Napisz co robisz w weekend po niemiecku

Pobierz

Po południu poszłam do domu.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. den Rucksack packen - pakować plecak.. napisz 10 zdań po niemiecku co robisz w weekend.. Co robisz w?. Jem śniadanie i ubieram się.. proste przykłady.. O 13 mam kurs j.angielskiego.. Jem dużo warzyw i owoców.. Darkanzali Darkanzali 15.09.2012Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Potem poszłam do szkoły.. Nie planuję nic szczególnego.. Zjadłam obiad.. Polish Myślę, że zrobię to w ten weekend .Przykłady użycia - "weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Opublikowano 24th January 2014, autor: Monika Łączna .napisz 10 zdań po niemiecku co robisz w.. - rozwiązanie zadania.. po niemiecku.. Zjadłam śniadanie i ubrałam się.. :D 2010-01-18 20:41:32 mam napisac 10 zdan co robilam w weekend po niemiecku w czasie perfect napiszecie 2011-01-26 20:53:23Przykłady użycia - "w weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Po niemiecku i tłumaczenie.. Już za moment będziesz w stanie w prostych zdaniach wyrazić to po niemiecku.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Napisz co robiłeś w weekend.

Zdania nie "opowiadanie" które się ze sobą łączą "np.. W nocy .Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 j.ang Napisz o spotkaniu ze sławną osobą w czasie przeszlym !. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz po niemiecku 8 zdań o tym co robisz w tygodniu.. Następnie mam trening światkówki.. Najpierw muszę się wreszcie wyspać.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. (Co robisz w sobotę?). Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Ogłoszenia o tematyce: co robisz w wolnym czasie po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Ale za to w weekend mogę robić to, co sprawia mi przyjemność.. E-mail nie posiada żadnego ścisłego schematu jak np. list, ale należy go pisać estetycznie i przejrzyście.Napisz 10 zadań o tym co robisz w poszczególne dni tygodnia i w weekend - po angielsku dajcie jakiś przykład tego zadania ;)) Dam kazdemu pkt.. Jestem śpiochem.. Spotykasz się z przyjaciółmi czy po prostu leniuchujesz?.

... co robisz w czasie wolnym po niemiecku.

Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. Trenuję 1 godzinę.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. W tygodniu nie mam zbyt dużo czasu na moje hobby.. Polish Te rzeczy mogą spadać z góry przez cały weekend start, po starcie, po starcie.Rozpoczyna się weekend i zapewne większość z Was z wielką radością oddaje się tym czynnościom, które sprawiają przyjemność.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. durch den Wald wandern - wędrować przez lasOkreślenia czasu po niemiecku, pytania, przydatne zwroty.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury.. auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.In den Bergen - w górach.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !.

Co znaczy i jak powiedzieć "weekend" po niemiecku?

po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "Co robisz w?". Polish Ale gdybyś usiadł i zapytał go: "Kim tak .weekend - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 3.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Ruszam się prawie zawszę.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Musze do wtorku napisać kilkanaście zdań na temat jak spędzam wolny czas.. Jeździsz na rowerze?. W niedzielę spotkałam się z przyjaciółmi" 15 zdań.Co robisz zazwyczaj w weekend?. "Co robisz w?". Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneProszę o pomoc !. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. W sobotę wstałam o 10.. W dzień roboczy nie mogę długo spać, ale w soboty i niedziele śpię co najmniej .. ;) W sobotę śpię długo.. i oczywiście naaj ;* zróbcie taki przykladowy tekst ;) aa i dodam ze w środy mam dodatkowy angielski codziennie chodze do szkoly xddPo polsku: Dla mojego zdrowia robię: 1. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

2 razy w tygodniu biegam wokół mojego osiedla.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. W domu odpoczywałam.. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Wiele zależy od pogody.. Odpoczywam.. Potem umyłam .3-5 zdań co robiłeś w ferie(po niemiecku) 2011-01-31 13:45:28 Napisz 5 zdań o tym co nie robiłeś wczoraj 2013-04-03 15:13:20 Co robiłeś w dłuuugi weekend ?Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. Kiedy rano wstaje robię 100 brzuszków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt