Ocena postaci felix polon

Pobierz

Lubi żarty i ironie.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Profil postaci - FELIX POLON szczupły, jasnowłosy chłopak o przeciętnym wyglądzie; piwne oczy; zegarek z wbudowanym alarmem i dodatkowymi funkcjami, inne potrzebne gadżety; ubiera się w dżinsy i sweter.. Filmografia, nagrody, biografia, wiadomości, ciekawostki.. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę.Felix Polon.. Felix Polon - charakterystyka.. 51 osób lubi to.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. niebieskie oczy ukryte za okularami ubrany w luźne bojówki z łańcuszkiem wiszącym przy pasku i wytartą brązową bluzę z kapturem ciemny blondyn o zmierzwionych włosach, wiecznie potargany wysoki, chudy jak tyczka Profil internetowy postaci - Net BieleckiFelix Polon był szczupłym jasnowłosym trzynastolatkiem o piwnych oczach.. 7,5 / 10 2072 ocen 89 opinii .. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają .Ocena bohatera Net to doskonały kolega i przyjaciel.. Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym..

7,5 / 10 2072 ocen Twoja ocena .

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Mała Armia .. Myśli racjonalnie i rzeczowo, mocno stąpa po ziemi.. Rafał Kosik.. Felix jest także bardzo racjonalny, wierzący w naukowe wyjaśnianie rzeczy.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Jest jednym z głównych bohaterów książki pt. "Felix, Net i Nika".. Wyglądał całkiem przeciętnie.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Przyjaciele to Felix Polon i Nika Mickiewicz oraz Manfred (sztucz-na inteligencja).. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Felix odwrócił się i spojrzał na swoją nową szkołę.Charakterystyka może być statyczna, jeśli charakteryzujemy postać w określonym momencie jej życia (w klasie, w czasie obozu itd.. Ma szalone pomysły, jest życzliwy i oddany.. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu .Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Jest jednym z głównych bohaterów książki pt. "Felix, Net i Nika".. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Felix Polon..

Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.

Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjamsę i działanie.. 0 / 10 .Kamil Klier - profil osoby w bazie Filmweb.pl.. Jego pasją jest informatyka.. Twardo stąpa po ziemi.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Chodzi z Laurą, mimo iż nie ma podejścia do dziewczyn.Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2.. Myśli racjonalnie i rzeczowo, mocno stąpa po ziemi.. Samochód mamy zniknął za zakrętem.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Ma własne zdanie i nigdy nie przestaje go bronić.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Można na nim polegać.Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.8 Przykładowe rozwiązanie zadania: Profil internetowy postaci Felix Polon 2 szczupły, jasnowłosy chłopak o przeciętnym wyglądzie piwne oczy zegarek z wbudowanym alarmem i dodatkowymi funkcjami, inne potrzebne gadżety ubiera się w dżinsy i sweter Felix Polon Imię i nazwisko Podstawowe informacje płeć Mężczyzna wiek 13 lat .Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika"..

... Jaka ocena wychodzi Ci z tego przedmiotu na pół... Ma urodziny w drugiej połowie września.

Sam także konstruuje wynalazki.. Lekcje online - czy to Ci się zdarzyło?. Nika Mickiewicz - charakterystyka .. Net Bielecki - charakterystyka.. Kiedy chłopcy wyruszają sami po księgę profesora Kuszmińskiego, Nika tworzy własny plan i jest na miejscu przed nimi.. ), albo dynamiczna, kiedy postać zmienia swą osobowość pod wpływem różnych okoliczności życiowych (czas, otoczenie, przejścia życiowe, wpływ innej osoby itp.).Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany, trzeźwo myślący, kompletnie nie umiejący podchodzić do dziewczyn, lecz mimo to ma u nich powodzenie.. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" Witajcie, dokonajcie częściowej charakterystyki bohaterów lektury uzupełniajacGimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie..

Chodzi z Laurą, mimo iż nie ma podejścia do...Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Wydawnictwo: Powergraph Cykl .. Oceny.. Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. Średnia ocen .. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne.. Jakim połączeniem celebryty i postaci z Harry'e.. Masz miejską czy wiejską osobowość?Zapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Jest zbyt uczciwy, żeby kłamać.. Zawsze ciekawy świata, gdy widzi mechanizm, zawsze musi poznać jego budowę i działanie.Felix Polon Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Ocena bohatera Felix jest bardzo spokojnym, zrównoważonym, uczynnym i mądrym chłopcem.. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Może z wyjątkiem ubrania - dziś z okazji rozpoczęcia roku szkolnego miał na sobie elegancki ciemny garnitur i białą koszulę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt