Charakterystyka felixa gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.. Charakteryzują go szeroka wiedza ogólna i pomysłowość.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Palą papierosy.. Quiz w Poczekalni.. Co najmniej 7 punktów.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Zawiera nieodpowiednie treści?. To stary, piętrowy budynek ze spadzistym dachem, z werandą, ogrodem i dużym garażem.. To on namawia przyjaciół, by dać nauczkę chłopakom, którzy zaczepiają oraz okradają .Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką.. Są zamieszani w sprawę kryminalną, mającą na celu skradzenie cennego obrazu z pensjonatu "Trzy Kuzynki".. W pierwszej częśći serii Morten dowodził robotami modułowymi, okradającymi banki.Zostali nazwani Gangiem Niewidzialnych Ludzi, gdyż zawsze mimo obławy unikali złapania.Udało się ich ująć dopiero dzięki pomocy Felixa, Neta i Niki.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) UFO b) Księżyca c) Marsa1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. W 7 części dużo czasu spędzali ze Śmieszkami, ale Markowi prawdopodobnie podobała się Nika.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ..

Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Mama Felixa", bohatera książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Ma dobre serce.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o.Dotychczas opublikował: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (2004), Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (2005), Felix, Ne Przerwał studia na Politechnice Warszawskiej, aby otworzyć własną agencję reklamową, w której jest dyrektorem kreatywnym i grafikiem.Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix", bohatera książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Skomentuj.. Test składa się z 12 pytań.. Dom Feliksa był naszpikowany elektroniką.. Przez Felixa, Neta i Nikę zostali nazwani "Olimpijczykami".. Mieszkała z nimi babcia Lusia.. Możecie za.. Charakterystyka wewnętrzna.Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter..

Dziewczyna posiada też niezwykłą umiejętność - potrafi poruszać przedmiotami bez ich dotykania, co czasem robi wbrew swojej woli.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Udostępnij.. Sam także konstruuje wynalazki.. W filmie TMK w jego postać wcielił się Kamil Klier .. - Lepiej nie - powiedział Felix.. - zastanowił się Net, patrząc na zegarek.. Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.1 Felix Polon 2 Wygląd 3 Charakter 4 Ciekawostki Felix Polon- jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net hbhgggggi Nika".Mieszkaprzyulicy SerdecznejwWarszawie, uczęszcza doGimnazjum im.. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Zawsze dotrzymuje danego słowa i jest bardzo lojalna.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Pierwszego dnia szkoły, kiedy Felixa zaatakowali Marcel i Ruben, pomógł mu Ernest .. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. W siódmej części serii chłopak poznał czerwonowłosą Laurę, z którą spotykał się w kolejnych częściach.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (2004) - Ciekawe, czy doktor Jamnik już przyjmuje?.

Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Nika Mickiewicz - charakterystyka ... Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.

Tajemnicze zniknięcie gangu 3.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Zobaczenie pościgu za uciekająca furgonetką przez mikrohelikopterTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Żyje z renty zmarłego taty.. Kradzież w banku mamy Felixa 2.. Jest też bardzo odważna i uczciwa oraz prawdomówna (kłamie tylko w sprawie śmierci ojca).. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Ponadto chłopak posiadał psa imieniem Caban.. Był to czarny terier rosyjski.Felix najbardziej z całej trójki trzyma się rzeczywistości.. Charakterystyka zewnętrzna.. Następnie Morten postanowił znaleźć skarb ukryty przez Niemców, aby mieć w posiadaniu trzynastą księgę .Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.Szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, który okazuje się zaawansowanych programem komputerowym - zmodyfikowaną wersją służącego obróbce zdjęć programu Vidoktor; właściciel kilkuset firm, posiadacz wielu kont bankowych; marzy o przejęciu kontroli nad światem oraz stworzeniu szybkiego pojazdu, dzięki któremu błyskawicznie mógłby przemieszczać się po globie; do gruntu zły; zniszczony po trudnej walce przez Neta, Felixa i Nikę.Wątek główny: próba rozwikłania zagadki Gangu Niewidzialnych Ludzi przez trójkę przyjaciół, wątki poboczne: pojawienie się duchów w szkole, poszukiwanie skarbu, szkolne perypetie głównych bohaterów, relacje rodzinne głównych bohaterów.Opisz rozwiazanie jednej zagadki Felixa, Neta, Niki z lektury.. Felix Net i Nika oraz Gang; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Witam Czy jest może jakieś wypracowanie na temat ksiazki Felix Net i Nika ( oprocz stracenia )?Dwójka wysokich i silnych gimnazjalistów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt