Skarpetki lektura streszczenie

Pobierz

Justyną w rozmowie z Martą zapewnia ją, że nie czuje już nic do Zygmunta.. Antygona to starożytna tragedia Sofoklesa.. Powstała na podstawie mitów tebańskich i opisuje historię walki o władzę.. Suczka Balbina powiła bowiem pięcioro szczeniąt - cztery pieski i jedną suczkę.. Książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.Streszczenie.. Ze względu na ich liczebność Babcia nazwała je "pięciopsiaczkami".. Wybierz swoją lekturę, posłuchaj za darmo, zamów i pobierz legalnie pełną wersję w plikach MP3 prosto na komputer lub smartfon, aby już za 3 minuty wygodnie słuchać lektury wraz z dzieckiem.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Mała księżniczka, którą napisał Burnett Frances Hodgson, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Lektury.. Udostępnij.. Przygody małej Momo to pełne humoru opowieści, w których kraina fantazji miesza się z światem rzeczywistym.. Treść .Lektury szkolne, Kartoteka - streszczenie Fragment dokumentu: Kartoteka - streszczenie.. Od razu postanowiła znaleźć im .Lektury Szkolne MP3 do słuchania (AUDIOBOOKI) - tu znajdziesz zbiór wszystkich lektur do szkoły podstawowej i liceum.. W niecodzienny sposób, bez moralizowania, Bednarek uczy dzieci tolerancji, patrzenia przychylnie na czasem niezrozumiałe wybory innych, a także wsłuchiwania się w swoje potrzeby.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - Bednarek Justyna - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl..

Mikołajek - streszczenie.

Zagadka pierwsza, czyli gdzie są moje skarpetki w delfiny?. Zagłębiając się dalej w tę historię, dowiesz się, że zaginione skarpetki wyruszają w szeroki świat przez dziurę, którą odkrywa również hydraulik wezwany na interwencję.Niektóre skarpetki zamieniają się w coś zupełnie innego, ale jest i taka, dla której powrót do domu z którego uciekła był najlepszym wyborem.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorce, genezę utworu, charakterystykę postaci, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Ma dwóch braci - ośmioletniego Bossego i dziewięcioletniego Lassego.. Marta wspomina dawne czasy, kiedy rody Bohatyrowiczów i .Napisz streszczenie lektury "Opowieści Z Narnii" 2013-03-26 20:06:42 Napisz streszczenie z lektury tajemniczy ogród 2019-02-17 13:52:55 Napisz w 10 zdaniach streszczenie lektury ,,Zemsta& quot;.W swojej powieści Michel Ende przedstawił pojęcie czasu oraz to, jak jest pojmowane w społeczeństwie.. Szybka i bezpieczna dostawa.. Książka Justyny Bednarek to zbiór krótkich opowieści, z których każda opowiada o przygodach jednej z dziesięciu tytułowych skarpetek..

Pięciopsiaczki - streszczenie, plan wydarzeń.

Sprawdź!Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) AUDIOBOOK (Justyna Bednarek) to bardzo zabawna książka audio dla dzieci, która jest obowiązkową lekturą szkolną w klasach 1-3 szkoły podstawowej.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Lista wszystkich streszczeń - - MATEMATYKI: tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Daleki rejs, którą napisał Onichimowska Anna, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Streszczenie Walery rozmawia z Eliza o wspólnej przyszłości.. Tam zjawia mu się duch jego wspólnika, Jakuba Marley'a, który ostrzega: jeśli Scrooge się nie zmieni, po śmierci czeka go wieczna męka.Baza wszystkich streszczeń dla szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum zebrane w naszym portalu.Asiunia - streszczenie utworu Joanny Papuzińskiej.. Detektyw Pozytywka prowadzi własną agencję detektywistyczną, która ma swoją siedzibę na poddaszu kamienicy.Streszczenie krótkie.. Wspólnie z rodziną mieszkają w Zagrodzie Środkowej.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Matylda, którą napisał Dahl Roald, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Momo, którą napisał Ende Michael, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Krótkie streszczenie lektury..

Dzieci z Bullerbyn - streszczenie, plan wydarzeń.

Z kościoła wraca Justyna Orzelska, krewna Korczyńskich oraz Marta Korczyńska.. Momo, czyli główna bohaterka powieści, musi uratować ludzi przed złodziejami czasu.. poleca 82 % 2121 głosów.. Z pomocą Mistrza Hory i żółwicy Kasjopei znajdują sposób na Szarych panów .Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Konopielka, którą napisał Redliński Edward, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Antygona Sofoklesa - streszczenie lektury.. Wiele pochwał zdobyły też ilustracje wykonane przez niezrównanego Daniela de Latoura.Autorka przedstawia dom Małej Be, w którym skarpetki dosłownie znikają w praniu, przez co są nie do pary.. Pewna dziewczynka o imieniu Lisa ma siedem lat i mieszka w Bullerbyn - niedużej wiosce na południu Szwecji.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Książka Grzegorza Kasdepke w piętnastu rozdziałach przedstawia przygody tytułowego bohatera - detektywa Pozytywki.. Kartoteka rozpoczyna się od krótkiego monologu Bohatera.. Promocje nawet do -35%.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Asiunia Joanny Papuzińskiej znajdziecie na streszczenia.pl.Lektury / Mikołajek..

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - streszczenie.

Streszczenie.. Nakazuje mu robić różne sztuczki, po czym odstępuje go Bohaterowi w zamian za skarpetki, bo ten nie ma pieniędzy i także wychodzi.. Opisuje dzieje dziesięciu pojedynczych skarpetek, każdej z nich ofiarowując inną przygodę.Lektury.. Streszczenie.. U Karola, Karoliny, ich rodziców i babci pojawiają się nowi domownicy.. Bohater przez chwilę rozmawia z .. "Bajka o dziesięciu skarpetkach" odpowiada na to pytanie w sposób pełen cudownie nieskrępowanej wyobraźni.. W domu Mamy i Basi, nazywanej Małą Be, po wyjęciu z pralki często odnajdują się pojedyncze sztuki skarpet.Dzieci i rodziców urzekły historie skarpetki-mysiej mamy, skarpetki-detektywa, skarpetki-kapitana statku i skarpetki-doktora, a właściwie konsultanta do spraw nudy w szpitalu.. Wszystko zaczyna się od dziwnych zjawisk w pewnym domu - jego mieszkańcy orientują się bowiem, że podczas prania zawsze znajdują tylko jedną skarpetkę z pary .Streszczenie "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. Posłuchaj streszczenia tragedii Antygona, która jest lekturą obowiązkową w liceum.Lektury streszczenia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt