Do jakich celów ludzie wykorzystują rzeki

Pobierz

Rzeki- wędkowanie, czasem …odpowiedział (a) 16.01.2011 o 15:30: Pozytywne: Jeziora - hodowle ryb, Rzeki - wykorzystywanie energii, woda pitna.. Napisz, jakie rośliny można wysiewać na łące o mało żyznej glebie.. Rolnicy wykorzystują skoszoną trawę do: .Zadanie: opisz krótko gospodarcze wykorzystanie rzek i jezior Rozwiązanie:jeziora i rzeki człowiek wykorzystuje następująco budowa elektrowni wodnych formy …Opiekunowie sądzą, że są dobrze zorientowani w tym, do jakich celów dzieci (młodzież) wykorzystują internet (93%) - jest to o 8 punktów procentowych więcej niż …Do jakich celów młodzi ludzie wykorzystują komputery, z jakich powodów rodzice powinni to kontrolować.. Rzeka zawsze była żywiołem i zawsze nim zostanie.. Przykładowo do obserwacji osuwisk … Wyjaśnij, dlaczego …Z laptopów i komputerów zaczynają korzystać coraz mniejsze dzieci, przeważnie rzecz jasna do grania w najróżniejsze gry.. Jednak przeważnie mają one opcję zakupu …Podaj do jakich celów rolniczych wykorzystują trawę skoszoną na łąkach.. jako siłe napędowa młynów zbozowych,jako szlaki transportowe,do połowu ryb ,źródło wody pitnej ,do nawadniania pół np.w egipcie,dawniej prano w rzece ubrania,kąpano się …Przykłady wykorzystywania rzek przez człowieka: - cele rekreacyjne (tworzenie kąpielisk, organizowanie spływów kajakowych, wędkarstwo); - transport towarów;- źródło zaopatrzenia w wodę komunalnych urządzeń wodociągowych, przemysłu i rolnictwa - rozwój większych miast i ośrodków przemysłowych zawsze skupiał się wokół rzek - …odpowiedział (a) 16.01.2011 o 15:04. Podaj do jakich celów rolnicy wykorzystują trawę skoszoną na łąkachFast …Rospuda - rzeka w północno-wschodniej Polsce, górny bieg rzeki Netty..

Z komputerów i …Do jakich celów wykorzystujemy narzędzia?

Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Grafika.. odpowiedział (a) 05.03.2011 o 18:52: - jako wodne drogi transportowe (np. Odra spełnia rolę rzeki transportującej węgiel z śląska do Szczecina i Świnoujścia) …Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. admin Październik 18, 2020 .. Bardzo popularne wśród …Obecnie w wielu dziedzinach stosuje się zaawansowane urządzenia i maszyny, które do swojego działania wykorzystują innowacyjne technologia.. Niezależnie jak człowiek będzie się starał to zawsze istnieje ryzyko iż rzeka wymknie mu się spod …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Podaj do jakich celów rolnicy wykorzystują trawę skoszoną na łąkach.Rzeka, mimo że uregulowana, przerywała wały przeciwpowodziowe, jej wód nie były w stanie zatrzymać tak zwane zbiorniki retencyjne, służące do zatrzymywania nadmiaru …1.. Odpowiedz przez Guest.. Filmy.. Sprawdzają się szczególnie w miejscach, gdzie człowiek nie może się dostać.. Jeziora - rekreacyjnie : wypoczynek , rozrywka, wędkowanie, pływanie kajakiem , rowerkiem wodnym.. Luty 27, 2021 | Brak komentarzy.. Niektórzy z rodziców będą pozwalać dzieciom …Do jakich celów młode osoby wykorzystują komputery, z jakich powodów dorośli powinni to kontrolować..

Podaj, do jakich celów rolnicy wykorzystują trawę skoszoną na łąkach2.

Podano pięć …Do jakich celów młodzi ludzie wykorzystują komputery, z jakich powodów rodzice powinni mieć na tym jakąś kontrolę.. Wody - żywioł, składnik życia bez, którego nie można …1.człowiek wykorzystuje rzeki do wytwarzania prądu lub do miejsc turystycznych, oraz niektórzy traktują je jak śmietnisko.. 2.ludzie od kilku lat nie dbają a …W trosce o polskie rzeki: - oszczędzaj wodę i energię, - nie zanieczyszczaj, - nie hałasuj, - nie płosz dzikich zwierząt, - uważaj na ptasie gniazda i ptasie rodziny, - …nicknick11.. Pomóżcie, proszę.. 14% badanych Polaków przyznaje, że smartfon służy im do korzystania z internetu.Fast mam to na jutro daje 15 punktów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt