Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski mój starszy brat

Pobierz

3 (Nie mamy żadnych) grapes.. 2011-10-16 21:09:17 przetłumacz podane zdania na język angielski 2014-03-24 18:06:23Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 3.1 - 3.5., aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Napisze ktoś po angielsku te wyrazy i zdania tylko pls bez literówek i błędów Trochę umiem mówić po angielsku.. Uwaga!. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język.. - pl.ya.guru .. Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćPrzetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Tłumaczenia częściowe ćwiczenie na poziomie rozszerzonym.. This bike (nie jest mój) _____.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

5 Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach w na język angielski.

2.2.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na języka angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.. Bym mogłą prosic o rozwiązanie wszystkich zadań pillne dzieki.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. 1 This bike (nie jest mój) _____.. It's my brother's.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 5.W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.. tak, aby otrzymać logiczny i gramatycznie spójny tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city bikes.. 2011-06-12 17:07:32przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28 Przetłumacz zdania na język angielski ..

Complete ...Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski zad 6. search.

Wyjaśnienie:.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 5 In the bowl (jest dużo pomarańczy) .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. .GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. I (zawsze czuję się nieswojo) _____ when I have to make a speech.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Chętnie się z tobą spotkam.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Przetłumacz fragment zdań na język angielski Ćwiczenie 13.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. We (może znajdziemy) .. some bargains there.Przetłumacz fragmenty zdań na angielski ..

(2,5 pkt) Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski i uzupełnij nimi zdania (1.1.-1.5.)

2.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. It's about time he (zaczął się sam utrzymywać).. Język angielski, opublikowany 12.08.2020.Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język angielski from Guest Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprane zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 1 This bike (nie jest mój) _____.. (dlatego mogę cię odwiedzić) Ich lerne nicht viel, _____.. Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie 6 wyrazów.Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. 3.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język niemiecki.. I was wondering (dlaczego Piotr nic nie mówił).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zobacz odpowiedź.. ( Nasz) has a red roof (On bardzo zgłodniał) because he didn;t eat all day.Poziom rozszerzony Język angielski STOSOWANIE STRUKTUR LEKSYKALNO-GRAMATYCZNYCH Zadanie 1.. My computer is (starszy niż) _____ ___… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przetłumacz zeszycie podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski w parach odpowiedzcie na pytania używając wyrażeń z banku zwrotów powyżej ..

2015-03-30 23:17:08; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.

Proszę o pomoc .. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.. 2 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. UWAGA : w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.3.1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt