jestem bardzo zainteresowana pracą, którą Państwo oferujecie.. Wszyscy pracowaliśmy wcześniej na terenie Niemiec na hali produkcyjnej jak również przy zbiorach owoców i warzyw.2021.08.16: Szanowni Państwo, jestem zainteresowana podjęciem współpracy..

PozdrawiamJestem bardzo zainteresowana tą pracą.

Jestem zainteresowany ofertą pracy ,mogę dojechać własnym samochodem.. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Bez problemu porozumiewam się w języku angielskim.. Używamy zwrotu w liczbie mnogiej.Szanowni Państwo jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu słodyczy.. Każda firma ma swoje specyficzne oczekiwania i należy je uwzględnić.Zamiennie możemy użyć jednego z dwóch zwrotów formalnych.. Łączę pozdrowienia, Imię i Nazwisko [WERSJA PODSTAWOWA] Dzień Dobry,Szanowni Państwo, Sehr geehrte Damen und Herren, Formalny, nie wiemy, kim jest odbiorca.. Studiuje administrację.. odbędzie się już trzecia edycja konferencji naukowej poświęconej tematyceInformacje ogólne: * list motywacyjny należy wysyłać w odpowiedzi na każdą ofertę pracy, chyba że pracodawca wyraźnie zaznaczy, iż oczekuje tylko CV.. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 696-205-600 lub e-mail malgorzta , jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą.. Posiadam doświadczenie w Polsce przy zbiorze truskawek, natomiast za granicą pracowałam w Belgii przy zbiorze jabłek.. Jeżeli szukają Państwo pojętnych, sumiennych i pozytywnie nastawionych do życia pracowników, zapraszamy do kontaktu!. Pracowałam również jako koordynator oraz menager.. Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców.. Jestem rzetelny,pracowity.punktualny i sumienny..

... że jesteśmy zainteresowani pracą w danej firmie.

Zamiennie możemy użyć jednego z dwóch zwrotów formalnych.. 22 56 45 456 e-mail: Szanowni Państwo!. Na co dzień pracuję jako produkt manager, tworzę opisy, parametry i nazwy produktów.. Gotowość do wyjazdu od zaraz: oraz nr telefonu :508-177-858Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą.. stres nie jest mi obcy pracowałam w Polsce przy różnych inwentaryzacjach oraz w hotelu na stanowisku recepcjonistki .Witam serdecznie .nazywam sie Anna i jestem zainteresowana oferta pracy u Państwa obecnie mieszkam w Anglii jednak jestem skłonna zmienić miejsce zamieszkania.. Posiadam status studenta.. Kontakt:Szanowni Państwo,Poszukuję pracy jako architekt wnętrz, asystent, koordynator, pracownik biurowy.. Witam ,jestem zainteresowana państwa ofertą .Pracowałam przy zbiorach truskawek ,czereśni ,malin .Mogę podjąć pracę na sortowni lub magazynie.Szanowni Państwo, W odpowiedzi na ofertę pracy zamieszczoną na portalu XYZ.pl przesyłam swoje CV.. Jesteśmy dyspozycyjni w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień, wrzesień).. Prosze o kontakty pod nr.724213873 lub Pozdrawiam:)Witam serdecznie .. Mamy również syna w wieku 22 lat który również chętnie by wyjechał do pracy razem z nami.. Jestem bardzo pracowita, porządna, sumiennie wykonuję powierzone obowiązki.. Bardzo zależy mi na państwa pozytywnej odpowiedzi..

jestem rzetelna oraz szybka w działaniu.

Cieśla konstrukcyjny; Cieśla szalunkowy; Dekarz; Elektryk budowlany; Hydraulik; Malarz budowlany; Szukam pracy"Praca przy recyklingu Oslo 2015".. Proszę o udzielenie informacji o ofercie pracy w wiadomości prywatnej lub pod numerem telefonu: 609584865Szanowni Państwo, jesteśmy parą , która jest zainteresowana Państwa ofertą pracy.. Jestem dyspozycyjna.. Proszę podać jakie dokumenty i na jaki adres należy wysłać.. Jestem gotowa wyjechac od razu,mam 19 lat.Jestem po szkole gastronomicznej i przez ostanie trzy miesiace byłam w Niemczech i pracowałam na produkcji.. | Kasia Malinowska Ul. Herbowa 7/39, 00-810 Warszawa Tel.. jestem osobą sumienną, pracowitą, solidną oraz mam dobry kontakt z otoczeniem.. Posługuję się językiem angielskim w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym.. Chciałabym poinformować, że jestem mocna zainteresowana odbywaniem praktyki w Państwa Firmie.Uważam, że mogą Państwo stworzyć mi ogromne możliwości rozwoju i pogłębienia mojej wiedzy praktycznej.Szanowni Państwo, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy na stanowisku "pracownik administracyjno-biurowy".. Jesteśmy bardzo pracowite, sumienne .. Bardzo lubimy swoją pracę, chcemy tylko zmienić kraj pobytu.. Mam 19 lat moja ciocia 35 i obie poszukujemy pracy na okres wakacji.. Chętnie zaprezentuję się na rozmowie w norweskiej firmie.Szanowni Państwo!.

Jestem dostępna od 30.06 do 30.09.Szanowni Państwo, Jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy.

Jestem zainteresowany pracą na stanowisku Barmana, ponieważ mam ponad przeciętne umiejętności i predyspozycje do wykonywania pracy w tym zawodzie.. Jesteśmy parą przyjaciółek, mieszkających w Holandii i pracujących tu w magazynie.. Stan cywilny: żonaty.. Pracowałam za granicą na produkcji, przy zbieraniu zamówień, sortowaniu oraz pakowaniu.Szanowni Państwo, Jestem żywo zainteresowana ofertą pracy.. Moje szczególne zainteresowanie pracą w Państwa firmie wynika z różnorodności zadań na tym stanowisku.. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach.. Biegle władam językiem angielskim (posiadam 3 certyfikaty) oraz komunikatywnym niemieckim.. Proszę o kontakt na maila być rzeczowa, ale nie skrótowa.. Posiadam dwuletnie doświadczenie w pracy w bufecie, jestem komunikatywna i otwarta, mam dobre podejście do ludzi dzięki pracy z dziećmi i animacji w hotelu.. Z zawodu jestem architektem wnętrz, 4 lata prowadziłam własną firmę, znam podstawy księgowości.. Witam.. Jestem zdyscyplinowana, zaangażowana i chętna do pracy.Szanowni Państwo Jestem zainteresowana rezerwacją pokoju przy Wolskiej 165.. W mailu z CV powinno znaleźć się powitanie.. Z przyjemnością omówiłbym szczegóły dotyczące stanowiska podczas spotkania.Szanowni Państwo, Jestem zainteresowana tą pracą i chętnie się jej podejmę.mam doświadczenie w pracy w Anglii w sprzątaniu hoteli oraz na farmie owocowej.. Mieszkam w Norwegii w Sundbyfoss.. Czy w tym pokoju jest lodówka,.Szanowni Państwo, wraz z moja dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorze oliwek.. W kolejnym akapicie listu motywacyjnego chcę Państwa przekonać do tego że jestem najlepszym kandydatem na to stanowisko.. Jesteśmy uczciwi, dokładni, pracowici i sprawni fizycznie.. "Chciałbym przedstawić powody, dla których jestem odpowiednim kandydatem na stanowisko…" "Interesuje mnie praca na stanowisku…., ponieważ…"Szanowni Państwo , .. Jestem zainteresowana pracą sezonową.. Jestem osobą bardzo komunikatywną, zdyscyplinowaną, traktującą pracę jako priorytet.. Szanowna Pani, Dear Madam, Formalny, odbiorcą jest kobieta, której nazwiska nie znamy.. Dodatkowym atutem jest znajomość języka angielskiego.. Curriculum vitae Dane osobowe: Imię i nazwisko: Daniel Wojciechowski Data urodzenia: 01.12.1971 Adres: 60-335 Poznań ul. Grochowska 120b/9.. Szanowni Państwo, Dear Sir / Madam, Formalny, nie wiemy, kim jest odbiorca.. Powitania typu "Dzień dobry", a tym bardziej "Witam" są dalece niestosowne w takich sytuacjach.III Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Prawo medyczne w ujęciu interdyscyplinarnym": Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić na III Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Prawo medyczne w ujęciu interdyscyplinarnym".. Jestem dyspozycyjna przez cały lipiec i sierpień.. Nie należy pisać uniwersalnego listu, który wysyłamy do wszystkich pracodawców.. oto mój numer telefonu: 00447731594186 ; adres email: .Praca przy pakowaniu; Praca przy sprzątaniu; Praca sezonowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt