Test z godzin po angielsku

Pobierz

Film: 'there is' - 'there are' w angielskiej gramatyce.. powinnismy go zamienic na.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. - Jest za kwadrans piąta.Co znaczy i jak powiedzieć "sprawdzian" po angielsku?. Klasa 4 Angielski Brainy 1 klasa 4 unit 7.. Film: słówka o jedzeniu i napojach w angielskim.. wg Agnieszkabutkie.. Czas angielski - am, pm, o'clock.. Quiz sprawdzający znajomość czasu Present Simple - tworzenie pytań z użyciem czasownika posiłkowego 'do'.. Klasa 4 Angielski.. Różne sposoby zapisu godzin z minutami po angielsku: 17:46 - It's fourteen to six (p.m.).. Czas kursu: 00:00:05.. Test składa się z 10 pytań, gdzie należy wpisać bądź uzupełnić pytania odpowiednią formą czasownika 'do'.. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1.odpowiedział (a) 11.02.2015 o 20:03.. Suma punktów: /27.00.. Zagraj w interaktywną grę, aby sprawdzić i nauczyć się angielskiego dla początkujących.. Znajomość czytania godzin po angielsku jest równie ważna, jak w każdym innym języku.godziny po angielsku sprawdzisz się tu czy umiesz angielski w temacie godziny.. - Jest za czternaście szósta (po południu).. Nauka godzin i zegara, skorzystaj i zapamiętaj godziny z wymową.. Zaliczenie: 75%.. sprawdź jak dobrze umiesz godziny po angielsku Znajdź słowo.. Inne testy z kategorii.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Rozpocznij test..

Wow.Test z godzin i czasu.

Ćwiczenie odczytywania godzin w języku angielskim to jeden z najczęściej pojawiających się tematów na lekcjach.. Wyrażenie pełnej godziny po angielsku jest stosunkowo łatwe.. Możemy opisywać je tak jak na tarczy zegarowej (czyli np. godzina 12.45 to za piętnaście pierwsza(quarter to one)) lub tak jak na zegarze cyfrowym (czyli dwunasta czterdzieści pięć(twelve forty five)) Ćwiczenia, wymowa i fiszki onlineGodziny po angielsku.. Ucz się słownictwa za darmo.. jest pol godziny po" (czyli: jest pol godziny po trzeciej).Zasady określania godzin po angielsku.. Czas pytania: 00:00:05.Godziny po angielsku Test.. Brainy 1- klasa 4- unit 7 Porządkowanie.. Klasa 4 Angielski Brainy 4 Brainy 1 klasa 4 unit 7.Aby podać godzinę z drugiej połowy godziny używamy konstrukcji: It's + minuty + to + godzina która nastąpi.. Czas kursu 00:00:04.. Średni wynik: 54,23 % .. Guest.JĘZYK ANGIELSKI-GODZINY TEST WYMYŚLONY PRZEZE MNIE .. test dodany 9 lat temu przez Natalia8854.. Zapamiętaj: Wyrażenie "o'clock" odnosi się tylko do pełnych godzin.. Sądzę, że każdy z Was wcześniej czy później stanie przed wyzwaniem nauki godzin.. Użyj odpowiedniego czasu angielskiego..

Która godzina?

Pytania: 1/.. Czas pytania: 00:00:04.. Give me five- klasa - unit 6 Porządkowanie.. Klasa 3 Angielski.. zwierzęta po angielsku Anagram.Język angielski gramatyka ćwiczenia.. Test rozwiązano 101815 razy.. Która godzina?. Nauka słówek online za darmo.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zestawy słówek angielski-polski, polski-angielski, wraz z quizem i fiszkami, posegregowane kategoriami.. Świetnie znasz się na godzinach w języku niemieckim i bez problemu odpowiedziałeś poprawnie na pytania z tego testu!. Gratulacje!. Poszło Ci bardzo dobrze!. Rated stars out of 5.Właśnie powinniście opublikować certyfikowane placówki gdzie zrobimy test z zaświadczeniem po angielsku potrzebny na wyjazd.Test Your English To szybki test językowy online, pomocny w określeniu, który test lub egzamin Cambridge English byłby najlepszy dla Ciebie (Twoich uczniów).. Godziny po angielsku ćwiczenia 1 2 3.. 13:07 - It's seven past one.wg Agnieszkabutkie.. Podobnie jak po polsku, po angielsku mamy wyrażenia typu kwadrans czy wpół do.Czyli nauka zegara po angielsku.. Powiedzmy, że masz na imię Anne.. Zobacz poprawne odpowiedzi do tego ćwiczenia ».. Rozwiąż test.. Godziny po angielsku Połącz w pary.. - Quiz z Angielskiego - teleturniej z języka angielskiego - Która jest godzina?.

Pytania o godzinę w języku angielskim.

Angielski Rodzina popularność: 1221 dodał: rekorek: Uczucia-związek popularność: 585 dodał: agnesneverbe: kolory po angielsku popularność: 581 dodał: dominikanaxd: Czasowniki nieregularne w języku angielskim .Test z godzin i czasu z języka angielskiego.. Średnio: 4 minut, 21 punktów.. Jak mówić o czasie w języku angielskim?. Podawanie godzin: Jeżeli duża wskazówka wskazuje cyfry od 1 do 29, wówczas mówimy, że jest "po" godzinie, używając do tego słówka "past" oraz liczby minut.. Godziny po angielsku.Zegary - Zegary - TEST Z ANGIELSKIEGO - Która jest godzina?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Login links.Zobacz prawidłowe odpowiedzi do tego ćwiczenia online » Wpisz podane godziny po angielsku używając wyłącznie cyfr w sposób podany w pierwszym przykładzie.. (klasa 1)Czasy angielskie - podsumowanie.. Tekst 2.Wskaz zegar z. godzina - Twoim zadaniem bedzie wybranie zegarka, ktory pokazuje zadana godzine.. Pytania są losowo dobierane z puli pytań, tak więc jeśli zdecydujesz się wykonać test kolejny raz - znaczna część pytań .7.55 seven fifty-five / five to eight.. wg Agnieszkabutkie.. Nie jest to prosta sprawa, tym bardziej, że większość dzieci używa zegarów cyfrowych .Testy i cwiczenia online do nauki jezyka angielskiego na kazdym poziomie zaawansowania..

Jak przywitałbyś się po angielsku?

Zagraj w interaktywną grę, aby sprawdzić i nauczyć się angielskiego dla początkujących.. Test z godzin i czasu z języka angielskiego.. It's one o'clock.Zaliczenie: 75%.. Po polsku mówimy "wpół do", natomiast po angielsku "half past" czyli dosłownie "pół po".. Z podanych odpowiedzi wybierz jedną, aby otrzymać spójne i poprawne gramatycznie zdanie.. Film: rzeczowniki policzalne i niepoliczalne w angielskim.. O wiele więcej wymaga podanie niepełnej godziny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt