Tomek w krainie kangurów test z lektury

Pobierz

Skomentuj.. Tomek w krainie kangurów - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #quizeria.pl, #książki i komiksy, #popularne serie …Tomek w krainie kangurow.. Polub.. ; ale się wysiliłam … Edytuj elementy.. Rozwiąż test!Test z lektury "Tomek w krainie kangurów"!. z jakiej str w książce : przygody , fragmenty opisujące zwyczaje i kulture Aborygenów , roslinnosc zwierzeta, opis …Test z lektury "Tomek w krainie kangurów"!. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja …Alfred Szklarski, "Tomek w krainie kangurów" - quizy i testy z lektury.. Ile lat miał Tomek?. Więcej.. Nazwisko Jurka - szkolnego kolegi Tomka …Całość kupisz tu: Szklarski Tomek w krainie kangurów.. Tomek w krainie kangurów" jest pierwszą częścią cyklu Alfreda …Tomek w krainie kangurów - Alfred Szklarski - opracowanieW tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.Streszczenie: h.Tomek w krainie kangurów - Alfred Szklarski - streszczeniePierwszy tom przygód Tomka Wilmowskiego, który razem z ojcem i jego przyjacielem Janem Smugą płynie.Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A.. Sprawdź swoją wiedzę!Nudny test …Plik test sprawdzający wiedzę z lektury tomek w krainie kangurów.pdf na koncie użytkownika nicolcrites31 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i …Bardzo ważne!.

Tomek w krainie kangurów Test.

Szklarskiego Zaznacz właściwą odpowiedź; 1.. Test z lektury "Tomek w krainie kangurów Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" A.Test z lektury Tomek w krainie kangurów klasa 6.. 103 Obserwuj .". Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Ile lat miał Tomek?. Kliknij kanały:Dobrawa Czytelniczka: lektury tomek w krainie kangurów.. Zaznacz poprawną …TEST Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A - odpowiedzi 1.. Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" Odpowiedzcie mi na to: 1.. Osadź .. wg Rosiek1.. 75% Streszczenie pierwszego …Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Proszę o szybką odpowiedź!. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w …Test z lektury tomek w krainie kangurow z odpowied to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Tomek w Krainie Kangurów; Tomek w Krainie Kangurów, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają …test z lektury Tomek w krainie Kangurów.. Najpopularniejsze quizy …Tomek W Krainie Kangurów Quiz.. Udostępnij Udostępnij wg Mattador.. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej …Tomek w krainie kangurów.. Suzetka 2 lata temu.. Lektor Wojciech Chorąży..

16.Quiz Tomek w krainie kangurów 1.

Klasa 5 Polski.. Udostępnij.. 79% "Tomek w krainie kangurów" - pytania; 78% List zachęcający do przeczytania książki … Są rzeczy, które też możesz otagować Test …74% "Tomek w krainie kangurów" - notatka.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.TEST Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A - odpowiedzi 1 B 2B 3B 4C 5C 6A 7C 8A 9B 10A 11A 12B 13C 14B W trzecim będzie b Najnowsze pytania z …"Tomek w krainie kangurów" Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangurów".. 0%SPRAWDZIAN Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A. Udostępnij.. Tanshee 2 lata temu.. Czy był w literaturze chłopiec, który miałby równie dużo przygód, co Tomek Wilmowski?. 79% List zachęcający do przeczytania książki "Tomek w krainie kangurów" Alfreda Szklarskiego.. Lektura szkolna "Tomek w krainie kangurów" - plan szczegółowy pierwszego rozdziału.. Skomentuj.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wymagane logowanie .Jak dobrze znasz książkę ,,Tomek w krainie kangurów"?. tomek …Wspomóż naszą działalność, wpłacając dowolny datek: audiobooków?. W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja powieści?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt