Higiena i choroby układu rozrodczego prezentacja genially

Pobierz

Przydatność 70% Choroby i higiena układu moczowego.. Choroby układu rozrodczego - to choroby przenoszone głównie drogą płciową - to znaczy, że można się nimi …Temat: Higiena i choroby układu rozrodczego Aby układ rozrodczy człowieka funkcjonował prawidłowo, warto przestrzegać kilku zasad.. SEN Wydawać by się mogło, że mózg w trakcie snu jest w stanie …Choroby układy rozrodczego są najczęściej przenoszone drogą płciową.. Ważne jest posiadanie jednego partnera, unikanie przypadkowych kontaktów seksualnych, stosowanie …Rzęsistkowica - choroba pasożytnicza dróg moczowo-płciowych człowieka i zwierząt wywoływana przez pierwotniaki z rodzaju Trichomonas (rzęsistki), przenoszona głównie …SlideTalk video created by SlideTalk at , the online solution to convert powerpoint to video with automatic voice over.Higiena intymna Choroby męskiego układu rozrodczego Najlepiej wybierać specjalne żele lub płyny do higieny intymnej, o właściwym pH, z zawartością pantenolu, alatoliny, a pozbawione drażniących barwników czy substancji zapachowych.. Pokarm - budulec i źródło energii 9.. (on-line) kl. 7c Temat: Powtórzenie wiadomości z działu IX Rozmnażanie i rozwój człowieka.. Układ moczowy składa się z dwóch nerek … Schorzenia te, ze względu na fałszywie pojęty wstyd, są często lekceważone.. Dziś: poznasz choroby układu rozrodczego; nauczysz się, jak uniknąd chorób przenoszonych drogą płciową dowiesz się o metodach regulacji poczęd..

Temat: Higiena i choroby układu rozrodczego.

Należy: dbać o higienę osobistą …Temat 1.Higiena i choroby układu rozrodczego.. Równie istotna co jakość, jest też ilość czasu, Więcej.. Temat: Higiena i choroby układu rozrodczego.. Najważniejsza jest ich profilaktyka, bo może nam uratować zdrowie a nawet życie.. Organizmy o złożonej budowie posiadaja gruczoły …kl.. (on-line) …Poprzednia strona Żeński i męski układ rozrodczy Funkcjonowanie żeńskiego układu rozrodczego Wiele zjawisk i procesów zachodzących w przyrodzie wykazuje …Choroby żeńskiego układu rozrodczego Chorobami żeńskiego układu rozrodczego zajmują się lekarze ginekolodzy.. Cele …Choroby układu rozrodczego: a) Najczęstszymi chorobami żeńskiego układu rozrodczego są stany zapalne dróg rodnych (sromu, pochwy, szyjki macicy), nowotwory …2.Higiena i choroby układu wydalniczego-wypisz choroby układu wydalniczego-ćwiczenie 1 , 2/160.. grafonotka filmik pani Izy quiz.Higiena i choroby układu rozrodczego.. Witaminy, sole mineralne …Plik higiena i choroby układu rozrodczego prezentacja.pdf na koncie użytkownika amfrench927 • Data dodania: 20 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Choroby i higiena układu nerwowego 1..

7a Temat: Higiena i choroby układu rozrodczego.

Dział IV "Układ pokarmowy" 1.. Wszystkie organizmy, zaczynając od bakterii, a kończąc na człowieku, wydają potomstwo.. Podsumowanie wiadomości z działu I.. Męski układ rozrodczy .. Polub.. CHOROBY I HIGIENA Układu nerwowego Kamil Sobieszek 2.. Choroby i higiena układu ruchu Zadania ćwiczeniowe - szkielet 8.. Edytuj elementy.. Dlatego wiele z nich próbuje się w nim lub na nim osiedlić.. ma za zadanie wytworzenie męskich komórek rozrodczych - plemników - oraz wprowadzenie ich do żeńskiego układu rozrodczego, gdzie dochodzi do zapłodnienia.. Higiena układu rozrodczego: - przestrzeganie higieny osobistej, - unikanie przygodnych kontaktów seksualnych, - wizyty …Higiena i choroby aparatu ruchu.. W …Choroby układu rozrodczego żeńskiego: nowotwory złośliwe mięśniaki endometrioza nadżerki zespół napięcia przedmiesiączkowego nietrzymanie moczu.. Właśnie te dolegliwości stanowią najczęstszą …Temat: Higiena i choroby układu nerwowego.. Zapoznaj się z materiałem w podręczniku, który znajdziesz na str. 235-240.. Identyfikacja takich pasażerów na gapę oraz znajomość ich wymagań pozwala na zmniejszenie ryzyka infekcji, a gdy się pojawią .Materiały do zdalnego nauczania Temat: Higiena i choroby układu rozrodczego.. Informacje o chorobach układu rozrodczego i ich profilaktyce możesz wysłuchad w Internecie:7..

Cel zajęć: Higiena i choroby układu rozrodczego.

Instrukcja: Zbierz wszystkie cyfry rozwiązując poprawnie zadania i wpisz je kolejno w ostatnim okienku, aby ukończyć …Wiele chorób układu rozrodczego jest przenoszona drogą płciową.. Udostępnij Udostępnij wg Wiki15052008.. Chory zgłasza …Zadanie: choroby i higiena układu rozrodczego człowieka .. Pokarm-budulec i źródło energii.. Osadź.. Plemniki są wytwarzane w parzystych, owalnych narządach - jądrach.Żeński i męski układ rozrodczy.. by Iza KlenszmidtPrzyrodniczeEcho.. Dlatego warto się …Choroby zakaźne i pasożytnicze.. Choroby układu …Choroby układu rozrodczego towarzyszyły ludzkości od zawsze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt