Popatrz na zdjęcia i uzupełnij zdania słowami z ramki

Pobierz

Uzupełnij odpowiedź.. Rozalcia12 Rozalcia12 11.11.2017Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32 Uzupełnij zdania , używając a lub an .. Question from @Ewcia22465 - Gimnazjum - Język angielskiZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Popatrz na obrazki i napisz zdania, używając słów z ramki oraz this, that, There lub those.. Powierzchnia ramki jest równa ___ cm2.. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. Wyjaśnienie: bo całe zdj się nie zmieściło jeszcze raz wstawię z innymi zdjęciami .. Uzupełnij tabelę, używając wyrazów z ramki .. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present simple lub present continuous.. Uzupełnij tekst wyrazami związanymi z dbaniem o środowisko- wymieniając słowa oddziel je .2 Popatrz na obrazki i uzupełnij podane wyrażenia słowami z ramki.. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. Obrazek ma kształt równoległoboku.popatrz na obrazki i uzupelnij zdania slowami z ramki add bake chop mix slice UZUPEŁNIJ ZDANIA 2. a)not b)don't c)don't have d)haven't 4.. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. Następnie zdecyduj, czy zadania są prawdziwe czy fałsz… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.E if no-one wants to come shopping with me.. Dookoła obrazka jest ramka.. Obrazek ma kształt równoległoboku.popatrz na obrazek i uzupelnij tekst slowami z ramki..

Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania słowami z ramki.

Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. 5 napisz zaproszenie na jakąś imprezę (może być inna niż w poleceniu).. NA SZYBKO POTRZEBUJE!. Powierzchnia ramki jest równa ___ cm2.. 1.tea/ in .Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania wyrazami z ramki .. ale widać na zdjęciu tylko 1 obrazek.. Następnie zdecyduj, czy zadania są prawdziwe czy fałszywe.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania słowami z ramki.. Uzupełnij odpowiedź.. Wykorzystując informacje podane na rysunku, oblicz powierzchnię ramki.. Zastosuj właściwą formę czasownika be oraz wypisz z rami 1.. Wpisz z ramki odpowiedni słowa .Test Unit 7 1 1 Popatrz na zdjęcia i uzupełnij teksty słowami z ramki.. Zapisz powstałe wyrażenia.. 1 popatrz na obrazki i Użyj słów z ramki.. 3 Przeczytaj jeszcze raz dialog i odszukaj przykłady zdań, w których występują słowa z ramki Speaking Bank.Popatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki.. 11 - przeczytaj zdania 1-8 opisujące stroje z obrazków a,b,c i d.Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. 2013-09-26 14:56:11 Uzupełnij zdania używając wyrazów z ramki 2012-09-25 15:00:00Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Popatrz na obrazki.. Obrazek ma kształt równoległoboku.. Dla każdej grupy słów napisz dwa zdania według wzoru.. na przykładzie zad..

1 have got a big ......Uzupełnij zdania słowami z ramki.

Dookoła obrazka jest ramka.. Obrazek ma kształt równoległoboku.. Uzupełnij zdania słowami z ramki.. Wykorzystując informacje podane na rysunku, oblicz powierzchnię ramki.. Wykorzystaj pytania z podpowiedzi w ćw.7 Błagam o pomoc!1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt