Opis ferii zimowych po niemiecku w czasie przeszłym

Pobierz

Question from @Szolest - Gimnazjum - Język angielskiOpis pokoju po niemiecku-przetłumaczenie gotowych zdań 2014-11-03 18:55:06 Odpowiedz na zdania po niemiecku w czasie perfekt 2011-03-28 16:06:05 Potrzebuję Opis Wakacji po angielsku 2010-09-08 21:23:17Na przykład w Hiszpanii uczniowie pewnej klasy otrzymali zadanie, żeby w czasie ferii zimowych przeczytać dowolną książkę, a później opowiedzieć jej treść na lekcji.. Pozdrawiam gorąco Wersja po niemiecku: Hello Ana!Napisz opis zwoich ferii zimowych w czasie przeszłym po angielsku (z tłumaczeniem na polski) składajacy się z 6 zdań.. (Moje ferie zimowe spędziłem cudownie) Ich bin leider zu Hause gewesen.. Chodzi pwenie o "Perfekt", a zdania ponizej sa napisane w "Imperfekt / Präteritum" .. AM aMFANTAG grüße ich Dich.. Podaj niemieckie znaczenia czasownika , formę imiesłowu, czasownik posiłkowy .Posiłbym bardzo o sprawdzenie tego tekstu.. Zrobiłam zadanie domowe.. Teraz czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź.. Po południu poszłam do domu.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz opis zwoich ferii zimowych w czasie przeszłym po angielsku (z tłumaczeniem na polski) składajacy się z 6 zdań poniżej.. W domu odpoczywałam.. Bei mir ist alles gut.Prosze jeszcze raz ale prosze żeby ten list był w czasie .Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz ..

ma być on w czasie przeszłym .

Nie musi byc przetłumaczony słowo w słowo, wazne zeby sens został utrzymany i było poprawnie gramatycznie.A wieczorem szliśmy na dyskotekę.. Byłam tam 3 dni.. 2.I spent a very active time.- Spędziłem bardzo aktywnie czas./niem/opis ferii zimowych w cz. Perfekt - napisał w Języki obce: Prosze o przetłumaczenie krótkiego tekstu na j. niemiecki.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Błagam może mi ktoś to przetłumaczyć na język niemiecki w czasie przeszłym perfekt ?. Dziękuje za pomoc .Napisz kilka zdań na temat co robiłeś w ferie zimowe ( w czasie przeszłym perfekt) Pomoże ktoś?. Chodziliśmy na lodowisko, a potem na obiady do restauracji.W 10 zdaniach opisz w czasie przeszłym swoje ferie zimowe po angielsku z tłumaczeniem na polski daję naj za conajmniej 6 zdań .. Pomocy!. Muszę napisać 15 zdań.. Czas w ferie minął mi strasznie szybko.. Zjadłam obiad.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opis ferii w czasie przeszłym po niemiecku z tłumaczeniem, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.A My winter holidays - ferie zimowe..

Potrzebuje opisu ferii zimowych po NIEMIECKU.

Codziennie jeździliśmy na nartach.. Ferie zimowe spędziłam w górach.. Lepiliśmy bałwany.. (Ale się nie nudziłem)Opis ferii w czasie przeszłym po niemiecku z tłumaczeniem .. z tłumaczeniem ; > proszę 1 .. Opis ferii w czasie przeszłym po niemiecku z tłumaczeniem Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.napisz jak spędziłaś ferie zimowe po niemiecku w czsie przeszłym perfekt razem z tłumaczeniem na polski proszę szybko daje naj 1 .. Na początku ferii zimowych pojechałam z przyjaciółmi w góry.. Na pewno spędzę tam następne ferie zimowe.. Było dużo śniegu.. Wyjechałam z moją rodziną do miejscowości Zakopane.. będę bardzo wdzieczn .. Czasu "perfect" nie ma w niemieckim.. Mieszkaliśmy w domku.. Tekst jest o feriach.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Pogoda była bardzo dobra.. Jest Mi to potrzebne na jutro wieczór.. Wieczorem oglądałam telewizję .Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Przeczytaj opis pikoju i popraw nieprawdziwe informacje.Proszę na jutro .. czasownika , formę imiesłowu, czasownik posiłkowy-haben lub sein.. Języki obce online.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Opisz swoje ferie zimowe w czasie PRZYSZŁYM po niemiecku (9) 3 zdań max..

W czasie przeszłym perfekt.

Tekst ma byc w całosci w najprostrzym czasie przeszłym czyli w PERFEKCIE.. Zdecydownie ferie powinny być dwa razy dłuższe.. Proszę nie ściągać z internetu zależało by mi na samodzielnej pracy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt