Opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy scenariusz lekcji

Pobierz

Lekcja 23.04.2020r.. :) 06.04.2020 r. Temat: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie baśni czy legendy?. Przeczytać informacje z podręcznika s.216 -218.Wykonać ćwiczenia …2.. czwartek, 30.04.2020 r. …- jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy - s. 216-217; - jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub …Lekcja 12.05.2020r.. 4.Zapiszcie elementy tworzenia opowiadania twórczego: *Przypomnij treść baśni lub …3.. Na skrzydłach fantazji , Klasa 6 , NOWE Słowa na start!. Przypomnij sobie, co wiesz o opowiadaniu twórczym (podręcznik …Krótkie omówienie ćwiczenia redakcyjnego zaplanowanego na kolejną lekcję.. , Język polski , Reforma …Dzisiaj poćwiczymy umiejętność pisania opowiadania twórczego na podstawie baśni lub legendy.. Jak napisać opowiadanie twórcze na …April 29, 2020 ·.. brawo!. brawo!. W opowiadaniu twórczym na podstawie poznanej baśni lub legendy musimy …Temat: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy(lekcja online) 1.. Przeczytaj informacje na temat opowiadania twórczego, ze strony …Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy?. Wypowiedź twórczą już przerabialiśmy.. Wyobraź sobie, że ktoś z XXI w. natrafił …Drodzy Uczniowie, Na dzisiejszej lekcji : - będziecie doskonalić tworzenie opowiadania na podstawie baśni i legendy,-uzupełnicie ćwiczenia w Zeszycie ćwiczeń …Dziś dowiecie się, jak stworzyć opowiadanie na podstawie baśni lub legendy..

To …Opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy.

Opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy już za szóstoklasistami Czekam z niecierpliwością na ich prace, zwłaszcza że …język polski Opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy: ćwiczymy umiejętności 1.. Druga lekcja będzie poświęcona … brawo!. Jest to forma wypowiedzi, w której należy odwołać się do utworu wskazanego w temacie …4.. 2 - 5, str. 218 - wybierz jedno …Temat 2: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści?. (nauczenie zdalne, język polski) - YouTube.. Przeczytaj uważnie przykładowe opowiadanie twórcze na podstawie baśni zamieszczone w podręczniku na str.217.. Otwórz podręcznik na stronie 216.Czym jest opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy?. Zapoznaj się z utworami zamieszczonymi poniżej.,,Knyps z czubkiem" …Temat: Opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy Dzisiaj Waszym zadaniem jest uzupełnienie zaległości w uzupełnieniu lekcji i przesłanie ich do …LEKCJA 1 Temat: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy ?. Zapoznajcie się z tym terminem i informacjami ze str. 216 w …Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie baśni czy legendy?. Możesz wykorzystać podpowiedzi zawarte w ćwiczeniach: 1.,2.,4. i 5. ze strony 218 Może …Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy?. Dopisujemy datę …Napisz opowiadanie twórcze na podstawie poznanej w szkole baśni lub legendy..

Temat lekcji: Opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy - ćwiczenia w redagowaniu.

Wykorzystaj baśń, legendę, mit lub przypowieść w sposób twórczy ­ wymyśl nową historię i przenieś ją w czasy współczesne.. Uczeń: • analizuje informacje o opowiadaniu twórczym na podstawie mitu …ZADANIA DLA UCZNIÓW KLASY VI Język polski, 21,22 maja 2020 r. Zrealizujemy temat lekcji: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub …1.. brawo!. Na dzisiejszej lekcji nauczymy się pisać …2.. Data wykonania 19.03 2020r.. Dalej.. Przeczytaj informację, jak napisać opowiadanie …W zależności od tego, czy tworzymy tekst na podstawie czyjejś wypowiedzi ustnej lub pisemnej, czy korzystamy z własnych obserwacji, wyróżnia się opowiadanie …Aby napisać opowiadanie twórcze na podstawie baśni lub legendy należy: 1) Przypomnieć sobie bohaterów wraz z ich charakterystyką, 2) Określić cechy gatunku, które …Czekam jeszcze na zaległe prace do wieczora.. Zapisz temat lekcji z dzisiejszą datą.. Drodzy Szóstoklasiści!. Zadanie domowe: Utrwal cechy gatunkowe baśni i legendy.. Temat: Jak napisać opowiadanie twórcze na podstawie mitu lub przypowieści?. Zapoznaj się z terminem opowiadanie twórcze na podst. poznanej baśni lub legendy - podr..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt