Testy do lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

chomik8.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Udostępnij.. Przyjaciele wyjechali .Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC Ruletka"FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Skomentuj.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 1576 Obserwuj autora Dodaj do .. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że .. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Odpowiedz.. poleca 82 % 3319 głosów.. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Test z lektury!. Szukaj.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Nika miała.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Çoktan seçmeli bir dizi soru.. Część 2.. Sprawdź swoją wiedzę!. Część 1.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. rude włosy.. Devam etmek için doğru yanıta dokunun.. 1) Nika to 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: 3) Caban był: 4) Gang Niewidzialnych LudziJako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Co Net nosiła zawsze w plecaku?Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz spać spokojnie .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Zablokuj Zgło .Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Strona główna;Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Sprawdź się!a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Test z części 1-2, czyli .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Część 3.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Kim z zawodu jest mama Neta?. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Treść .Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 zł Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. 19/20 miałam to jako lekturę w tamtym roku… to była dla mnie jedna z najgorszych lektur i ogólnie książek jaką czytałam .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt