Uzupełnij luki w poniższych minidialogach fancy going

Pobierz

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opublikowany in category Język angielski, 06.09.2020 >> .. Is_____?Uzupełnij luki w poniższych dialogach tak aby otrzymać logiczne i spójne wypowiedzi Roadster Roadster 1. how about 2. do you think 3. how often wielkie dzięki Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. 5 OPEN TASK Uzupełnij luki w poniższych minidialogach (1-4) tak, aby otrzymać logiczneI spójne wypowiedzi.Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Liczba zadań: 4.. Zdjęcie w załączniku, proszę o pomoc, praca jest na jutro!. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (1-4) brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzupełnij luki 1-5 , wybierając jedną z podanych mozliwość (A,B lub C ),tak aby otrzymac logiczny , spójny i poprawny językowo tekst.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Zadanie 10 (0 -4 pkt.). Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Potatoes don't count!Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 1-3 zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens..

Uzupełnij luki w poniższych minidialogach, aby otrzymać logiczne i spójne wypo-wiedzi.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie dwa wyrazy.. Uzupełnij zdania z luką JEDNYM słowem.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. schön • Wetter • kalt • Sonne • RadAskly | przeczytaj poniższy tekst.. przeczytaj poniższy tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Uzupelnij luki 1-5 wstawiajac w kazda luke jeden wyraz, tak aby otrzymac logiczny, spojny i poprawny jezykowy tekst.Bardzo prosze o dobre rozwiazanie zadania to zadanie jest w podreczniku Up Beat 1 Hello, Carla.. L ook at .Transformacje (1) Przeczytaj poniższe zdania.. 2011-05-23 21:00:05Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę.. .W teorii orbitali molekularnych powstawanie wiązań chemicznych typu σ lub 𝜋 wyjaśnia się, stosując do opisu tych wiązań orbitale cząsteczkowe odpowiedniego typu (σ lub 𝜋), które można utworzyć w wyniku właściwego nakładania odpowiednich orbitali atomowych atomów tworzących cząsteczkę..

Uzupełnij luki w poniższych minidialogach (1-4) tak, aby otrzymać logiczne i spójne odpowiedzi.

Wpisz w każdą lukę (1.-3.). about 11 years ago Języki obce Szkoła podstawowa.. Question from @Kitismile - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Ułóż w minidialogach zdania z rozsypanych wyrazów wyrażające wskazówki lub propozycje Answer.. Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. przetłumacz go.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Zadanie 7 Uzupełnij dialog.. Uzupełnij luki 1-5 , zowik12.. 2015-05-14 19:26:58Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij luki tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. zgodnie z treścią tekstu.. Uwaga!. 2.rodzaje sklepów, w sklepie, towary, kupowanie ubrań, pieniądze, składanie reklamacji, usługi, reklama, zwroty zaimki one/ones, other/another wybór wielokrotny dobieranie w sklepie | wybór wielokrotny e-mail: prośba o przysługę zadania otwarte: tłumaczenie fragmentów zdań, słowotwórstwo, transformacja CULTURE & SKILLS: ThePrzeczytaj tekst.. Dla każdego dialogu jeden wyraz podano dodatkowo.. 1 X: I've got a test tomorrow.ZNAJOMOŚĆ FUNKCJI JĘZYKOWYCH Uzupełnij luki w poniższych minidialogach, tak aby otrzymać logiczne i spójne wyp… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Proszę na teraz to mam daje naj OPEN TASK Uzupełnij luki w poniższych minidialogach (1-5) tak, aby otrzymać logiczne i spójne wypowiedzi..

Uzupełnij zdania w poniższych minidialogach (1-5), tak aby otrzymać logiczne i spójne wypowiedzi.1.

Napisz numer luki i odpowiednie uzupełnienie, np. 0. lekcja Tekst Healthy Eating - Vegetables - the more vegetables, the better.. Uwaga!. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij luki w czacie (10.1.-10.4.). Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opublikowany in category Język angielski, 11.09.2020 >> .. Welcome to Barcelona.Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. A range of shows The radio station, with its own studio in centralUzupełnij poniższe pytania, a następnie odpowiedz na nie.. Cztery wyrazy/wyrażenia zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki Answer.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt