Lektura tomek w krainie kangurów test

Pobierz

Miejscowość, w której spotyka się ojciec z synem to: a) Warszawa b)Wiedeń c) Kraków d) Triest 4.Tomek w krainie kangurów • lektury • pliki użytkownika konycynka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AUDIOBOOK.rar, test ze znajomości lektury.odt Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opracowanie lektury Alfreda Szklarskiego "Tomek w krainie kangurów" Materiały do pobrania: O świecie przedstawionym; Fauna i flora; Co kraj to obyczaj; Ślady polskości na australijskim lądzie; Tomek to postać rzeczywista czy wyidealizowana; Tomek Wilmowski pisze listyTomek w krainie kangurów to pierwsza część jakby wstęp do wielu książek Szklarskiego (np. Tomek na czarnym lądzie, Tomek w krainie amazonki itd.). Ciekawostki o autorze powieści - Szukamy rymów; Cykl powieści o Tomku Wilmowskim - Szukamy antonimów // odp.Tomek w krainie kangurów - Czas i miejsce akcji Akcja rozgrywa się w 1902 roku, początkowo w Warszawie, potem w Australii.. Skomentuj.. Tomek uczy się w jednym z gimnazjów, jednak jako syn .Test z lektury tomek w krainie kangurow z odpowied to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. "Tomek w Krainie Kangurów" jest pierwszą częścią serii o przygodach młodego łowcy zwierząt - Tomka Wilmowskiego..

Test z lektury "Tomek w krainie kangurów"!

Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. Tanshee 4 lata temu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Połknął bakcyla, który nigdy już go nie opuścił, pasja tylko rozwijała się z roku na rok.Tomek w krainie kangurów na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. trudne 3 oceny | na .65% "Tomek w krainie kangurów" - plan szczegółowy pierwszego rozdziału.. Nazwisko Jurka - szkolnego kolegi Tomka brzmiało: a- Tymowski b- Tymkowski c- Witkowski 2.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!". Tomek w krainie kangurów - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #quizeria.pl, #książki i komiksy, #popularne serie, #tomek w krainie kangurów 805 x, 2017-05-15 15:00:14"Tomek w krainie kangurów" Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangurów".. ; ale się wysiliłam, jak układałam to długie zdanie xD.. .Tomek w Krainie Kangurów; Tomek w Krainie Kangurów, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :)Alfred Szklarski, "Tomek w krainie kangurów" - test z lektury.. Jest to jedna z najlepszych książek przygodowych.. Początek XX wieku, Warszawa pod panowaniem Rosji..

Odpowiedz.Quiz Tomek w krainie kangurów 1.

test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów .. Lektor Wojciech Chorąży.. Lektura szkolna test ze znajomości lektury.odt na koncie użytkownika vega31 • folder Tomek w krainie kangurów • Data dodania: 9 wrz 2011Alfred Szklarski, "Tomek w krainie kangurów" - test z lektury.. Jest nim sympatyczny i żądny przygód młodzieniec, Polak z rodziny o tradycjach powstańczych i patriotycznych, który wychowywany jest przez wujostwo.. Czy był w literaturze chłopiec, który miałby równie dużo przygód, co Tomek Wilmowski?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Akcja powieści rozpoczyna się w:; a- 1902 b- 1912 c- 1922 3.Tomek zemścił się na lizusie Pawluku przy pomocy: a-chrząszcza .Całość kupisz tu: Szklarski Tomek w krainie kangurów.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. 71% "Tomek w krainie kangurów" - notatka.Test: Tomek w Krainie Kangurów Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :)Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A. ..

test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów szybko !

3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Są rzeczy, które też możesz otagować Test z lektury tomek w krainie kangurow z odpowied?. Tomek odpowiadał za kolegę na lekcji: a) geografii b) historii c) j. polskiego d) j. rosyjskiego 3.. 120 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury .. test dodany 11 lat temu przez olabloom8.. Czy był w literaturze chłopiec, który miałby równie dużo przygód, co Tomek Wilmowski?» Strona główna » Język polski » Współczesność » Tomek w krainie kangurów.. Armanda_Wojtasinska 5 lat temu.. Wydarzenia rozgrywają się w 1902 r. W tym czasie Polska znajdowała się pod zaborami.. Jest czerwiec, koniec roku szkolnego.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Tomek w krainie kangurów, którą napisał Szklarski Alfred, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Rozwiąż test z lektury "Tomek w Krainie Kangurów" 1 W którym roku rozpoczyna się akcja powieści?. Tomek w krainie kangurów" jest pierwszą częścią cyklu Alfreda Szklarskiego (publikującego również pod pseudonimami Alfred Bronowski lub Fred Garland), opowiadającego o perypetiach tytułowego bohatera, Tomasza Wilmowskiego..

Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" Odpowiedzcie mi na to: 1.

W pierwszym tomie serii poznajemy Tomka, dowiadujemy się o jego wyprawie do Australii wraz z ojcem i współpracownikiem.. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. 73% Streszczenie pierwszego rozdziału książki Alfreda Szklarskiego pt. "Tomek w krainie kangurów" .. Inne testy z .Problematyka.. a) Tomasz Wilmowski b) Andrzej Wilmowski c) Jurek Tymowski d) Jan Smuga 3.. Udostępnij.. "Tomek w krainie kangurów" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Książka jest polecona przez ministerstwo oświaty do bibliotek szkolnych.Tomek w krainie kangurów test przeszedł ostry, ale też dzięki niemu zorientował się, co tak naprawdę go fascynuje i czemu chce się poświęcić.. Skomentuj.. Autorem książki jest Alfred Szklarski.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz książkę ,,Tomek w krainie kangurów"?. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Każda część jest samodzielna fabularnie i treściowo, łączy je tylko osoba głównego bohatera.. Tomek w Krainie Kangurów to pierwsza powieść z cyklu podróżniczych przygód Tomka Wilmowskiego.. Szklarskiego Zaznacz właściwą odpowiedź; 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt