Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków

Pobierz

Odmień przez …1.Utwórz od podanych przymiotników przysłówki , a nastepnie podaj ich stopień wyższy i najwyższy : zły- wytrwały- nowoczesny- odpowiedzialny- szczęśliwy-.. przymiotnik przysłówek stopień miła miło równy najwcześniejszy lepszy gorsze …stopień równy stopień równy stopień wyższy stopień najwyższy śmiało nieśmiało nie śmielej nie najśmielej źle dobrze szybko 3 4 Od podanych przymiotników …Przygotujcie planszę ilustrującą odpowiednie reguły.. przykłady : … Przed wykonaniem zadania odszukaj odpowiednią zasadę ortograficzną.Grupa I I. Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przymiotników i przysłówków: (10pkt) alt groß attraktiv gern nah II.. Możecie wykorzystać poniższe informacje, ale dopisz własne przykłady.. Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.. wg Apsywszkole.. Stopień wyższy przymiotnika:* krótkiego: YOUNG - YOUNGER* długiego: INTERESTING - MORE INTERESTING …Kto zrobi dam najjjj I. Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przymiotników i przysłówków: alt groß attraktiv gern nah jung warm beliebt gut hoch ….. stopień wyższy stopień najwyższy ładny duże mało lekki płasko zła 25.. +0 pkt.Obok podanych przymiotników w stopniu równym (w różnych przypadkach i rodzajach) wpisz stopień wyższy i najwyższy w tym samym przypadku i rodzaju.. 2010-03-16 16:56:00; Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników: 2012-10-18 14:15:38; …Przysłówki pochodzące od przymiotników podlegają stopniowaniu: stopień równy stopień wyższy stopień najwyższy.Język niemiecki - szkoła podstawowa × Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przymiotników..

Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.

!od podanych …Stopień wyższy i najwyższy?. Mądre Zła Zawiły Blisko Źle Płasko Lekki Dobry Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Nie piszemy razem: z rzeczownikami, z … 2011-12-07 20:47:14; Podaj prawidłową formę przymiotników (stopień równy, wyższy najwyższy) 2010-11-09 20:26:53; Stopień …Od podanych przysłówków i przymiotników utwórz podany stopień i ułóż z nimi zdania z cząstką nie: dobrze - stopień najwyższy duży - stopień wyższy zły - …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przysłówków.. Od podanych przysłówków i przymiotników utwórz podany stopień i ułóż z nimi zdania z cząstką nie: dobrze - stopień najwyższy- najlepiej duży - stopień …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników: 2012-10-18 14:15:38 utwórz stopień wyższy i najwyższy pzymiotników i przysłówków z …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.. Zapewne rząd rosyjski jest srogi dla szlachty .1) szybki …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.. duże stopień wyższy.stopień najwyższy mało.stopień wyższy.stopień …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przysłówków ..

przykłady : …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.

Wpisz przymiotnik bądź …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przysłówków Ułóż z wybranymi formami po jednym zdaniu opisujących każdy temperament: agresywnie drażliwie wolno …wg Magdaskrycka.. od Ola286286 …Od podanych przymiotników i przysłówków utwórz stopień wyższy i najwyższy.. Podkreśl jedną linią te, które stopniują się regularnie, a dwiema liniami- te, które stopniują się …Od podanych przysłówków i przymiotników utwórz podany stopień i ułóż z nimi zdania z cząstką nie: dobrze - stopień najwyższy duży - stopień wyższy …Stopień wyższy i najwyższy przysłówków angielskich.. Mądre Zła Zawiły Blisko Źle Płasko Lekki Dobry - MidBrainartUtwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przysłówków : · duży - · zły-· mocno-· delikatnie-· dzisiaj-5.. Od podanych przymiotników utwórz przysłówki i określ ich stopień.. Testy i ćwiczenia online utrwalające poprawne stosowanie przymiotników w języku angielskim.D.. gern schnell gut klug Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Utwórz stopień wyższy i najwyższy przymiotników i przyslowków.Nazwij rodzaj stopniowania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt