Kartkówka do lektury mikołajek

Pobierz

• Kim jest Rosół?. Kto należy do rodziny Mikołajka?. O autorze.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Rozpocznij test.. Należy ona do serii francuskich książek dla dzieci, której pierwsza część ukazała się 30 marca 1959 r. Początkowo autorzy nie planowali jej kontynuacji, jednak ogromny odzew ze strony czytelników spowodował, że zdecydowali się stworzyć kolejne historie.. 2013-06-04 16:53:13; Napisz opowiadanie na temat jednej przygody książki pt. : " Mikołajek i inne chłopaki " 2011-03-09 16:02:30 " Mikołajek i inne chłopaki" - zadanie z polskiego 2015-04-16 12:48:37; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki.. Ilość pytań: 17.. .Uczniem, od którego często można było dostać w nos, był: a) Euzebiusz b) Rufus c) Mikołajek 5.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Wejście.. (1, Lekarstwo) Teraz jemy fasolkę z mięsem.. opiekunem uczniów.. Już chyba nigdy więcej Mikołajek nie zjawi się w .Rozwiąż quiz, wybierz jedną prawidłową odpowiedź.. 3 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #szkola .. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny znajdziecie na .Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. Idę z wizytą do Ananiasza Mikołajek poszedł do domu Ananiasza.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?.

Antygona - test znajomości lektury.

Zapraszamy również do drugiego .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Witaj na stronie Quizz.pl.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Zostało sześć puszek fasolki, bo tata jej nie lubi.. Wyślij zgłoszenie.. Ja ją lubiłem do wczoraj, ale jak się dowiedziałem, że na dzisiaj mamy jeszcze dwie puszki, jedną na obiad i jedną na .tel: 16 621 74 57 s. Dyrektor: 607 202 461 e-mail: łajek lubi chodzić do szkoły, mimo że zdarzyło mu się pójść z Alcestem na wagary (opowiadanie Świetnieśmy się bawili).. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Sprawdź, czy pamiętasz bohaterów i fabułę filmu!. W czym przyszedł Godfryd do szkoły w dniu, w którym miała się odbyć sesja zdjęciowa?. pytanie 1 z 10.. Edit "Opowieść wigilijna" - kartkówka ze znajomości lektury DRAFT.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. » Quizy » Filmowe.. Czy robiłeś w szkole te rzeczy z nudy?. Lektury obowiązkowe "Akademia Pana Kleksa" cz. 1 - Akademia "Akademia Pana Kleksa" cz. 2 - MateuszO to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci..

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

Podobne działy .Plik MIKOŁAJEK CYKL LEKCJI.pdf na koncie użytkownika elme • folder MATERIAŁY DO ZAJĘĆ, KONSPEKTY I SCENARIUSZE ZAJĘĆ • Data dodania: 29 gru 2012Mikołajek c. narrator w pierwszej osobie d. odpowiedzi ,,b" i ,,c" są prawidłowe 9.. Hej , mam pytanie o krzyżówke z Polskiego Mikołajek jest 23 pytania 2.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. !Mikołajek w formie e-booka to książka napisana przez Rene Goscinny, a zilustrowana przez Jean-Jacques Sempe.. robią wam szczepionkę.. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. Izabella_Kurowska2.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś .Mikołajek.. z Mikołajkiem.1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polskiklasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1..

Powodzenia:)Mikołajek - test znajomości lektury.

Rodzice i siostra Jadwinia; .. Vaiana: Skarb oceanu.. Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.Nie lubię chodzić do doktora.. Kiedy dochodzi do krótkiego konfliktu z kolegą, nie unika konfrontacji, potem szybko o sprawie zapomina: "tłukliśmy się jakiś czas, a potem powiedziałem, że już późno i przestaliśmy się bić .Mikołajek, ku zdziwieniu mamy, odmówił.. jednym z uczniów.. Uczniem, który często coś podjadał, był: a) Alcest b) Euzebiusz c) Rufus 7.:P - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKrzyżówka Mikołajek z polskiego , pomocy!. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. kuzynem Mikołajka.. Chłopcy wymyślali takie zabawy, że obie mamy szybko zakończyły spotkanie chłopców.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz :) Logowanie.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Testy: Lektury szkolne ..

Mikołajek test online.Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.

Przecież musi wszystkim opowiedzieć, jak było na wagarach.. Nie ma jeszcze komentarzy do tej gry.. właścicielem restauracji.. Były bardzo niezadowolone.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt