Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski my parents

Pobierz

Uwaga!. My parents (kupili mi) …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zaloguj się, by … W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. It's my brother's.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na j. angielski tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga!. Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. Uwaga!. Szybko!. 2.2.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. (Pojechali na …Answers: 3 on a question: Zadanie 3 ( / 5) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. He loves watching films.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielskiPrzetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski .. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city …Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. I (zawsze czuję się nieswojo) _____ when I have to make a speech.. Uwaga!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy..

Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

2.I (nie mam nic przeciwko) waliking my dog, but I just hate washing him.Przetłumacz fragmenty w nawiasach.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wstawić maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. (Kto kocha)Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 20pkt.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Zobacz odpowiedź.. I promise that I (nie zadzwonię) _____Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania (3.1.-3.5.).. 1 This bike (nie jest mój) _____.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. B: (Tak sądzę) .. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.4Wykorzystując wyrazy podane drukowanymliterami, uzupełnij zdania z luką tak, abyzachować znaczenie zdania wyjściowego.W każdą lukę wpisz maksymalnie … trzy …Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski zad 6. search.. I usually study in bed, so (zawsze są) …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski KUBENTUS321 KUBENTUS321 10.01.2021Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski..

Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język Angielski.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2.2.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Uwaga!. Przykład: (Mam kilka jabłek) I've got a few apples …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 4,444 wizyt.. I (zawsze czuję się nieswojo) _____ when I have to make a speech.. Zobacz odpowiedź.. B: (To świetna wiadomość)!. Wymagana jest pełna …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Proszę o pomoc!. 2012-03-13 16:30:51 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach …Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. Zaloguj się, by …5.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski tak,aby otrzymać logiczne i poprawne gramatycznie zdania.W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..

Zaloguj się, by …Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

They (mieszkają) - Pytania i odpowiedzi - Język …Przetłumacz podane nawiasach fragmenty zdań na język angielski.. 1.He has a class of 30 students, (z których połowa) _____ …Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 0 głosów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt