Opisz swój dzień po niemiecku 10 zdań

Pobierz

POMOCY !. od Mistrz1313 16.03.2010 Zaloguj się by dodać komentarz Co chcesz zrozumieć?. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Zawsze zaczynam dzień od sprawdzenia maili.. Gimnazjum, Język Niemiecki, dodał: [email protected] , dodane: 2016-02-08 15:46:40Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Ich esse Brot mit Marmelade und .PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY .. Potrzebne na już.. ROZRYWKA | Języki Obce Pomoc z niemieckim "opisz swój dzień" [powiadom znajomego] Autor "Pomoc z niemieckim "opisz swój dzień"" vimer Wysłana - 20 wrzesień 2008 14:59 | zgłoś naruszenie .. 21 wrzesień 2008 10:29 [zgłoszenie .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. W szkole napisałem dwie klasówki.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. ; ) Z góry dziękuję.. Zrobiłam zadanie domowe.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. Po obiedzie mam czas wolny.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Trzy razy w tygodniu mamy zebranie ogólne o 10:30.. Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.A teraz jeszcze kilka przykładów zdań z przyimkami, po których jest raz Dativ, a raz Akkusativ: Ich hänge das Bild an die Wand..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Zawsze wychodzę na lunch - nigdy nie pakuję sobie lunchu ani nie kupuję na biurowej stołówce.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. 2012-02-03 10:18:16 Opisz wybrany polski symbol narodowy ( minimum 10 zdań ).. Zjadłam obiad.. oglądam ulubione seriale .Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. Codziennie wstaję o6rano.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w Partizip II !. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Wystarczy dodać kilka określeń czasu, jak dni tygodnia (PATRZ POST "dni tygodnia - Wochentage"), porę dnia lub określenia, którego dnia coś miało/ma miejsce i już mamy gotowe troszkę bardziej rozbudowane zdanie..

...Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 zdań) ...!

O 22 poszłam spać.. O 11 jestem gotowa na moją drugą kawę i lunch.. W domu odpoczywałam.. PROSZĘ SZYBKO DAJE 50 PUNKTÓW Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. (po "an" jest Dativ, bo nie ma ruchu - obraz już wisi, czyli jest w miejscu)Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w Partizip II !. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. Z góry dzięki za pomoc.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Z góry dziękuję !Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Die Blätter im Herbst sind gelb, rot und braun - Liście jesienią są żółte, czerwone i brązowe.. olabielak Język niemiecki 2 0 .. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. (po "an" jest Akkusativ, bo jest ruch - wieszam obraz, czyli obraz jakby się przemieszcza) Das Bild hängt an der Wand.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. Potrzebne na już.. Potrzebuję jakieś 5-6 zdań..

... Opisz swój dzień po niemiecku.

2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Opisz swój dzień po niemiecku (min 10 zdań).. przygotowuję śniadanie rodzinie.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Opis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:W biurze jestem o 9:30.. Answers.Jesień po niemiecku to również wyrażenia i przysłowia dotyczące tej pory roku.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Opisz swój dzień po niemiecku.. Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś powymyślane ( nie kopiować z innych stron ) !.

Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Znając słownictwo jesienne można zacząć układać zdania: Im Herbst gibt es kalte und windige Tage - Jesienią są zimne i wietrzne dni.. Nie smakuje mi jedzenie tam, a nie mam czasu, żeby pakować sobie swój .Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt