Hobby wypracowanie po niemiecku

Pobierz

Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.Moje hobby pochłania mi sporą ilość czasu.. Uważam jednak, że jest ono ciekawe i rozwijające.. Wypracowania.. Każdy z nas lubi spędzać wolny czas inaczej.. Daje mi także możliwość dowiedzenia się nowych rzeczy.. to dla mnie bardzo wazne!. Gdy będziesz zastanawiać się, jakie właściwie są hobby - wracaj tutaj!wypracowania maturalne po niemiecku Aby ułatwić Ci przygotowaie do pisemnej matury z języka niemieckiego, opublikowaliśmy tu kilka przykładowych wypracowań w tym języku.. die Lieblingsbeschäftigung - ulubione zajęcie.Wypracowanie (po niemiecku) na temat hobby.. język niemiecki - Materiały dydaktyczne.. begeistert sein (von + Dat) - być zachwyconym, zafascynowanym.. Piszę tak po prostu dla siebie z czystej przyjemności.. ;] Nie wyobrażam sobie życia bez pisania.. Niektórzy lubią go spędzać bardziej aktywnie (actively), a inni wolą nie wychodzić z łóżka (to stay in bed).Każdy ma inne preferencje (preferences), ale opcji na spędzanie wolnego czasu (free time, spare time) jest bardzo wiele!. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Słówka związane z hobby po niemiecku są następujące: Fußball, Volleyball, Basketball, Tennis, Tischtennis, Billard spielen - grać w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis, tenis stołowy, bilard..

Zainteresowania po niemiecku.

Pamiętaj, że wypracowań tych nie wolno kopiować ani używać jako swoich.Moje hobby - Meine Hobbys - niemiecki, wypracowania - Slowka.pl.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa hobby i dodaj je do swoich fiszek.. Czytanie wypracowań to wbrew pozorom dobry sposób na naukę, gdyż wiele zwrotów i wyrażeń występuje razem z odpowiednim kontekstem - co bardzo .Napisz po niemiecku o swoim hobby.. Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział.. Oferujemy szeroki wybór unikalnych tekstów z tego przedmiotu.. Na stronie używamy cookies.. Co umiesz robić dobrze?. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.. Prace gotowe do wydrukowania.. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Moje hobby to taniec.Trenuję taniec od 4 lat,2 razy w tygodniu po 3 godziny.Sprawia mi to przyjemność,a szczególnie gdy zajmuję dobre miejsca na turniejach.Lubię także jeździć na rowerze wraz z przyjaciółmi.Najcześciej jeździmy po lesie,poniewaź jazda z .dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna..

Rozprawka po niemiecku przykład.

w zawodach sportowych.. 5 książek do samodzielnej nauki niemieckiego - EMPIK.COM.Moje hobby to pisarstwo ;] Uwielbiam pisać własne książki, czy opowiadania.. Wzór rozprawki po niemiecku - matura rozszerzona.. Mogę wtedy zatracić się w świecie, który stworzyłam.. Rad/ Ski fahren - jeździć na rowerze/ na nartach.. Polish Mogą wrócić do domu o 17:30, cieszyć się rodziną, uprawiać hobby , wyjść, bawić się.hobby - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Zeitungen/Zeitschriften/Bücher lesen - czytać gazety/czasopisma/książki.Hobby po niemiecku.. das Hobby ** rzeczownik (rodzaj nijaki) Liczba mnoga: die Hobbys.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Przykłady użycia - "hobby" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Bardzo proszę o przetłumaczenie tekstu z języka polskiego na język niemiecki.. - Hobby, FreizeitbeschäftigungZnajdziesz tu wielką listę hobby - ponad 200 pomysłów na spędzanie czasu wolnego.. Moje hobby po niemiecku - Materiały dydaktyczne.. ulozcie z 12 zMoje hobby - jazda konna po niemiecku.. Pomocy !. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2,872 wizyt.. Gdzie leży Paryż?. ma być to wypracowanie na temat jazdy konnej, jaki to sport może rasy koni i dlaczego ten sport lubię .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa wypracowanie w słowniku online PONS!.

(Czy masz jakieś hobby?)

Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. (Moje hobby to sport) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2015 (20:34) - przydatność: 25% - głosów: 7Jak jest hobby po niemiecku?. Drugim moim hobby jest rysowanie portretów i twarzy w stylu mangi.Hobby po angielsku: wstęp.. Czego nie można robić w restauracji?mein tag mój dzień niemiecki opis dnia po niemiecku .. dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura rozszerzona angielski matura z angielskiego .. "das Hobby" po polsku — Słownik niemiecko-polski | zobacz "das Hobby" po niemiecku .. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Rozprawka po niemiecku - zasady pisania, przydatne zwroty.. Czasem jej owoce stają się dla nich prezentami.Język niemiecki - Wypracowania po niemiecku.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. 0 głosów.. Mimo, że nie mam żadnej koleżanki, która miałaby takie samo hobby, wiele z nich mówi, że podziwia moją pasję..

Co znaczy i jak powiedzieć "hobby" po niemiecku?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt