Opisz jedną kreatywną akcję in-character z udziałem twojej postaci

Pobierz

Cześć Nie wiem jak napisać podanie więc prosiłbym bym o pomoc.. Stream Sniping Nie wolno oglądać transmisji innych graczy na serwisach streamingowych podczas swojej rozgrywki.. Później jak będziesz grał dłużej to będzie ta: np ./me sięga do lewej kieszeni po portfel wyciągając go, rozkłada i wyjmuje banknot o wartości 50 dolarów, wręcza go Jamesowi.Iż ostatnio zauważyłem że wielu z was nie potrafi odegrać akcji rp przy użyciu broni.Z wielkim bólem musze przyznać ze ja do pewnego czasu też nie potrafiłem odegrać nawet prostej akcji rp przy wyciągnięciu broni czy kluczyków do auta.Ale po wielu skargach stwierdziłem że ściągnę keybinder'a i zacznę grać w prosty sposób full RP oraz będę odczekiwał te 10 sec przed .Drogi Wykopowiczu.. Podaj jedna kreatywną akcje IC z udzialem Twojej postaci: Wjechał na białym koniu do sklepu odcinając głowe sprzedawcowi i zabierając paczkę Winstonów niebieskich w twardej oprawce.. oto wzrór OOC Imię: Marcin Wiek: 14 Nazwa na Discordzie: Co wiesz o RP?. W komentarzu pod tym postem wrzuć kreatywne zdjęcie z akcji lub ćwiczeń Twojej jednostki!. Z czasem moja postać stała by się szefem jakiejś grupy gangsterskiej i dowodziła swoją grupą.Jeżeli grasz na N4G, w SA:MP to wszystko co robi twoja postać napisz na /me, a to co na twojej postaci, otoczenie na /do, czyli np. /me odpina się, powoli wychodzi z auta..

[CK] Character Kill - uśmiercenie postaci.

Gdy miał już zrajdować najmocniejszego bossa wraz ze swoją gildią usłyszał jakieś huki w garażu, a co się okazało później był to jego przyjaciel Evan strasznie poobijany i ranny.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Po twarzy widać ,że jest oszołomiony, nie wie co się dzieje, zaś potem /do Powoli, podchodzi do drugiego auta, podpiera się jedną ręką, tak aby się nie .Historia.. Crash podczas gry.. Braliśmy także udział w akcji charytatywnej, gdzie pieniądze były zbierane na chorą Marysię.. : Doświadczenie w RP: Kilka słów od siebie: IC Imię i nazwisko postaci: (Nie może być polskie) Wiek postaci: Historia postaci: (min.. [VDM] Vehicle Deathmatch - zabijanie za pomocą wszystkich pojazdów.. [OOC] Out of Character - Wszystko, co nie jest związane z naszą postą.. Zamykając ten komunikat (klikając w przycisk "X"), potwierdzasz, że przyjąłeś do wiadomości wskazane w nim działania.Opisz jedną kreatywną akcję IC: Ivvan siedział jak zwykle przed komputerem w domu grając w Black Desert.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Nagrody: 1. miejsce - (komentarz z największą liczbą reakcji - polubień, serduszek itp.) Zestaw dysków sygnalizacyjnych Mactronic S-flare z funkcją synchronizacji!.

Można to zrobić tylko wtedy kiedy nie jest odgrywana żadna akcja z twoim udziałem.

Criss Ulańi do tej pory czeka na lot na wyspę!. Jego ulubioną grę Mmorpg.. w załączonym linku do Polityki Prywatności przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszego serwisu.. Akumulacja środków poprzez emisję akcji świetnie nadawała się do finansowania budowy okrętów i zakładania faktorii handlowych czyniąc przy okazji z .Bez ubranego w szaty kosmicznej grozy opowiadania Martina z 1980 roku nie byłoby ani literackiej "Pieśni lodu i ognia", ani telewizyjnej "Gry o tron" Produkcje audiowizualne rządzą się innymi prawami niż wymagające głównie elastycznego umysłu powieści, więc twórcy "Nightflyers" przenieśli akcję z odległej przyszłości do roku 20934..

Imie postaci: Nicolas Nazwisko: Cudy Wiek: 20 Za dobrą historię postaci daje +rep.

Musi być to historia normalnego człowieka która np: chodzi do pracy.. Na końcu przeprosił sprzedawce i w nagrode za to że był dzielny zostawił mu jednego papierosa.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz jedną kreatywną akcję IC którą chciałbyś rozegrać z udziałem twojej postaciPastebin.com is the number one paste tool since 2002.. Wychodzenie z postaci Zakazuje się wychodzenie z postaci podczas rozgrywki IC.Czasami nawet trafiały się pojedyncze akcje z kryminalistami.. KUL Ryszarda Zajączkowskiego, protestują przeciwko "eksperymentom medycznym", jakim będą szczepienia na COVID-19.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. [PG] Power Gaming - zmuszanie .Zakazuje się wychodzenia z serwera w czasie kiedy jesteś aresztowany albo jesteś zakładnikiem.. [RDM] Random Deathmatch - zabijanie innych graczy bez powodu do BW lub bez odegrania stosownej akcji.. Może powiązać się z jakąś grupą bandytów i gangsterów..

Z góry dzię...[IC] In Character - świat naszej postaci, wszystko dotyczy rozgrywki.

Ten rok przyniósł także nowe pomysły w postaci gadżetów dla was, między innymi koszulek, opasek, zapalniczek ( nie mówimy stop).. Twój pomysł na grę/postać: Chciałbym pracować w różnych zawodach.. Ze względu na ceny i odległość wielu Polaków ten kierunek może zupełnie nie zainteresować.. Jak się okazało, jest jeszcze jedna możliwość - wyjazd na narty na Ukrainę.Działacze Konfederacji, przy wsparciu literaturoznawcy prof. 8x=3000g .Pomoże ktoś w napisaniu podania.. Co to jest, na czym polega?. Jeżeli podczas odgrywania akcji wyjdziesz z serwera nie ze swojej winy to jesteś zobowiązany do jak najszybszego powrotu i .Wspominał również ze będzie chciał poszukać kolegów z którymi będzie mógł porozmawiać jak człowiek z człowiekiem.. Czy ktoś by mógł mi pomóc.. Zarabiać czasami brudne pieniądze.. 150 słów) Twój .Charakterystyka musi składać się z kilku elementów.. Twój pomysł na grę/postać:Moja postał będzie nieprzewidywalna, będzie miała rodzinę ale znajomi będą tak samo dla niego ważni jak rodzina albo i nawet bardziej .Takie Rp jest dla początkujących.. 2. miejsce - najciekawsze zdjęcie, które wybiorą pracownicy naszej firmy.Tam nie chodziło o to,że zaczął przygodę z RP w wieku 5 lat tylko,że grał na MTA oraz Sampie 5 lat oraz 3.Nie napisał,że grał najpierw w sampa a potem w MTA,więc nie wiem skąd wziąłeś,że zaczął grac w wieku 5 lat.Czy koniecznie musiał grać najpierw w to potem w tamto?To jest mój znajomy i miał on na myśli,że grał w te dwa modyfikatory jednocześnie,ale bardziej .Według samej Mahabharaty oraz zgodnie z tradycją, została spisana przez wielkiego wieszcza Wjasadewę około 5000 lat temu, bezpośrednio po wydarzeniach, które składają się na jej akcję..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt