Kim chciałbyś zostać w przyszłości i dlaczego po niemiecku

Pobierz

gimnazjum-klasa-3.. chciałbym pracować jako inżynier.w tym tekście chciałem napisać, że: W przyszłości chce zostać piłkarzem.. Z pływania można dobrze zarobić ale .Kim chciałbyś być w przyszłości i dlaczego?. I like that profession very much because I would help people .W przyszłości chciałbym zostać sławnym pływakiem.. dodaj do moich zestawów.. Polish Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie można umieścić taką dziurkę w smartfonach.. W przyslosci chciaBbym zostac nauczycielka jezyka plskiego.Podziwiam nauczycieli, którzy wkladaja wiele pracy i trudu w to, co robia.Wiem, ze ten zawod nie nalezy do prostych, ale jednak jestem bardzo nim zafascynowana i wierze, ze i ja zostane kiedys nauczycielka.Jestem pewna, ze to jest zajecie .Proszę o przetłumaczenie kilku zdań z polskiego na niemiecki ( mam problemy z niemiecki bo dotychczas uczyłam się hiszpańskiego, ale przeniosłam się i moja obecna szkoła daje mi możliwość nauki angielskiego i niemieckiego) W przyszłości chcę zostać psychologiem i pracować z ludźmi.. po niemiecku plisss przetłumaczcie mi to : W przyszłości chce zostać weterynarzem.. edycja.. Trzeba bardzo się dużo uczyć by nie popełnić jakiegoś błędu i zamiast choremu pomóc ,możemy mu zaszkodzić.. Dlaczego?. ( po rosyjsku )Najlepiej żebyście napisali , że chcę zostać malar… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Plik kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego po niemiecku.pdf na koncie użytkownika datacom77 • Data dodania: 28 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Przykłady użycia - "w przyszłości" po niemiecku..

ciekawy.Kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego ?

ukryj.. Wykorzystaj wybrane wyrazy i zwroty z ramki.Wypowiedz się na ten temat w conajmniej 6-7 zdaniach.-zawód, fach, specjalność, rzemiosło-ciekawy, trudny, ryzykowny, popłatny-nauczyć się zawodu, pracować w jakimś zawodzie, być kimś z zawodu.. Dlaczego?. rzemiosło.. Na poziomie klasy:6. :-) Proszę czekać.. 1 ocena | na tak 0%.. Bardzo lubię zwierzęta i chcę im pomagać kiedy będą chore.. 0.Jak wykręcacie się od rozmowy z rodzicami na temat "Kim chcesz zostać w przyszłości "?. Musi to być koniecznie policjant.Kim chciałbym zostać w przyszłości i dlaczego?. Chciałbym o informatyku.. drukowanie.. proszę o pomocPrzetłumacz na język niemiecki 1.. Byćsportowcem to marzenie wielu ludzi lecz nic nie robią w tym kierunkuale ja już zdobywam medale więc jestem na dobrej drodze.. Wykorzystaj wyrazy: zawód.. Mniej więcej coś takiego proszę o przetłumaczenie: W przyszłości chcę być mechanikiem samochodowym, ponieważ praca w warsztacie sprawia mi dużą przyjemność .KrólowaJula.. z uzasadniemiem dlaczego.opis kim chciałabym zostać w przyszłości W przyszłości chciałabym zostać lekarzem ponieważ zawód ten bardzo mi się podoba dlatego że można pomagać ludziom którzy zachorowali na jakąś poważną chorobę lub przeprowadzić operację dzięki której ludzie mogą przeżyć..

kim chciałbyś zostać w przyszłościautor: marcinnellouczy się (2) NAUKA.

Chcę być dobrym lekarzem nie takim z przypadku tylko z powołania.Kim chciałbyś być w przyszłości i dlaczego?. ukryj.. chodzi mi o zawód psychologa tylko prosze nie używajcie tłumacza googleKim chcę zostać w przyszłości ?. Wypowiedz sie w conajmniej 7 zdaniach .. Od zawsze interesuję się piłką nożną.. 2013-01-16 18:11:19 Jak bedzie po angielsku " kim chcę zostać w przyszłości "?. … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kim chcę zostać i dlaczego 5 zdań.. (zawód weterynarz) Czy chcesz pracować w niemczech?. W przyszłości chciałabym zostać pielęgniarką i pracować w szpitalu.. Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego podoba ci sie ten zawód po niemiecku.. specjalność.. Pływakiem chce zostać by pokazać wszystkim na co mnie stać i poza tym lubię uczucie zwisającego medalu na szyi.. 6.Musze zrobić zadania na niemiecki kim chciałbym być w przyszłości pomożecie?. Trzeba mi napisać 4 zdań po niemiecku: Przykład Ich mochte Pilizist sein, weil ich Kriminalratsel losen mag.. Po polsku i po angielsku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Język niemiecki.. Wiem, że jest to bezsensu, ale muszę coś napisać na jutro.. może ktoś pomoże i cbardziej rozwinie?. Ten zawód wymaga cięzkiego trningu, ale jest dobrze płatny.. Zawód ten bardzo jest interesujący bo polega na ratowaniu ludzkiego życia..

Lubię teatr i chciałbym zostać w przyszłości aktorem.

2010-10-14 23:04:59 Kim zostać w przyszłości 2011-11-22 15:54:00W przyszłości chciałbym być lekarzem .. Trzeba mi zrobić do Pilota, Piłkarza, Mechanika samochodowego i do informatyka.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Interesuję się Freudem i ludzka psychiką.. Moja mama jest z zawodu nauczycielką i uczy w szkole..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt