Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek świat książki

Pobierz

Trudno napisać książkę, która z radością czytają .niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Książki dla dzieci; niesamowite przygody dziesięciu skarpetek książka; niesamowite przygody dziesięciu skarpetek; Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Justyna BednarekOkazuje się, że skarpetki uciekające z prania wyruszają daleko w świat, rozpoczynając nowe życie.. Nominacja literacka do Książki Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY!. Są też takie skarpetki, które… uszczelniają ptasie gniazda.. ZOBACZ KONIECZNIE: Ta książka to obowiązkowa pozycja w każdej dziecięcej biblioteczce!. Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedynczo.. Przynajmniej w domu Małej Be.. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) AUDIOBOOK (Justyna Bednarek) to bardzo zabawna książka audio dla dzieci, która jest obowiązkową lekturą szkolną w klasach 1-3 szkoły podstawowej.. Tytuł Nagrody Literackiej Miasta Stołecznego Warszawy.. 160 str. 2 godz. 40 min.. Niesamowite przygody Dziesięciu Skarpetek to książka, której z niewiadomych mi przyczyn jakoś nie chciałam czytać z moim dzieckiem.. 0 dyskusji..

Sprawdź też koniecznie recenzję "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".

23 ,30 zł.AUDIOBOOK Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek - Justyna Bednarek (dla Dzieci).. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) | Kup za 69 zł, 0 zł za dostawę do PUNKTU ODBIORU.. Wydawnictwo: Poradnia K Cykl: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (tom 1) Seria: Latawiec literatura dziecięca.. Inne wydania.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek .Opis: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Bednarek Justyna.. Pewnie byśmy jej nie przeczytali ( o zgrozo!). Autor: .. skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyńcze.. Najlepsza książka dziecięca 2015 roku w konkursie Empiku "Przecinek i Kropka".. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to zabawna lektura, którą pokochają wszystkie dzieci oraz dorośli czytający swoich pociechom przed snem.. Wydawnictwo: Poradnia K. Data wydania: 2015-03-29.Za sukces tych książek odpowiedzialna jest Justyna Bednarek.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" zdobyło już szereg nagród i jest jednym z najlepszych tytułów ostatnich lat..

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.

"Od niepamiętnych czasów zachodzę w głowę, jak to jest, że po kolejnych praniach mam coraz więcej pojedynczych skarpetek.Książka Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek autorstwa Justyna Bednarek ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWNJest to jedna z tych dziecięcych książek, które z radością czyta się maluchom.. Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron .Książka Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Bednarek Justyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 24,68 zł .. Książka Justyny Bednarek zaskoczyła mnie głównie za sprawą poczucia humoru i oryginalności historii.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Najlepsza książka dziecięca 2015 roku w konkursie Empiku "Przecinek i Kropka".. Nominacja literacka do Książki Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY!Okładka: Tytuł: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek: Autorzy: Justyna Bednarek: ISBN: 9788363960131: Wydawnictwo: PORADNIA K: Cena: 39.9 zł: EAN: 9788363960131 Opiewająca w serię dziesięciu wspaniałych historii, z których każda jest inna.. Niezwykle śmieszne bajki o skarpetkach napisała Justyna Bednarek, a książkę ..

Przeczytaj opis książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" a także poznaj jej ocenę.

Ocena 4,5 / 5 56 opinii.. Ogromną zaletą jest prosty i zrozumiały dla najmłodszych język, co czyni opowieść bardzo przyjemną w odbiorze.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Daniel de Latour , Justyna Bednarek Cykl: Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (tom 1)22 ,72 zł.. Człowiek chyba nie jest w pełni świadomy tego, że nasze skarpetki żyją i mają świadomość.. Wiedziałam, że będzie dziwnie, sp.Są już dwie książki o Niesamowitych przygodach Skarpetek, jeśli jeszcze ich nie znacie to bardzo zachęcam.. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają .. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to zdecydowanie lektura na kilkanaście wieczorów.. Książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - recenzja z perspektywy mamy Skarpetki wyruszyły w świat, a wraz z nimi ja i moje dzieci.. Autor: Justyna Bednarek Ilustracje: Daniel de Latour Oprawa: Twarda Ilość stron: 160 Rekomendacja wiekowa: | Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)Kiedy tylko zobaczyłam książki Justyny Bednarek o Skarpetkach, wiedziałam, że będzie to ciekawa lektura..

Przeczytaj recenzję Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).

Tytuł Nagrody Literackiej Miasta Stołecznego Warszawy.. Przynajmniej w domu Małej Be.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Seria Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek; Oprawa: Twarda; Rok wydania: 2015; Ilość stron: 160; Format: 16,5x23,5 cm; Stan: nowy, pełnowartościowy produkt; Model: 9788363960131; Język: polski; Podtytuł: czterech prawych i sześciu lewych; Nr wydania: 1; ISBN: 9788363960131; EAN: 9788363960131; Wymiary: 17x24 cm166 opinii.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" Pierwsza książka z całego cyklu, która wprawiła w ruch maszynę o nazwie skarpetki.. O czym jest książka "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"?Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo.. Książka Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych), pochodzi z wydawnictwa Poradnia K. Autorem książki jest Justyna Bednarek.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek książka na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. A do tego wcale nie lubią swojego nudnego życia.. Niektóre z nich robią wielkie kariery, zostając gwiazdami kinowymi, inne przeżywają fascynujące przygody jako detektywi.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - wstęp "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)", opowiadają historię, która rozpoczyna się praniem.Do pralki trafiło dziesięć par skarpetek, ale po jednej z każdej z nich zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach.Czy nie zastanawiało was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt