Odpowiedzi do liveworksheets

Pobierz

Zaznacz pole i wpisz poprawną odpowiedź Zad.. W formularzu wybierz formularz lub ankietę, którą chcesz przypisać.. - Angielski.. Franek interesuje się filmem.. o godzinie 10.00-11.00.Angielski - pytania w czasie present continuous do podanych odpowiedzi 2010-09-27 21:20:26; Pytania i odpowiedzi.. Uzupełnijcie informacje o sobie: Enter your full name - podajcie swoje imię i pierwszą literę nazwiska Grade/level - wpiszcie 1BKarta pracy - Liveworksheets Temat "Internet" 22.04.2020 Wpisz długą odpowiedź/ wypracowanie - otwarte zadanie Na karcie interaktywnej zaznaczamy puste miejsce.. Ponadto narzędzie umożliwia uczniowi .Przeczytaj uważnie tekst i zaznacz właściwe odpowiedzi do zdań pod tekstem.. Burza mózgów - nauczyciel prosi ucznia, aby przez chwilę zastanowił się i napisał na karcie pracy, jakie są jego zainteresowania.. Test z unitu 8 będzie 15 czerwca 2020r.. Filip Rafał Adam Franek interesuje się:liveworksheets.com, co sprawi, że nauczyciel będzie miał łatwy dostęp do wyników każdego ucznia, który wykonał zadane ćwiczenia.. Pomocy ?. Pracujcie samodzielnie.. Pamiętaj, żeby wykonać zadanie w podanym terminie!. 2010-09-25 18:57:13; Angielski.. Jeśli nie możesz edytować, to przynajmniej spisz odpowiedzi do poszczególnych zadań i wyślij do godziny 12.15 na mój adres e-mail.. To film animowany, który Franek sam nakręcił metodą poklatkową..

Na odpowiedzi czekam do 12:00.

Podaj min.. Uczeń uzupełnia odpowiedzi do zadań (jest to edytowalna karta pracy), a następnie postępuje według poniższych wskazówek (proponuję wysłać taką szczegółową instrukcję uczniom wraz z linkiem do danego zadania/zadań) Po wpisaniu odpowiedzi naciśnij FINISHJeśli ktoś nie przystąpi do testu dostanie ocenę niedostateczną.. Zawsze przeczytaj polecenie i wskazówki przed rozwiązywaniem zadania.. test: nagranie: Lesson.. Wyniki, wraz z błędami wyświetlają im się po zakończeniu ćwiczenia.Klikając w link otwiera się interaktywna karta pracy - Liveworksheets.com.. 1: Zastosowanie Internetu Do czego używasz Internetu?. Wykonajcie zadania w ciągu 45 min.. Scenariusz zdalnych zajęć rewalidacyjnych dla ucznia objętego kształceniem .W Liveworksheets przekształcisz tradycyjne karty pracy (doc, pdf, jpg ) w interaktywne ćwiczenia online z autokorektą, które nazywane są "interaktywnymi arkuszami roboczymi".Uczniowie mogą wypełniać arkusze w trybie online i przesyłać swoje odpowiedzi nauczycielowi.Może to być motywujące dla uczniów, nauczycielom oszczędzi czas i wreszcie nie marnujemy papieru.Jeśli chcesz zebrać odpowiedzi od uczniów spoza scenariusza testowego, możesz w dalszym ciągu używać przydziałów w celu rozpowszechniania formularza lub ankiety wprowadzonej w formularzach..

Napisz pytania do podanych odpowiedzi.

gg 45474969 Aby znaleźć testy które cię interesują naciśnij CTRL+F i wpisz nazwę podręcznika :) PODSTAWÓWKA: 1.Do dzieła 4-6 (testy, odpowiedzi, karty pracy ucznia) 2.Bądź bezpieczny na drodze 4-6 (testy, odpowiedzi, scenariusze) 3.Technika na co dzień 4-6 część 1 .Temat: O emocjach słów klilka - co robić, gdy czuję złość?. Zaprosił Rafała i Adama na film o foce.. 89Odpowiedzi należy wysłać do nauczyciela (czyli email my answers to my teacher) następnie wpiszcie swoje imię, klasę, przedmiot i mój email: 29.05.2020Do pytań dopasuj odpowiedzi z zad.. Uważajcie na pisownię.. − zadane prace przysyłają do sprawdzania na Teams lub podany adres poczty, uczniowie otrzymują odpowiedź zwrotną,Wydrukuj lub przepisz odpowiedzi do zeszytu: Open_Tasks_Practice_sample_U1_U11.. 26 października 2020 16:01 Przygotowawcze.. 1 LISTENING - słuchanie Funkcje językowe - dobieranie reakcji do nagranych wypowiedzi.. W przygotowywane materiały można wklejać obrazy i filmy.. o godzinie 10.00.. Co się w tym tygodniu nie udało?. W przygotowywane materiały można wklejać obrazy i filmy.. Część 2 .. 2: Dokończ zdania.- wykonaj test, przemyśl dobrze odpowiedzi - gdy skończysz, kliknij na samym dole przycisk FINISH!.

!Proponuję zestawy ćwiczeń, które można rozwiązać na liveworksheets.

3 przykłady.. Wystarczy napisać daną nazwę książki i tyle.. Subject: Ćwiczenia gramatyczne.Pytania do ucznia: Co było w tym tygodniu Twoim sukcesem?. Kartę pracy możemy dodać do naszego zeszytu ćwiczeń, umieścić na stronie internetowej, wysłać do Google Classroom, przesłać przez Whatsapp, dodać do ulubionych, edytować lub usunąć.Liveworksheets ma dwie mocne strony: jest bardzo proste w obsłudze i daje możliwość tworzenia ciekawych ćwiczeń w różnych formach, takich jak: uzupełnianie luk, przesuwanie elementów, łączenie, słuchanie oraz nagrywanie wypowiedzi.. To zadanie wymaga dużej koncentracji uwagi - słyszysz jedno zdanie i musisz szybko dopasować odpowiedź.Poniżej zamieszczam linki do ćwiczeń dodatkowych, DLA OSÓB CHĘTNYCH.. Ponadto narzędzie umożliwia uczniowi .Quizizz, Engly.pl, Liveworksheets.com Ocenianie: .. − uczniowie zgłaszają się do odpowiedzi lub są proszeni o jej udzielenie.. Scenariusz zdalnych zajęć rewalidacyjnych dla ucznia objętego kształceniem specjalnym z uwagi na zdiagnozowany zespół Aspergera z wykorzystaniem interaktywnych kart pracy, I etap edukacyjny, 60 minut.Liveworksheets ma dwie mocne strony: jest bardzo proste w obsłudze i daje możliwość tworzenia ciekawych ćwiczeń w różnych formach, takich jak: uzupełnianie luk, przesuwanie elementów, łączenie, słuchanie oraz nagrywanie wypowiedzi..

... rozwiązują zadania i odpowiedzi przesyłają do nauczyciela.

Następnie uczeń czyta na głos swoje zapiski i omawia je z nauczycielem.. Na koniec głośno przeczytaj tekst.. Zapraszam na lekcję online w piątek 5 czerwca 2020r.. Z menu rozwijanego Udostępnij skopiuj link do formularza.Tu jest wszystko.. Prace przysłane po tej godzinie nie będą .Kartkówka z czasu Present Perfect będzie dostępna w godzinach od 10.00 do 10.30 na liveworksheets.. W Microsoft Edge jak również w Internet Explorer mam problem z wyświetlaniem stron takich jak Facebook.plProponuję zestawy ćwiczeń, które można rozwiązać na liveworksheets.. Zapoznajcie się z instrukcją..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt