Balladyna test ze znajomości lektury

Pobierz

Strona serwisu Gimnazjum w Radzilowie.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Balladynie.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz, ile wiesz o Balladynie.. Balladyna poczęstowała go solą i zatrytym chlebem.. Główny rywal Mickiewicza.Radzę Ci wpisać w google "test sprawdzający Balladyna", albo "test sprawdzający znajomość lektury balladyna".. wyskoczy Ci tego mnóstwo.. Test ze znajomosci Balladyny .TEST ZE ZNAJOMOSCI TRESCI "BALLADYNY" J. SOWACKIEGO.. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".Balladyna razem ze swym ,,kochankiem`` Kostrynem wrócili do miasta, aby tryumfować.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Juliusz Słowacki .. Pozwól, że pisząc do ciebie zacznę od apologu, który mi opowiedziano nad Salaminy zatoką.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Udostępnij.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.Rozwiąż test znajomości lektury Balladyna Juliusza Słowackiego i sprawdź jak dobrze pamiętasz wydarzenia z książki.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. GAZETA.PL Zamknij quiz eDziecko.pl; quizy; Quiz - 'Balladyna' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Balladyna' - test znajomości lektury.. I wten oto sposób Kostryn został otruty..

... Balladyna, test z lektury.

Jakie imiona noszą zaufani pomocnicy nimfy Goplany?. Co wstrząsało poetą w 1827?. 174 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Edytuj elementy.. charakterystyki postaci i streszczenia.. Test: BalladynaPlik Balladyna test grupy AB.rtf na koncie uzytkownika.7) Ślub Kirkora i Balladyny.. Strona serwisu Gimnazjum w Radziłowie.. Przetestuj swoją wiedzę.GAZETA.PL Zamknij quiz eDziecko.pl; quizy; Quiz - 'Balladyna' - test znajomosci lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Balladyna' - test znajomosci lektury 1 / 12 Autor ''Balladyny'' to: Adam Mickiewicz.. Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. To Juliusz Słowacki () przedwcześnie zmarły jeden z trzech wieszczów polskiego romantyzmu, autor słynnych wierszy takich jak Hymn czy Testament mój, dramatów.Emigrant, autor patriotycznych utworów, o niewątpliwym talencie poetyckim i dramatycznym.. 4) Udanie się z prośbą o usunięcie znamienia z czoła do Popiela i ucieczka po zaproponowaniu wskrzeszenia zabitej Aliny.Streszczenie krótkie..

Balladyna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Balladyny.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Balladyna - test ze znajomości lektury.. Zygmunt Krasiński.. Udostępnij Udostępnij wg Otaratajcio.. Kim był Pustelnik, zanim zamieszkał w lesie.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. W skromnej chatce mieszka uboga wdowa wraz ze swymi dwiema pięknymi córkami: Aliną i Balladyną.Pierwsza z nich jest łagodna i kochająca, druga to egoistka, pragnąca bogactwa i władzy.. 8.Balladyna została trafiona przez piorun 9.Goplana była nimfą wodną.. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.KOCHANY POETO RUIN!. Ten Quiz sprawdzi ile wiesz o lekturze Balladyna i przygotuję cie do sprawdzianu.. W jaki sposób Goplana ukarała Grabca za spotkanie z Balladyną?. 1 / 12 Autor ''Balladyny'' to: Adam Mickiewicz.. Szukaj.. Napisz do jakiego rodzaju literackiego należy utwór .. BloodyBlack 2 lata temu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. a) żoną Kirkora i siostrą Aliny b) żoną Kirkora i córką Filona c) córką Wdowy d) córką Wdowy i Pustelnika 3.Plik Balladyna test grupy AB.rtf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Balladyna • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii..

Test: BalladynaBalladyna - test znajomości lektury Test znajomości lektury Balladyny.

Możesz .Test wiedzy - "Balladyna"!. Wyniki w sieci .. Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 17 pytań.. Jeśli będziesz miała jakieś pytania co do odpowiedzi na dane zagadnienie, to wtedy pytaj nas tutaj.051 Balladyna - Juliusz Słowacki 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Pamiętasz jeszcze lata 90?. Od kogo ma zostać pożyczony powóz króla - Grabca?. Regulamin Polityka prywatności.Jak ginie Balladyna?. Więcej.. Która z sióstr była starsza: Alina czy Balladyna.TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI "BALLADYNY" J. SŁOWACKIEGO.. Okazja do ich zdobycia nadarza się dla Balladyny wraz z nadejściem wiosny, kiedy budzi się wróżka Goplana, pani pobliskiego jeziora Gopło.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Motyw .Balladyna Co wiesz o autorze Balladyny.. Kim była tytułowa bohaterka-Balladyna?. Alicja Guziel 1.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Stary i ślepy harfiarz z wyspy Scio przyszedł nad brzegi Morza Egejskiego, a usłyszawszy z wielkim hukiem łamiące się fale; myślał, że szum ów pochodził od zgiełku ludzi, którzy się zbiegli pieśni rycerskich posłuchać.balladyna test ze znajomości lektury nowa era.pdf (22 KB) Pobierz.. 10.Goplana zakochała się w Grabcu.Jeśli chcesz mieć 4 lub 5-sprawdz się!.

2) Wyjazd Kirkora i odcięcie się Balladyny od dawnych znajomości.

a) Szatana b) Boruty c) Lucyfera d) Mefista 2.. Możesz zdobyć 17 pkt.. Pamiętasz cytaty ze znanych filmów?. Osadź.. Polub.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!Balladyna - sprawdzian znajomości lektury (12 wersji krótkiego testu ) Oprac.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Witaj na stronie Quizz.pl.. W Wolnych Lekturach czesto mawiamy, ze nasza praca to czytanie dzieciom ksiazek".Juliusz Słowacki, Balladyna.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Juliusz Słowacki, "Balladyna" - test z lektury na poziomie trudnym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt