Test 8 podróżowanie i turystyka odpowiedzi

Pobierz

290 pytań Język angielski sonczek96.. Zadanie 1 ( _____ / 6. punktów) Przyporządkuj wyrazy z ramki do odpowiedniej kategorii.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Start studying Repetytorium maturalne longman - podróżowanie i turystyka unit 8 poziom podstawowy.. Tagi.. Powodzenia.. Pomocne w przygotowaniu do matury.Toggle navigation.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2020-12-31 14:48:35 Co oznacza w języku francuskim ''woow c'est tlm bow'' 2020-12-27 12:17:001.8) podróżowa-nie i turystyka B 3.6.. Zdający znajduje w tekście określone informacje.. Jeśli znasz już te słówka możesz je powtórzyć pod linkiem Nauka słówek poziom rozszerzony: Podróżowanie i turystyka lub wykonać Test słówek poziom rozszerzony: Podróżowanie i turystyka.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Powodzenia.. 1.5) życie rodzin-ne i towarzyskie A Poziom podstawowy Język angielski Testy i arkusze Język angielski Zacznij przygotowania do matury już dziś Zakres podstawowy Język angielski MATURA TESTY I ARKUSZE Z ODPOWIEDZIAMI partner merytoryczny .Katalog testów Słownictwo Słówka Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania..

Podróżowanie i turystyka - słówka.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. × Zaznacz prawidłową odpowiedź nowy testLongman - Podróżowanie i turystyka; Longman - Podróżowanie i turystyka, test z języka angielskiego Słówka z podręcznika Longman - Matura podstawowa, rozdział 8.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej kategorii.. załóż konto; zaloguj się; log in log in; stwórz fiszki; kursy językowe; jak to działa; katalogPlik test 8 podrozowanie i turystyka odpowiedzi.pdf na koncie użytkownika dhvxesyd • Data dodania: 20 sty 2015.. Ponadto proponujemy powtórzenie w formie fiszek z wymową Podróżowanie i turystyka nauka słówek matura 2015 - fiszki poziom rozszerzony.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Poniżej prezentowane są odpowiedzi.. Podróżowanie i turystyka - słówka.. Na końcu testu wystawiona zostanie ocena.. Średni wynik: 59,92 %.. Materiały powiązane z testem: Test: Podróżowanie i turystyka Słówka angielskie z zakresu Means of transport / Podróżowanie i turystyka.Express Publishing Unit 8 Podróżowanie i Turystyka.. 1 Uzupełnij zdania, wybierając odpowiednie wyrazy z ramki.. Na końcu testu wystawiona zostanie ocena.. Materiały powiązane z testem: Test: Oxford Excellence for Matura : Podróżowanie i Turystyka Słówka z działów do matury.Poniżej prezentowane są odpowiedzi..

Rozdział 8 - podróżowanie i turystyka 0 93 fiszki madx.

Inne tryby nauki.. rozpocznij naukę .. take the driving test .Rozdział 8 - podróżowanie i turystyka.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. 3.8 6 245 fiszek brak.. rozpocznij naukę .. × Zaznacz prawidłową odpowiedź nowy testANGIELSKI, PEARSON EDUCATION, test 8 podróżowanie i turystyka.. TEST 6A PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKAPodróże test słówek matura 2015 poziom rozszerzony - rozdział 8.. Jeśli znasz już te słówka możesz je powtórzyć pod linkiem Nauka słówek: Podróżowanie i turystyka lub wykonać Test słówek: Podróżowanie i turystyka.8.Podróżowanie i turystyka • 2.Słownictwo • pliki użytkownika rufi6 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 8.Podróżowanie i turystyka.doc, Zestaw 8 Podróżowanie i turystyka key.docTemat: Health - Zdrowie - słownictwo Unit 8 (Repetytorium).25.03.2020r..

Przetłumacz podane słówka związane z podróżowaniem i turystyką na język angielski.

Materiały powiązane z testem: Test: Longman - Podróżowanie i turystyka .angielski słówka longman repetytorium podstawa dział 8- podróżowanie i turystyka.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zdania.. 5 1 206 fiszek moniczka2092.. breed crime Pory roku po angielsku Dersim Wypadki - Unit 8 (Podróżowanie i turystyka) angielskie słowka religia system polityczny wielkiej .Longman - Podróżowanie turystyka Unit 8 słówka, test z języka angielskiego Słówka z działu 8.. Materiały powiązane z testem: Test: Podróżowanie i turystyka Słówka angielskie z zakresu Means of transport / Podróżowanie i turystyka.Plik Rozdział 8 MiniMatura Klucz odpowiedzi.docx na koncie użytkownika cacperski • folder sprawdziany z angielskiego klasa 3 liceum • Data dodania: 22 paź 2017Podróżowanie i turystyka , Das ist Deutsch!. KOMPAKT Podręcznik z repetytorium , Język niemiecki , Gimnazjum , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plFunkcje językowe kl.8 - Podróżowanie i turystyka - Podróżowanie i turystyka R8 Macmillan - Reakcje językowe - Egzamin 8 kl.Najnowsze bez odpowiedzi Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. Poziom: Beginner.. Odpowiedzi poprawne Te słówka już umiesz :) Odpowiedzi błędnePlik ZAKUPY I USŁUGI PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA.doc na koncie użytkownika english23 • folder TESTY ANGIELSKI DO GIMNAZJUM - LONGMAN REPETYTORIUM • Data dodania: 2 wrz 2011podróżowanie i turystyka; podróżowanie i turystyka, test z języka angielskiego ..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Test rozwiązano 8700 razy.. Odpowiedź; bus .. Express Publishing Unit 8 Podróżowanie i Turystyka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt