Mały książe test ze znajomości lektury samequizy

Pobierz

Napisz czego nie robił - 1p.. drzewo.Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. a) Przykrywał kloszem przed chłodem b) RozmawiałRozwiąż test: Pan Tadeusz: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Dziady cz. III: Adam Mickiewicz: Rozwiąż test: Chłopcy z Placu Broni: Ferenc Molnár: Rozwiąż test: Antygona: Sofokles: Rozwiąż test: Katarynka: Bolesław Prus: Rozwiąż test: Dziewczynka z parku: Barbara Kosmowska: Rozwiąż test: Opowieść wigilijna: Karol Dickens: Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotemCzy znasz Małego Księcia?. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Kto jest narratorem opowieści?. wędrownych ptaków.. 2009-09-28 18:26:13Mały Książę, który mieszkał na planecie niewiele większe od niego i bardzo potrzebował przy aciela…".. wg Jaskulska1.. Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: a) narysowanie baranka.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Test sprawdzający znajomość treści lektury Antoine de Saint- Exupery, Mały Książę W każdym zadaniu zaznacz poprawną odpowiedź.. Do chwastów.Test wiedzy z lektury - ''Mały Książę'' | sameQuizy.Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotu b) braku paliwa c) katastrofy lotniczej d) miał misję do zrealizowania 2..

Mały Książę test ze znajomości lektury.

Możesz uzyskać 20 punktów.. Na planetę B-612 Mały Książę powrócił dzięki pomocy: statku kosmicznego.. Do pędów róż.. silnego podmuchu wiatru.. Opowiedz jako Syzyf historię konfliktu z bogami Olimpu.. b .test pt Mały Książe Test.. Napisz, co zagrażało planecie Małego Księcia?. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego.. a) bawić sięJeżeli zawsze bliski był ci Mały Książę - test znajomości lektury nie tylko odświeży twoją pamięć, ale i pobudzi nostalgię.. karmienie baranka 15.. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. Stara owieczka, skrzynia, baranek, chora owieczka.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie.. Klasa 7 Polski.. Mały Książę B. Antoine de Saint- Exupery C.. Na bezludnej wyspie.. Do obowiązków Małego Księcia należało także: codzienne odkurzanie planety.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Gimnazjum Liceum Technikum Polski.Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy "2013-07-16 15:53:10 Test lektury Mały Książę 2015-10-24 16:31:22 jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. wg Maslankowicztos.. Napisz, co zagrażalo planecie Małego Ksiącia?. Zerówka Dorośli Polski.. Dla osób rozumie ących życie brzmiałoby to znacznie prawdziwie .Mały Książę Mały Książe na swojej planecie regularnie wyrywał: Autorem książki "Mały Książe" jest: Mały Książe był mieszkańcem..

Zobaczymy, co wiesz na temat lektury "Mały Książę"?

Quizy » LiteraturaTest ze znajomości książki Opium w rosole; Zwróć uwagę na atmosferę panującą w domu Jedwabińskich.. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Skrzynia, chora owieczka, stara owieczka, baranek.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. węża boa, który połknął słonia.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quizTest z lektury Mały Książe.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. c) o małych rozmiarach.. Do zboża.. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Test Mały książę - podręcznik LekturyQ.. Plan wydarzeń-Mały Książe Połącz w pary.. Baranek, chora owieczka, skrzynia, stara owieczka.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. O co do tej pory boi się Narrator: że Mały Książę nie dotarł na swoją planetęNie zaglądaj teraz do książki.. Można go też wykorzystać do pracy na lekcji, np. w grupach.- sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. 2010-01-06 21:44:06Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test ze znajomości lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Justyna Bednarek..

Test: Balladyna - test łatwy Łatwy test ze znajomości lektury Balladyna.

Tagi dla tego testu: Książę Mały.2.. Przedstaw, jak jest, a jak być powinno.. węża, który połknął żabę.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Test z Lektury Brakujące słowo.. Co lubił robić Mały Książę?. Można się znów na chwilę przenieść do świata, w którym nie ma nic ważniejszego, aniżeli miłość do pięknej róży, a to, co naprawdę ważne, kryje się w przyjaźni, gwiazdach, poznawaniu i marzeniach.3.. Co przedstawia rysunek nr 1 narratora w "Małym Księciu"?. b) większej od Ziemi.. Sześcioletni chłopiec D. Pilot 2.Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety .Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę.. #balladyna #testzlektury #juliuszslowacki #slowacki.Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę ".. Opowieść wigilijna c) wodę.. Chora owieczka, baranek, skrzynia, stara owieczka.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. przeczyszczanie wulkanów.. Książę musiał dbad o swój kwiat.. 2010-01-06 21:44:06 Co sądzisz na temat lektury pt." Mały Książę "?. Co lubił robid Mały Książę?- 1 p. a) bawid się b) oglądad zachody słooca c) rozmawiad z Różą d) wąchanie polnych kwiatów 4.. Mały Książę poprosił pilota o narysowanie mu owieczki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt