Testy kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Słaba jakość.Kajko i Kokosz.. Jaką karę dostali Kajko i Kokosz w szkole?. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Learning Resources (Quiz): Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.Kajko i Kokosz.. Więcej.. musieli załatać zniszczony dach.. Część 1.. Edytuj elementy.. Szkoła latania" "Kajko i Kokosz.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. wozem.Plik Test Kajko i Kokosz.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Szkoła latania - bohaterowie .. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szkoła latania - test wiedzy.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szkoła latania - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Osadź .. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaZaznacz 2 odpowiedzi .. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Kajko i Kokosz.. Motyw.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) różZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz..

10.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Szkoła latania (Janusz Christa).. kaczmo21 2 lata temu.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. złotem.. 4 0 0c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Miejsce akcji:Kajko i kokosz szkoła latania na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. .Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Zmień szablon .Zobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. pytanie 1 z 14.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz.. Szkoła latania"?Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę "placówki" na Szkołę Łatania..

Szkoła latania.

Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Szkoła Latania .. Udostępnij.. 0%W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i KokoszW 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Polub.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiKajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKajko i Kokosz.. Skomentuj..

Szkoła latania" 1.

Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. gotować obiad dla wszystkich uczniów.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Szkoła latania.. Szukaj.. zapłacić .Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt