Posłuchaj nagrania jeszcze raz i odpowiedz na pytania

Pobierz

Posłuchaj nagrania CD2_AUFNAHME_17.wav i odpowiedz na pytania słowami ja lub nein - zadanie 2, str. 101 w podręczniku.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 1-6.. 1 How did Jenny try and speak to Lisa …Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Step in english 3 ( 6 klasa ) 3/51 CwiczeniaPosłuchaj nagrania jeszcze raz (.). 1 Zadanie.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz: zatrzymuj po każdym fragmencie i przeczytaj na głos usłyszany fragment.A teraz wysłuchaj …ód podanych i odpowiedz na nie w trzech zdaniach.Proszę o szybką odpowiedź .. Otwórz podręcznik na … Spróbuj wcielić się w …Posłuchaj nagrania (nagranie adverbs 1) i powtórz poniższe słowa.. 3 Comprehension Popatrz na obrazki ćwiczenia 2. i przeczytaj ponownie tekst.Zadanie 1 - posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst .. Jeśli niektórych nie znasz, znajdziesz je na koocu …Wykonaj zad.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną …DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Wykonaj zadanie ustnie.. Zad 3: Posłuchaj …),odsłuchaj nagranie 2.1 oraz odpowiedz na pytanie: O kim rozmawiają Kate i Tom?. Spróbuj przypomnied sobie ich znaczenie.. 3 Zadanie.. UWAGA!. Posłuchaj i odpowiedz 2011-04-13 20:53:58; Angielski ponownie sprawdź …Nie musisz przepisywać całych zdań.. Teraz …Posłuchaj historyjki jeszcze raz i wykonaj zadanie 4 na stronie 56 w podręczniku.. 87 Przeczytaj tekst i posłuchaj nagrania 2.30. zy te zdania są prawdziwe czy fałszywe..

Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Przeczytaj na głos, posłuchaj jeszcze raz nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Proszę o przesłanie mi …Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.. Куда ёздил Игорь в ибле… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. Dopasuj bohaterów (1-6) do potraw, które zamówili (a-f).. Możesz sprawdzić swoje odpowiedzi z nagraniem.. Pytania i odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wysłuchaj nagrania radiowego o niemieckim systemie edukacji (2.05) i odpowiedz na pytania w zeszycie.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zadanie 3 - uzupełnij pytania słuchając nagrania jeszcze raz i odpowiedz na nie do zeszytu.. Wypisz z ramki nazwy tych zawodów, które zostały wymienione w tekście.. 2.What kind of film does Anna like best?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3 …Otwórz podręcznik na stronie 56.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i odpowiedz na pytania: …posłuchaj nagrania nr 4 i dopasuj dzieci do obrazków.. czasownik to be czasownik have zaimki wskazujące 2 CD1.07 MP3007 Zakreśl właściwe …Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytanie: How did Sven spend his weekend?.

Posłuchaj nagrania jeszcze raz, przeczytaj dialog na głos.

Czy w waszej szkole segreguje się śmieci?. Posłuchaj nagrania jeszcze …Spójrz na ilustracje z zadania 1 i powiedz co widzisz na zdjęciach.. 1.What kind of …Podobne Pytania: Posłuchaj nagrania jeszcze raz.Odpowiedz na pytania.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Posłuchaj nagrania jeszcze raz.Odpowiedz na pytania.. Klasa IV Subject: Po sprawdzianie …nagranie 2.1 oraz odpowiedz na pytanie: O kim rozmawiają Kate i Tom?. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Zwróć uwagę, jak zmieniają się wyrazy podane w nawiasach.. Ćwiczenia 29.I.. 2 Zadanie.. 4 Zadanie.. Poukładaj …3.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz, przeczytaj dialog …Pytania szczegółowe What have you got in your bag?. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i odpowiedz na …Posłuchaj uważnie nagrania jeszcze raz lub dwa razy, i zapisz właściwą odpowiedź (a / b / c) w zeszycie.. Zadanie …2.. Otwórz ćwiczenia na stronie 35.. Zadanie 2 - przeczytaj tekst jeszcze raz …2 1 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Popatrz na zadanie 4.. 3 ) 23 Posłuchaj rozmowy z lekarzem.Uzupełnij notatki lekarza.Name: SarahAge:X / …I.. Porozmawiamy o nim na lekcji online.. Posłuchaj nagrania jeszcze …Zadaj pytania i udziel odpowiedzi na podstawie obrazków.. 3 str. 56 (odpowiedzi zanotuj na marginesie) Jeszcze raz przeczytaj tekst.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Odpowiedz na pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt