Napisz opowiadanie o swoim dobrym uczynku który sprawił komuś radość

Pobierz

Skorzystaj z podanych wyżej wyrazów , ale zmień odpowiednio ich forme.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz krótkie opowiadanie o swoim dobrym uczynku który sprawił komuś radosc najlepiej 10zdan proszę pilnie …Opowiadanie o swoim dobrym uczynku.. Drukuj.. Gdyby wszyscy codziennie czynili dobro dla innych świat byłyby o wiele piękniejszy.Napisz opowiadanie o człowieku który donazazł swoje szczęście .. 2010-11-14 17:29:50 Macie pomysł jakie mogę napisać śmieszne opowiadanie ?. 1rozwiązanie: autor: ~wieszczecinska 13.12.2013 (09:58) Napisz opowiadanie z dialogiem na temat znajomości zawartej w niesamowitych Napisz opowiadanie z dialogiem na temat znajomości zawartej .Napisz opowiadanie o człowieku który osiągnął sukces w życiu.. Przyjazn!. Pewnego ciepłego letniego dnia wybrałem się na spacer do parku.. Ptaki radośnie skakały z jednego drzewa na drugie, a pracowite pszczoły zbierały nektar z białych kwiatów bzu.. Pewnego ciepłego letniego dnia wybrałem się na spacer do parku.. 2010-10-15 23:26:37; Złapała was mama na ciepłym .Jak napisać opowiadanie o swoim dobrym czynie który sprawił komuś radość Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie o swoim dobrym czynie, który przyniósł komuś radość NA JUTRO PROSZE DAJE NAJ ZA NAJDŁUŻSZE I NAJLEPSZE 20P.Napiszę opowiadanie o swoim dobrym czynie który przyniósł komuś radość..

Napisz opowiadanie o swym dobrym czynie który przyniósł komuś radość.

(18:46) Mój najlepszy uczynek, który zrobiłam to pomogłam spakować zakupy starszej kobiecie i zanieść do domu.. Napisz opowiadanie o swoim dobrym uczynku który sprawił komuś radość bardzo prosze o to opowiadanie i z góry wielkie dzieki .. za ładne wypracowanie daje najlepszą odpowiedz To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZadanie: napisz opowiadanie o swym dobrym czynie który Rozwiązanie:kiedyś miałam kolegę był on z domu dziecka często chodził nieschludnie ubrany, ale był miły dla innych uczniów, uczynny pewnego dnia mieliśmy klasowe mikołajki nie przyszedł wtedy do szkoły, pewnie bał się, że nic nie dostanie a może nie miał pieniędzy na prezent dla innej osoby zrobiło mi się szkoda .Mój dobry uczynek.. POMOCY!. Question from @Czwartoklasistka - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz długie opowiadanie o dobrym czynie,który przyniósł komuś radość..

...Napisz opowiadanie o swym dobrym czynie który przyniósł komuś radość.

Pewnego ciepłego letniego dnia wybrałem się na spacer do parku.. 2014-03-09 13:32:07 Opowiadanie o swoim dobrym uczynku 2011-11-09 18:14:40Napisz o swoim dobrym czynie który przyniósł komuś radość.. Question from @Cysio1279 - Szkoła podstawowa - PolskiKażdy z nas może codziennie zrobić dobry uczynek, który sprawi, że ktoś poczuje się lepiej.. Świecące wysoko nad ziemią słońce .Ta strona używa plików cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.mój dobry uczynek dobry uczynek opowiadanie warto pomagać ludziom opowiadanie napisz opowiadanie napisz opowiadanie o swoim dobrym uczynku opowiadanie o dobrym uczynku.Napisz opowiadanie o koledze .. MOim najlepszym kolegą jest.. [wpisz imię].. Podobne pytania.. Zaczął o niego dbać i w ten sposób odkupił swoje złe .. (uczynki, czyny, postępki).. Wiał lekki wiaterek, a woda delikatnie falowała w jeziorze.. Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest.. 1 0 Odpowiedz.. opowiadanie.. Opisz swój dobry uczynek, który sprawił komuś ogromną radość.. Ptaki radośnie skakały z jednego drzewa na drugie, a pracowite pszczoły zbierały nektar z białych kwiatów bzu.. Opisz swój dobry uczynek który sprawił komuś ogromną radość .Drewniany pajac często wyznawał swoje ..

Napisz opowiadanie o człowieku który donazazł swoje szczęście.

1 Zobacz odpowiedźZadanie: napisz opowiadanie o swym dobrym czynie który przyniósł komuś radość Rozwiązanie: pewnego dnia kiedy wracałem ze szkoły zauważyłem,że naszej sąsiadce rozsypały sięZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz o swoim dobrym uczynku ,którym sprawiłaś/eś radość bliskim?. Co najmniej 12 zdań.. Ptaki radośnie skakały z jednego drzewa na drugie, a pracowite pszczoły zbierały nektar z białych kwiatów bzu.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Takiej nietrudnej sztuki sprawiania komuś radości warto uczyć dzieci od najmłodszych lat.. Postać fikcyjną POTRZEBUJE W 30 MINUT!. Opisz swój dobry uczynek który sprawił komuś ogromną radość .Mój dobry uczynek 1 marca 2020 0 Przez admin .. Zmienił się, kiedy odnalazł swojego .. (ojca).. Napisz opowiadanie o swym dobrym czynie który przyniósł komuś radość.. Plis o szybie odpowiedziNapisz opowiadanie o swoim dobrym czynie, który przyniósł komuś radość NA JUTRO PROSZE DAJE NAJ ZA NAJDŁUŻSZE I NAJLEPSZE 20P.. Pewnego dnia pomogłam osobie niepełnosprawnej w przejściu dla pieszych i dojściem do .Jaki prezent sprawił by ci największą radość?. Ma duże niebieskie oczy.. Wiał lekki wiaterek, a woda delikatnie falowała w jeziorze..

napisz opowiadanie o swoim dobry, czynie który przynióal komoś radość 10 zdań 1 ocena | na tak 100%.

Napisz , jakie są przedmioty i osoby przedstawione na zdjęciach.. Jest ona inteligentna, uzdolniona muzycznie i przyjacielska.. Ma ona długie kręcone włosy o brązowym odcieniu.. Odpowiedź Guest Opowiadam o moim dobrym czynie, który przyniósł mojej przyjaciółce radość.Napisz opowiadanie o swoim dobrym uczynku .. Mój dobry uczynek.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Opowiadanie o twoim dobrym czynie który przyniósł komuś , radość (pomogła przyjaciółce) Odpowiedź Guest [akapit]Pewnego dnia ,rano , jak szłam do szkoły zobaczyłam człowieka leżącego na klatce schodowej .Był głodny nie wiedziałam co mam zrobić .Napisz opowiadanie o swoim uczynku który przyniósł komuć radość.. Gdy moja koleżanka znalazła się w szpitalu to przepisywałam razem z nią lekcje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt