Zachęć do przeczytania twojej ulubionej książki

Pobierz

5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 12.5.2015 (11:21) - przydatność: 78% - …Postanowiłam napisać do Ciebie list, aby zachęcić Cię do przeczytania książki C. Collodiego pt. "Pinokio".. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Zachęć przyjaciół do przeczytania twojej ulubionej książki (Więzień …Moja ulubiona książka to : Dom nocy jest to cykl.. Napisałam do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym polecić Ci …Zachęć przyjaciół do przeczytania twojej ulubionej książki (Więzień Labiryntu").. Zachęć turystów-przyrodnika i historyka-do odwiedzenia …W ciekawy sposób zachęć koleżankę/kolegę do przeczytania Twojej ulubionej książki lub Twojej ulubionej serii książek.Zachęć przyjaciół do przeczytania twojej ulubionej książki (Więzień Labiryntu").. Twoja Wypowiedź powinna …Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. 4.Zachęć koleżanki i kolegów do przeczytania twojej ulubionej książki.I książki mają swoje losy… Napisz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Ci, którzy sądzą, że jest to wyłącznie książka dla dzieci, są w ogromnym …DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Author: Kuźma Created Date: 5/18/2020 4:46:26 PM .Zadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania mojej Rozwiązanie:cześć wstawic tu imie postanowiłam napisać do ciebie list, aby zachęcić cię do przeczytania …Kilkuzdaniowej wypowiedzi na temat twojej ulubionej książki Zachęć swojego rówieśnika do jej lektury skorzystaj ze wskazówek..

w 10 zdaniach zachęć do przeczytania twojej ulubionej książki.Język Polski.

79% Napisz list do …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Opowiada ona o …opisz i zachęć do przeczytania swojej ulubionej książki Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Omów krótko jej treść , podaj conajmniej 2 argumenty przekonujące do …Zachęć koleżanki i kolegów do przeczytania twojej ulubionej książki Użyj co najmniej trzech przymiotników określających jej zalety Do klasy 4 1Zachęć w kilku zdaniach (około 8-10) swoich rówieśników do przeczytania Twojej ulubionej książki.. w czasie których uczniowie zachęcają kolegów do przeczytania interesującej książki lub …Na świecie powstało i wciąż powstaje tak wiele różnego typu książek, że w niektórych kręgach narzeka się na nadprodukcję literatury.. Omów krótko jej treść i podaj co najmniej dwa argumenty …Opisz wybraną przez siebie książkę i zachęć innych do jej przeczytania.. Zapraszam każdego kto …Na początku listu chciałam pozdrowić Ciebie i Twoja rodzinę.. Opisz ją w kilku zdaniach aby zachęcić innych do jej przeczytania!. A przy okazji - zapraszam do Klubu.. Najbardziej podobał mi …Jak zachęcić uczniów do lektury - przykłady twórczych rozwiązań.. Mały Książę Antoine de Saint-Exupéry..

Tylko na …Napisz 10 zdań by zachęcić do przeczytania twojej ulubionej książki.

Napisz list do kolegi, w którym opowiesz dlaczego Ten Obcy to …3.Wskaż w wierszu zdania pytające i zdania rozkazujące.Do kogo są one skierowane?. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. W kilkuzdaniowej wypowiedzi na temat swojej ulubionej książki zachęć swojego rówieśnika do przeczytania tej lektury.. Od niej zaczęła się moja pasja do czytania książek, więc jestem z tą książką bardzo związana.. Piszę do Ciebie, ponieważ chciałam Cię zachęcić do przeczytania mojej ulubionej książki (np) "Akademia …W takiej pracy warto napisać że; - czytanie wspomaga ortografię i rozwija wyobraźnię - czytanie książek nie jest takie straszne, jakie się wydaje, trzeba tylko zacząć …List zachęcający do przeczytania książki "Tomek w krainie kangurów" Alfreda Szklarskiego.. 75% Napisz do kolegi list, w którym zachęcisz go do przeczytania "Zemsty" Aleksandra Fredry.. Książka, którą wybrałem i którą chciałbym polecić wszystkim ty, którzy jeszcze jej nie znają …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Zachęć koleżanki lub kolegów do przeczytania twojej ulubionej książki, Użyj co najmniej 3 przymiotników określających jej …Jaka jest Twoja ulubiona książka?. Duża część tych utworów …W ciekawy sposób zachęć koleżankę /kolegę do przeczytania Twojej ulubionej książki.. rozwiązane..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt