Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi

Pobierz

Dalej.. Metale i tworzywa sztuczne .. Pomocnicze Menu!. Fiszki: Odgadnij tłumaczenie danej frazy, a następnie sprawdź, czy miałeś rację.. Napisz w zeszycie, gdzie .Na podstawie czytanki odpowiedz na pytania, gdzie można robić poszczególne rzeczy (wybierz poprawne odpowiedzi).. poprawne odpowiedzi w czasie Present Simple.. Zabawa z nimi rozwija spostrzegawczość oraz wyobraźnię.. Jeśli w trakcie logowania zobaczysz inny niż wybrany przez Ciebie obrazek lub zaprezentowane dane będą budziły Twoją wątpliwość, przerwij .. 1 str. 84 podręcznika.. Posłuchaj nagrania i wskaż na obrazku zwierzęta i ich pożywienie - zad.. 0 Nie lubie.. 151 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32; Popatrz i napisz, język angielski kto pomoże?. Przeczytaj zdania i wybierz poprawną opcję.. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Służy ono bardziej jako forma sprawdzenia czy wszystko działa .Ćwiczenia na poziomie A1 są oparte na liście słówek do testu Cambridge English dla najmłodszych A1 Movers.Dowiedz się więcej o poziomach i skali Cambridge English.Jeśli nie wiesz który poziom ćwiczeń wybrać, wybróbuj ćwiczenia na pozostałych poziomach Pre-A1 oraz A2.. Kliknij Start, żeby przejść do ćwiczenia, a następnie kliknij Next, żeby rozpocząć ćwiczenie.Popatrz: Spośród kilku wariantów wybierz właściwe tłumaczenie danej frazy..

Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

Zeszyt ćwiczeń p.84.. sweet /Chrońmy naszą planetę.. Dopasuj: Połącz w pary słowa i obrazki lub słowa i ich tłumaczenia.. Są to opisy postaci z obrazka.Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32 Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00 Uzupełnij zdania , używając a lub an .. Losuj kolejne zadanie.. Niestety, to zła odpowiedź.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.3 Popatrz na obrazki i je nazwij.. 2015-05-28 15:36:25Popatrz na obrazki z zad.. co zobaczysz pierwsze na obrazku, ujawni Twój klucz do miłości!. 0 Roast the chicken in a hot .. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?Popatrz na str. 54/55 w podręczniku.. Nie widac za bardzo ale chyba.. Popatrz i znajdź!Obrazek bezpieczeństwa przypisany jest do Twoich danych.. Płatki gotowane na wodzie lub mleku roślinnym musi trafić do pojemnika na bioodpady Sprawdź zasady segregacji.. Aby mieć pewność, że dobrze wykonałeś zadanie, odsłuchaj załączonego nagrania:Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Lubie!. U czeń nazywa elementy ukazane na rysunkach.. Następnie dopisz drugie zdanie-patrz na przykład w podręczniku .. They're delicious / disgusting.Ilustracje utrzymane są w ciepłych, przyjaznych kolorach..

Popatrz n obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

Dopasuj: Połącz w pary słowa i obrazki lub słowa i ich tłumaczenia.. 4 Popatrz na wyrazy i otocz pętlą właściwy obrazek w każdym rzędzie.. 1 Lubie!. Arcane 2 lata temu.. Jest to pierwsze zadanie społeczności na tej stronie.. Otocz pętlami właściwe wyrazy z węża.. 2012-06-17 21:56:59; Popatrz na obrazki bena.uzupełnij jego dzisiejszy wpis.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. a) Jeżeli wszystkie sprężyny i ciężarki są identyczne, to najdłuższy okres drgań ma ciało na rysunku A/ B/ C, natomiast największą częstotliwość drgań- ciało na rysunku A/ B/ C. b) Najdłuższy okres drgań ma wahadło na rysunku D/ E/ F, natomiastWybierz.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. W zdaniach pod obrazkami wybierz właściwy przymiotnik.. leaves - liście.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.ZAGADNIENIA NA EGZAMIN - JĘZYK ANGIELSKI KL. IV 11.. 2013-09-26 14:56:11 Obrazki dla maluchów - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. Naklej brakujące obrazki.. 3 Wybierz poprawne odpowiedzi.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Następnie otacza pętlą właściwe wyrazy.. Dziecko, patrząc na szczegółowe obrazki, snuje opowieść o tym, co na nich widzi, co robią poszczególne postaci, wyszukuje detale..

Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi pobierz jpg.

Popatrz na obrazki napisz a an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. Posłuchaj: Dopasuj poprawne tłumaczenie do przesłuchanej frazy.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.. 4 Where's Dad?Posłuchaj piosenki.. Bioodpady to dobra odpowiedź!. Poprawne odpowiedzi: /10 Popatrz jakie są poprawne odpowiedzi.. Jeżeli numer klienta lub login wprowadzisz nieprawidłowo, może pojawić się inny obrazek.. Wyświetlenie innego obrazka może być także skutkiem logowania się na fałszywej stronie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wybierz poprawne odpowiedzi.. Fiszki: Odgadnij tłumaczenie danej frazy, a następnie sprawdź, czy miałeś rację.. Może stworzyć na ich podstawie swoja własną historię.. Brawo!. napisz o tym: 2012-11-10 17:37:42; Popatrz na obrazki na s 68.. Możesz zmienić prędkość .Przyjrzyj się rysunkom i wybierz poprawne odpowiedzi.. Zgłoś zadanie.. Popatrz na obrazek.. Wybierz dwa pytania i odpowiedzi z tekstu piosenki, przepisz je do zeszytu.. Prześlij odpowiedzi do zadań 2/78 i 3/78 do sprawdzenia na adres do 30.03.2020.Zad.3/59 Popatzr na obrazki i wybierz właściwą odpowiedź, zapisz w zeszycie.. 1.Wybierz obrazek i wylosuj świąteczne zadanie!.

3 Wybierz poprawne odpowiedzi.

4.Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3.. Posłuchaj: Dopasuj poprawne tłumaczenie do przesłuchanej frazy.. Kliknij na obrazek i powtarzaj.. Sprawdź odpowiedzi.. Zaloguj sie zarejestruj sie liceumtechnikum.. Możesz zmienić prędkość .Ćwiczenia na poziomie A2 są oparte na liście słówek do testu Cambridge English dla najmłodszych A2 Flyers.Dowiedz się więcej o poziomach i skali Cambridge English.Jeśli nie wiesz który poziom ćwiczeń wybrać, wybróbuj ćwiczenia na pozostałych poziomach Pre-A1 oraz A1.. Kliknij Start, żeby przejść do ćwiczenia, a następnie kliknij Next, żeby rozpocząć ćwiczenie.Popatrz: Spośród kilku wariantów wybierz właściwe tłumaczenie danej frazy.. 22 września 2019 01:52.. Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Do zeszytu przepisz podane poniżej słowa: frog- żaba.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt