Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów w którym przekonasz słuchaczy

Pobierz

W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".. W argumentacji odwołaj się do 'Małego Księcia' oraz do wybranego utworu literackiego.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie .Pierwszy temat: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Napisz przemówienie skierowane do twoich koleżanek i kolegów, w którym przekonasz ich do aktywneg.. Opisz najciekawsze przygody z książki pt. "Ramus i Włóczęga.. Jesteście już w ostatniej, 8 klasie szkoły podstawowej, i za parę miesięcy napiszecie test, który zaważy na Waszej.Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. W argumentacji odwołaj się do małego księcia oraz innego utworu literackiego.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury .W 2020 roku przemówienie pojawiło się na egzaminie ósmoklasisty jako jeden z tematów wypracowań do wyboru..

Napisz list otwarty do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz ich, że warto podróżować.

W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Przemówienie - wasza przyszłość.. Odwołaj się do II części Dziadów Adama Mickiewicza oraz innego utworu literackiego.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury .Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej .Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Najwyżej punktowanym było wypracowanie, w którym do wyboru były dwa tematy: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Z góry dziękujęNapisz list otwarty..

Temat ten brzmiał: Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.

może to być przemówienie skierowane do gości zebranych na rodzinnym obiedzie z okazji "którejś" rocznicy ślubu rodziców, bardziej oficjalne przemówienie do koleżanek i kolegów o swoim miejscu w rodzinie, przemówienie do Parlamentu Dziecięcego, w którym opowiemy o roli współczesnej .Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. W przemówieniu przywołaj przykład bohatera z lektury obowiązkowej, którego życie zmieniło się pod wpływem książek, i napisz, na czym ten wpływ polegał.Napisz przemówienie, w którym przekonasz słuchaczy, że wobec ludzi potrzebujących pomocy powinniśmy kierować się współczuciem i życzliwością.. Ósmoklasiści mogli wybrać jeden spośród dwóch tematów wypracowań:"Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być .. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów proszę zrobi to ktoś dla mnie?Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości..

REKLAMA Można było też wybrać opowiadanie.Jak napisać przemówienie na temat rodziny?

Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Jesteście już w ostatniej, 8 klasie szkoły podstawowej, i za parę miesięcy napiszecie test, który zaważy na Waszej przyszłości.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".W czwartek (18 czerwca) odbyła się trzecia część egzaminu dotycząca języka angielskiego, trwająca 90 minut.. Temat przemówienia, jego treść, adresat, cel wypowiedzi zależą od okoliczności, w jakich się je wygłasza.Napisz przemówienie, w którym zachęcisz rówieśników do czytania książek.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości..

Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.

Tematem naszego dzisiejszego wystąpienia jest nic innego, jak tylko Wasza przyszłość.. Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!. Prosze o pomoc mam to na pon.Definicja.. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami, które obejmowały rozumienie ze słuchu .Bazą egzaminu były utwory " Quo vadis" H. Sienkiewicza oraz alegoria S. Mrożka "Artysta" i tekst M. Smoczyńskiej "Życie z pasją".. Musicie nie tylko przygotować się do niego i dobrze go napisać, ale też zastanowić się, co zrobicie później.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz list otwarty do rówieśników , w którym przekonasz ich że warto podróżować.. Przemówienie to ciekawa, ale też trudna forma wypowiedzi pisemnej, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do wygłoszenia (przynajmniej teoretycznie).. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Drugi temat do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym.Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt