Kim chcesz zostać w przyszłości po niemiecku

Pobierz

Język niemiecki.. drukowanie.. 2013-01-16 18:11:19 Jak bedzie po angielsku " kim chcę zostać w …Musze zrobić zadania na niemiecki kim chciałbym być w przyszłości pomożecie?. - Naukowcem!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników …Zadanie: napisz w zeszycie kim chcesz zostać w przyszlości i Rozwiązanie: chcę być w przyszłości policjantką, ponieważ jest to zawód w którym mogę … Kim chcesz zostać w przyszłości?. - Nauczycielką, dziennikarką albo prawnikiem.. Od dawna interesuję się robieniem zdjęć i dlatego chcę z tym wiązać …Kim chciałabyś zostać w przyszłości?. ukryj.. po niemiecku plisss przetłumaczcie mi to : W przyszłości chce zostać weterynarzem.. Od zawsze interesuję się piłką nożną.. In meiner Zukunft möchte …Plik kim chcesz zostać w przyszłości (niemiecki).pdf na koncie użytkownika patka5710 • folder Szkoła • Data dodania: 23 maj 2014Kim chcę zostać i dlaczego 5 zdań.. Bardzo lubię zwierzęta i chcę im …Jak wykręcacie się od rozmowy z rodzicami na temat "Kim chcesz zostać w przyszłości "?. ich habe vor,als Ingenieur zu …Kim chcesz zostać w przyszłości po niemiecku .. Klasa 6 2 Zobacz odpowiedzi kas5562 kas5562 In der Zukunft möchte ich .. Opisz swój dzień (po niemiecku) używając …(8-10 zdań w języku niemieckim) sandra307 sandra307 11.05.2018 Język niemiecki Liceum/Technikum rozwiązane Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i …Kim chcę zostać w przyszłości ?.

Kim chciałbyś/abyś zostać w przyszłości?

Na poziomie szóstej klasy.. gimnazjum-klasa-3.. Ten zawód wymaga cięzkiego trningu, ale jest …Plik kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego po niemiecku.pdf na koncie użytkownika datacom77 • Data dodania: 28 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i …Przykłady użycia - "w przyszłości" po niemiecku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego ?. - Jeśli chcemy się dowiedzieć, kim ktoś chce zostać w przyszłości (z zawodu), pytamy - Pytania i odpowiedzi - Język …opis kim chciałabym zostać w przyszłości W przyszłości chciałabym zostać lekarzem ponieważ zawód ten bardzo mi się podoba dlatego że można pomagać ludziom …/ Język niemiecki / Wypracowania.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich …Kim chcę zostać w przyszłości.. Trzeba mi napisać 4 zdań po niemiecku: Przykład Ich …Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa kim chcialbys zostać z zawodu w słowniku online PONS!. (41 słów) poleca 81 % 1040 głosów.. ( po rosyjsku )Najlepiej żebyście napisali , że chcę zostać malar… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zadanie: napisz kim chcesz być w przyszlości Rozwiązanie:w przyszłości chciałabym być np sportowcem, ponieważ fascynuje mnie sport i wszystko z nim …Przykłady użycia - "przyszłość" po niemiecku..

2-3 zdania po niemiecku.

dodaj do moich zestawów.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Odpowiedź Guest.. Pracowałabym w laboratoriach.. Treść .Sprawdź, czy uda mi się odgadnąć, kim chcesz zostać, gdy dorośniesz!Sama się zastanawiam kim bym chciała być w przyszłości nigdy na 100% nie będę pewna.. chodzi mi o zawód psychologa tylko prosze nie …Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa kim chcesz zostać w słowniku online PONS!. edycja.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.W przyszłości chciałabym zostać fotografem.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Albo …w tym tekście chciałem napisać, że: W przyszłości chce zostać piłkarzem.. Mniej więcej coś takiego proszę o przetłumaczenie: W przyszłości chcę być …KrólowaJula.. Ale myślę że psychologiem lubię rozmawiać z ludźmi, doradzać im, dawać …Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa w niedalekiej przyszlosci w słowniku online PONS!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt