Mikołajek test z lektury z odpowiedziami

Pobierz

Jako pierwszy postanowił przejecha ć si ę tata.a ja już sam czytam i chciałbym poczytać jeszcze o Mikołajku dodany: 2012-10-16 13:34:04, przez: Hubert uwielbiam jak mama czyta mi książeczki, chętnie ich słuchammikołajek sprawdzian z lektury z odpowiedziami.pdf (23 KB) Pobierz.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. Wyślij zgłoszenie Izabella_Kurowska2.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. 133 479 plików wideo?. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Każdy z tych.Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawd ź cofnij .Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 3 Obserwuj autora Zobacz profil .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. właścicielem restauracji.. to nie ten test Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;;O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

jednym z uczniów.. Rodzice byli zajęci kłótnią.. Rozwiąż test.. Uciekł z domu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik test z lektury mikolajek z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika jastrzebska_agata • folder Calineczka • Data dodania: 11 lis 2018Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyTest ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.. / 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 .. Inne tryby testu.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Nowe blogi .. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury ZemstaPlik Przygody Mikołajka kl.4.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Klasa IV SP • Data dodania: 25 mar 2011Informacje o bohaterach książki : Mikołajek :) Potrzeba mi informacji na temat bohaterów z książki Mikołajek np.:-Mikołajek , -Rosół,-Maksencjusz, -Kleofas, -Ananiasz,-Alcest, -Rufus,-Euzebiusz,-Gotfryd,-pani nauczycielka, -Pan Blédurt; Proszę pomóżcie ..

W teście Mikołajek ...Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.

Rozpocznij test.. 3) rower Tata obiecał kupić Mikołajkowi rower, gdy b ędzie w pierwszej dziesi ątce z arytmetyki.. Kategorie blogów .test z włoskiego przysłow mapet opium w rosole inne fajne quiz darmowe testy zycie karta rowerowa test ze zmierzchu pilka nozna film wojsko polskie test z mitologii greckiej prawo jazdy test z poprawnej polszczy test z dziadów test z gry komputerowej hollywood test z religii muzyka english obraz dymitriady test z motoryzacji test piłki .Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Tato uznał, że też nie był dobrym uczniem.. z Mikołajkiem.Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. • Kim jest Rosół?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Nocował w domu Euzebiusza.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 519 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy ..

30 seconds .Najbardziej kompletny test z lektury Zemsta jaki znajdziesz w sieci.

Rosół b.Mikołajek wrócił z płaczem do domu.. Podobne działy .Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji "Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu ul. .. albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.Plik Mikolajek czesc 1 test z odpowiedziami zgodny z. ksiazkam i materialem.rtf na koncie uzytkownika paula8137 Data dodania: 7 maj 2017 .. paula8137 / Mikolajek czesc 1 test z odpowiedziami zgodny z .Opracowanie lektury "Mikołajek" Scenariusz lekcji języka polskiego z elementami oceniania kształtującego w kl. VI na temat "Andrzejkowe zwyczaje" Test badający umiejętność czytania ze zrozumieniem i sprawność językową ucznia klasy VI szkoły podstawowej; Pisanie listu - historia, rodzaje, budowaQ.. Ulepimy dziś bałwana?. Dlaczego Mikołajek nie został ukarany za negatywną uwagę w dzienniczku?.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

opiekunem uczniów.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Głęboka 1 37-500 Jarosław.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. kuzynem Mikołajka.. Quiz w Poczekalni.. Mama wzięła od niego banknot i dała mu monetę na jedn ą czekolad ę.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Udało się to Mikołajkowi, poniewa Ŝ sporo dzieci chorowało.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. pytanie 1 z 10.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt