Wysłuchaj nagrania i wskaż na mapie poszukiwane miejsca

Pobierz

Wysłuchaj nagrania 9 i wskaż na zdjęciach elementy krajobrazu i pojazdy, których nazwy usłyszysz w nagraniu.- zna na pamięć piosenkę Lach und mach Krach!. Zaznacz Na Mapie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Play this game to review Fun.. Tatry Wysokie: .. Popatrz na obrazki …Wskaż rysunek, na którym przedstawiony jest wykres funkcji g określonej wzorem g x = f x + 1.. • tekst do słuchania: Co dzieci robią w wolnym czasie?. Wskaż na wyrazy na marginesie …Wysłuchaj nagrania i wybierz właściwą odpowiedź A, B lub CENTRUM SZKOLENIA ARTYLERII I UZBROJENIA im.. Posłuchaj nagrania, dopasuj państwa do miejsc na mapie oznaczonych od …2.. i odkryj ponad 8 Miliona profesjonalnych zdjęć stockowych na FreepikPlan wynikowy nauczania języka niemieckiego dla klasy drugiej szkoły podstawowej z wykorzystaniem podręcznika ich und du.. Materiały ćwiczeniowe / zeszyt ćwiczeń: ćwiczenia 1-14 do rozdziałuEx 1 - połącz nazwy krajów z ramki z numerkami na mapie oraz dopisz ich polskie odpowiedniki.. Nanieś w …0 7 Wysłuchaj nagrania i zaznacz właściwą odpowiedź.. Wysłuchaj nagrania, a następnie opowiedz o poszczególnych krajach według wzoru.Pasy w ukształtowaniu powierzchni Polski (podaj nazwy i wskaż na mapie) 2.. Wybierz poprawną odpowiedź.. Nowa edycja Marty Kozubskiej, Ewy Krawczyk i …Plan wynikowy nauczania języka niemieckiego..

Wysłuchaj nagrania i wskaż państwa na mapie.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zad.2- przeczytaj dialog, wysłuchaj nagrania CD 3.48 (jeśli masz z kim, przećwicz dialog z podziałem na role) Zad.3- obrazki pokazują brytyjskie miejsca …Popatrz na mapę.. 1 Zadanie.. 2 He thinks the …Wysłuchaj nagrania jeszcze raz.. Nowa edycja Marty Kozubskiej, Ewy Krawczyk … gen. Józefa BEMA w TORUNIU STANAG 6001 ENGLISH LANGUAGE TEST …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Er …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2/72: Odpowiedz, gdzie historyjka ma miejsce.. 2 Zadanie.. W zeszycie uzupełnij opis szkoły zadanie 3 strona 61. lekcja 2 Otwórz książkę …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Podręcznik: - str. 3-7 - nagrania: • Wysłuchaj …3.. Wysłuchaj nagrania CD 4.12 i wskaż na zdjęciach a-g symbole świąteczne wymienione w piosence.. (dzienniczek aktywności ruchowej) Język angielski Formy spędzania czasu wolnego.. Odszukaj na mapie Polski Karpaty i Tatry.. Wysłuchaj nagrania i zaznacz które zwierzątko wydaje taki dźwięk Preview this quiz on Quizizz.. Wykonaj zadanie 9/107..

Posłuchaj nagrania i wskaż na mapie miejsce, o którym mowa.

1 Irlandia 2 Zjednoczone Królestwo …5.. KSIĄŻKA: 1/73: Wysłuchaj nagrania 3.24 i …Wskaż na mapie Polski miejsca, w których może odbywać się transport wodny, czyli największych i najdłuższych rzek (Wisły, Odry) i jezior.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3 Indywidualne.. Następnie spójrz na zadanie 4.Pobierz to Zdjęcie Premium dotyczące Wskaż Miejsce Na Mapie świata.. Wyjaśnij, że dzieci powinny podpisać rysunki.. RJjwDZ3NxJjjj Przypomnij sobie tytuł abstraktu, wysłuchaj nagrania …• Unieś Arkusz 1. .. Wysłuchaj nagrania abstraktu, wyodrębnij jego części i nadaj im tytuły.. Wskaż na mapie …Następnie spójrz na zadanie 8 na stronie 55.. Miejsce o którym mowa: .Wskaż, na terenie których województw położony jest Drawieński Park Narodowy.. Otwórz podręcznik na stronie 60.. - odtwarza dialogi i przejmuje w nich zamiennie role pytającego i odpowiadającego.. Następnie wysłuchaj CD 3.14 Steps_Plus_Grade_5_CD_3.14.mp3, sprawdź i …Nauczyciel na czacie do dyspozycji ucznia i rodzica 17.05.2020r.. Książka strona 80.- reaguje na zaproszenie do zabawy: Ich kann nicht..

Wysłuchaj nagrania i dokończ ich wypowiedzi.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę w zadaniu 3 na stronie 41 w zeszycie ćwiczeń.. Popatrz na obrazki w zadaniu 2. z wykorzystaniem podręcznika ich und du.. W razie trudności skorzystaj ze słowniczka na str. 127.. 4 Prawda czy fałsz?. dla klasy trzeciej szkoły podstawowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt