Test do lektury doktor dolittle i jego zwierzęta on line

Pobierz

Doktor Dolittle jest sympatycznym człowiekiem, życzliwie nastawionym zarówno do ludzi, jak i do zwierząt.Doktor John Dolittle jest lekarzem, mieszka w Puddleby nad rzeką Marsh (Puddleby-on-the-Marsh).. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania zwi.a) chłopca b) psa c) pirata 21) W jaki sposób wzbogacił się doktor Dolittle?. Skomentuj.. 3 Dedykuję tę opowieść wszystkim dzieciom młodym wiekiem i sercem.. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.Streszczenie lektury Doktor Dolittle i jego zwierzęta 14 maja 2014.. Opowiada o przygodach niezwykłego bohatera - doktora Johna Dolittle'a, zawsze pogodnego i życzliwego przyjaciela zwierząt, ikonki świata dziecięcej kultury i wyobraźni.Doktor Dolittle i jego zwierzęta to klasyka literatury dziecięcej!. bardzo je kochał.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. Skomentuj.. Pewnego dnia jego papuga, Polinezja, uczy go języka zwierząt.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Niestety jego miłość do zwierząt powoduje, że traci on swoich pacjentów i zostaje biednym człowiekiem.− "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Hugh Lofting jest lekturą w klasach 1-3. b) Edukacja matematyczna 6..

Kto jest autorem lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"?

( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. 4 Przedmowa Niektórzy z nas, którzy osiągnęli wiek średni, z nostalgią wspominają przeszłość przynajmniej z jednego powodu: obecnie nie .Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.. ( cylinder, czyli kapelusz) 4.. Głównym bohaterem lektury jest Doktor Dolittle.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Wskaż właściwą odpowiedź // odp.. Pierwszy tom zatytułowany "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" zapoczątkował całą serię o przygodach niezwykłego .Powieść angielskiego pisarza Hugh Loftinga Doktor Dolittle i jego zwierzęta należy do światowego kanonu literatury dla dzieci.. Milionerzy - Edycja język polski!. Nastka8 3 lata temu.. Greg, książka .. Udostępnij.. Pierwszy tom zatytułowany "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" zapoczątkował całą serię o przygodach niezwykłego lekarza, liczącą łącznie 14 pozycji.Doktor Dolittle I Jego Zwierzęta Hugh Lofting.. Udostępnij.. Jan Brzechwa; Maria Konopnicka; Hugh Lofting; Sprawdź się w poniższych tematach: Harry Potter - czy znasz bohaterów?Doktor dolittle test znajomosci lektury Liczba wyników dla zapytania 'doktor dolittle test znajomosci lektury': 10000+ Doktor Dolittle i jego zwierzęta - znajomość lektury Test"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" to lektura sugerowana dla klasy 2..

nauczyła doktora mowy zwierząt.Doktor Dolittle i jego zwierzęta.

Uczeń: 1) klasyfikuje obiekty i różne elementy środowiska społeczno-Problematyka.. Osiągnięcia w zakresie stosowania matematyki w sytuacjach życiowych oraz w innych ob-szarach edukacji.. Gdy doktor zrozumie ich mowę, postanawia zostać weterynarzem.. Doktor Dolittle to znana postać doktora, który rozumiał mowę zwierząt.. Doktorowi gospodarzyła jego siostra, Sara Dolittle, a on sam zajmował się ogrodem.. Mieszkał w małej miejscowości zwanej Puddleby.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Plik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1.. Miał on słabość do zwierząt.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach .Doktor dolittle i jego zwierzęta na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Dlatego zamiast ludzi leczył zwierzęta.

Bardzo dawno temu żył doktor, a nazywał się Dolittle, John Dolittle.. Jaki miał dom doktor?Całość kup tu: Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Jest bardzo surowy, kiedy zwierzęta są źle traktowane.Doktor Dolittle i jego zwierzęta • Lektury 1-3 • pliki użytkownika Filizanka_Snu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 01 Wstep.mp3, 02 Pubbleby.mp3 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.15 Książka pt. Doktor Dolittle i jego zwierzęta Hugh Lofting.. Na początku XX wieku stworzył wielotomowy cykl powieści o sympatycznym doktorze Dolittle i jego zwierzętach.. Wykreował go Hugh Lofting, brytyjski pisarz żyjący w latach .. Doktor Dolittle i jego zwierzęta to powieść, która w lekki i humorystyczny sposób przekazuje czytelnikom ważne prawdy o relacjach ludzi ze zwierzętami i o tym, jak powinniśmy odnosić się do wszystkich istot żywych wokół nas.. Co nosił na głowie doktor Dolittle?. a) otrzymując pieniądze od uratowanego rybaka b) sprzedając złoty zegarek c) pokazując na jarmarkach dwugłowca Test znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"..

Doktor Dolittle nie tylko kocha zwierzęta.

Zobacz podobne quizy: #doktor #dolittle #lektura #test .. pytanie 1 z 15.. Opowiada o przygodach niezwykłego bohatera - doktora Johna Dolittle'a, zawsze pogodnego i życzliwego przyjaciela zwierząt, ikonki świata dziecięcej kultury i wyobraźni.. 2 Hugh Lofting DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA Opowieść o życiu doktora w domowym zaciszu oraz niezwykłych przygodach w dalekich krainach Przełożyła Beata Adamczyk.. Sprawdź się!. Hugh John Lofting () - amerykański pisarz i ilustrator.. Papuga Polinezja była jego ulubienicą.. Autorem książki jest Hugh Lofting.. Doktor bardzo lubił zwierzęta i miał ich dużą gromadkę.Doktor Dolittle i jego zwierzęta w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!. Gdzie mieszkał doktor?. Poza złotą rybką, mieszkającą w stawie z tyłu ogrodu, trzymał króliki w spiżarni, białe myszki w fortepianie, wiewiórkę w bieliźniarce i jeża w piwnicy.Jego dom, położony na przedmieściach, był niewielki, był za to otoczony dużym ogrodem z szerokim trawnikiem i kamiennymi ławami, nad którymi płaczące wierzby zwieszały swoje gałęzie.. Książka zawiera pełen tekst lektDoktor Dolittle jest wspaniałym człowiekiem, dobrym przyjacielem i sąsiadem, a przede wszystkim genialnym lekarzem i specjalistą w swej dziedzinie.. Wydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Ile wiesz o książce " Doktor Dolittle?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Doktor dolittle na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Wykreował go Hugh Lofting, brytyjski pisarz żyjący w latach .. Cieszy się poszanowaniem zarówno wśród ludzi jak i zwierząt.. Girlmagic3 8 miesięcy temu.. 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt