W pustyni i w puszczy test ucze pl

Pobierz

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Martix21 4 lata temu.. Zawiera 16 pytań.. pu.i.wp.pl.. Skomentuj.. Ponieważ jest to nie tylko historia dwójki dzieci lecz również książka pełna opisów krain ,przyrody krajów przez które wędruję Staś i Nel.Moim zdaniem od samego początku trzyma czytelnika w napiciu,od porwania po dalsze przygody.Pisarz poprzez .Czy książka,, W pustyni i w puszczy" jest fajna ?. Nauczyciel może wykorzystać w toku lekcji zarówno tekst Sienkiewicza, jak i mat.W pustyni i w puszczy - autorstwa Henryka SienkiewiczaKanał możesz wesprzeć: Sienkiewicz napisał ,,W pustyni i puszczy"jest to powieść przygodowa,która chciałabym polecić do przeczytania.Dlaczego?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Mirusinda 4 lata temu.. Quiz w Poczekalni.. Rozmawiają oni o aresztowaniu żony sudańskiego dozorcy Smaina - Fatmy i jej dzieci przez Anglików.W ostatnim czasie zrobiło się głośno o powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy"..

W pustyni i w puszczy.

Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.Proponowany cykl lekcji języka polskiego poświęconych "W pustyni i w puszczy" związany jest z powieścią Henryka Sienkiewicza, grą planszową o tym samym tytule oraz internetową platformą wiedzy.. Sprawdź ile o niej wiesz!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Wyślij zgłoszenie .Głoska W i W' w zdaniu.. 2015-11-17 20:04:36 Czy ciekawa jest książka w " Pustyni i w Puszczy " 2010-12-11 16:34:08 Załóż nowy klub"W pustyni i w puszczy" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -w-pustyni-i-w-puszczy-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w "Kurierze Warszawskim" w latach , po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź ile o niej wiesz!. Henryk Sienkiewicz .. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Zdobyłeś w tym quizie mniej niż 6/15?. H. Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy, cz. 3 | Uczę.plTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

W pustynii i w puszczy.

46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Podobne działy.. Udostępnij.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test wiedzy o słynnej lekturze!. W pustyni i w puszczy.. Lepiej się nie przyznawaj i zrób powtórkę z historiiTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. - Szlak wędrówki Stasia i Nel.. a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Scenariusz nr 79.. Skomentuj.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Szukaj.. Udostępnij.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. A wszystko za sprawą oskarżeń, że jedna z najbardziej lubianych lektur szkolnych propaguje .Sprawdź niskie ceny i kup W pustyni i w puszczy streszczenie, analiza, interpretacja w księgarni internetowej tantis.pl Szybka wysyłka!. - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W Pustyni i w Puszczy (ćwiczenie po lekcji)W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci..

Quizy Os. ... Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

Test: Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: a) "Krzyżacy" .Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego.. Test wiedzy o słynnej lekturze!. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.test: W pustyni i w puszczy; Test: w pustyni i w puszczy Opis testu: fajowe Liczba pytań: 4 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 48 razy Średnia ocena: Test nie został jeszcze oceniony Średni wynik: 55% Autor: majakon123 Tagi: .. projekt: gnacik.pl .Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy (H.Sienkiewicz) Akcja powieści zaczyna się w roku 1884 w Port Said rozmową 14-letniego Polaka Stanisława Tarkowskiego i jego towarzyszki, 8-letniej Angielki Nelly Rawlison.. Rozpocznij test.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: ..

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.W pustyni i w puszczy - test.

Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt