M jak miłość dalsze losy janka

Pobierz

Ula i Janek jakiś czas temu tworzyli szczęśliwą parę, ale po tym jak w życiu Mostowiakówny pojawił się Bartek (Arkadiusz Smoleński) .Marta Mostowiak zostaje w serialu M jak miłość.. Już wkrótce ukochany Soni (Barbara Wypych) - Janek (Tomas Kollarik) otrzyma rozkaz płynący ze stolicy.. Dominika Ostałowska nie znika z ekranu.. Dalsze losy jej bohaterki.. Przystojny policjant przeżyje, ale w szpitalu usłyszy dramatyczną diagnozę.Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" zginie, a jego śmierć będzie związana z tajemnicą z przeszłości, tajną akcją policji, w której Morawski weźmie udział.. Już wkrótce poznamy dalsze losy serialowego Janka (Tomas Kollarik), który w ostatnim odcinku hitu TVP został postrzelony tuż przed ślubem z Sonią (Barbara Wypych).. Zobacz także : Scenarzyści "M jak miłość" planują romans, który zagrozi związkowi Kingi i Piotrka?W nowych odcinkach serialu TVP 2 poleje się krew!. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody.. Niestety wiele wskazuje na to, że jego wyprawa skończy się tragicznie….Odcinek1587.. W jednym z powakacyjnych odcinków "M jak miłość" 2021 w TVP 2 w Grabinie w w Lipnicy ponownie pojawią się: Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomáš Kollárik).Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" znów ujrzymy Sonię i Janka, jednak ich dalsze losy okryte są tajemnicą..

To jeszcze nie koniec wielkich emocji w "M jak miłość".

Zyskają nowego, awanturującego się sąsiada, a jeden z członków ich rodziny zostanie porwany!. Policjant niezwłocznie wyruszy do Warszawy na tajemniczą akcję, prosząc Sonię o ostrożność.. Wróci do Gabiny i znów .Po nieudanym zamachu na życie Janka z odcinka 1562 serialu M jak miłość widzowie po raz kolejny będą świadkami bardzo emocjonujących scen.. Nieświadoma, że chłopak planuje kupić za nie narkotyki.. Z kolei Kisielowa daje Barbarze w prezencie sadzonkę konopi przekonana, że to zwykła melisa.. Kilka lat temu mężczyzna próbował odebrać sobie życie z powodu Uli (Iga Krefft), oddając strzał w szyję z broni na posterunku policji w Lipnicy.W 1608. odcinku "M jak miłość" poukładane w końcu życie Zduńskich znów się rozpadnie.. Okaże się, że policjant nie zniknął na zawsze.. A Robert i Leon robią później wszystko, by roślinę odzyskać.To opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak.. W kolejnej odsłonie hitowego serialu widzowie będą świadkami poruszającego spotkania Uli (Iga Krefft) i Janka (Tomas Kollarik).. Basia kradnie z portfela ojca gotówkę po to, by pożyczyć Dawidowi pieniądze na nowy obiektyw..

Sprawdź, co się wydarzy!Tragedia Soni (Barbara Wypych) w "M jak miłość"!

Nie wiadomo czy ich historia będzie kontynuowana.02 luty 2021.. Po śmierci Kasi zakochana w Marcinie Janka z. NoweTelewidzowie, którzy od dłuższego czasu śledzą losy bohaterów serialu M jak miłość wiedzą, że zapowiedziana w Kulisach M jak miłość śmierć Janka Morawskiego (Tomas Kollarik), będzie kolejnym dramatem.. W. NoweJanka (Joanna Osyda) z "M jak miłość" będzie matką syna Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) i Marcina (Mikołaj Roznerski).. Od momentu postrzału Janek stał się zdecydowanie łatwiejszym celem dla potencjalnych morderców, gdyż jest sparaliżowany i porusza się na wózku inwalidzkim.To jeszcze nie koniec wielkich emocji w "M jak miłość".. Już wkrótce poznamy dalsze losy serialowego Janka (Tomas Kollarik), który w ostatnim odcinku hitu TVP został postrzelony tuż przed ślubem z Sonią (Barbara Wypych).. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich .Już dziś wieczorem, 13 maja, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1444. odcinek "M jak miłość".. Produkcja serialu trzyma w tajemnicy dalsze losy tego bohatera oraz wątku z Sonią, ich ślubem i dzieckiem, które bardzo chcieli mieć.. Przystojny policjant przeżyje, ale w szpitalu usłyszy dramatyczną diagnozę.W 1448 odcinku "M jak miłość" Bartek odkryje, że Ulę i Janka nadal może coś łączyć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt