Kajko i kokosz szkoła latania test sprawdzający pdf

Pobierz

a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Szkoła latania"?Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Mapa witryny.Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do 10.Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Pierwsza wizyta w Mirmiłowie 2 Temat 2.. Szkoła latania 1. wozem.Kajko i kokosz szkoła latania.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. sp1olawa.szkolnastrona.plTest z lektury J. Christa "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania".15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Część 1.. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajkoc) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu..

Szkoła latania - test wiedzy.

Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Kajko i kokosz szkoła latania na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Jaki fantastyczny stwór kryje się w Tobie?Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. Motyw .. PDF Materiały do wydruku.. A. napuścili na nich niedźwiedziaYoutube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Pokaż wszystko.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Osadź.. Oczywiście tematy zapisujemy w zeszytach do lektur, pamiętajcie o zrobieniu strony tytułowej.. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Polub.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz.. *.146.195) wysłano z m.cda.pl 2018-11-28 11:40:09 0 Birch to zadziała prosze.Jej rozszerzona konwersja na komputery PC, Kajko i Kokosz w krainie Borostworów, trafiła do sprzedaży rok później, a wersja CD 15 czerwca 1998.W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz..

Szkoła latania" 1. pytanie 1 z 14.

Część 2. miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.zakończone testem ze znajomości treści, on odbędzie się w piątek.. Na początek poproszę, byście spróbowali odpowiedzieć, o czym opowiada komiks "Kajko i Kokosz.. .Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Szkoła latania.. Test składa się z 12 pytań.. Poznajemy język komiksu 7 Temat .. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Szkoła latania - test wiedzy.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiPlik Test Kajko i Kokosz.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Test ze znajomości lektury "Kajko i Kokosz..

Szkoła latania (Janusz Christa).

1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) róża) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Szkoła latania".. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. złotem.. Skomentuj.. Skomentuj.. Część 3.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Edytuj elementy.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Kociaramiara 4 miesiące temu.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. Udostępnij.. kaczmo21 2 lata temu.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę "placówki" na Szkołę Łatania..

Szkoła latania" "Kajko i Kokosz.

Więcej.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. PRZEPROWADZONEGO W KLASACH PIERWSZYCH LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO I TECHNIKUM w roku szkolnym 2016/2017 Test sprawdzający .Książka kajko i kokosz na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Między nami Scenariusze do lektury Janusz Christa Kajko i Kokosz.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Będziecie mieli określony czas na odesłanie odpowiedzi.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt