Wymień postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie niemiec

Pobierz

aktualizacja: 11.07.2021.. - …Jak niemcy odbudowali swoją armię 1.Jakie były postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie Niemiec?. Zagłębie Saary - plebiscyt 3.. Postanowienia traktatu wersalskiego: - wypłacenie wysokich odszkodowań wojennych Anglii, Belgii i Francji - liczebność armii niemieckiej nie mogła przekroczyć 100 …W dwudziestoleciu międzywojennym budowano autostrady.. Kiedy rozpoczęła działalność Liga Narodów i jaki był cel jej powołania?. Tylko Praca nie ma być ze wymienione od A do Z tylko …Postanowienia Traktatu wersalskiego - 28 czerwca 1919 r. 1.. Na …Wymień postanowienia traktatu w Verdun 2009-04-04 17:53:16; Jakie sa decyzje traktatu wersalskiego w sprawie Polski i Niemiec?. Przeczytaj przesłane informacje i tekst z podręcznika - str 158 - 8 minut.. Można uznać, że zawarty 16 kwietnia 1922 r.Zadanie: uzupełnij tekst hitler niemcy łamały postanowienia traktatu wersalskiego dotyczące w 1936 r władze 3 rzeszy nakazały Rozwiązanie: niemcy łamały …Traktat wersalski - główny traktat pokojowy kończący I wojnę światową, podpisany 28 czerwca 1919 roku przez Niemcy, mocarstwa Ententy, państwa sprzymierzone i …Wypisz postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie Polski i Niemiec.. Alzacja i Lotaryngia do Francji 2.. Utrata części …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Wymień postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie Niemiec julqaa26 julqaa26 16.03.2020Wymień postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie Niemiec..

Wymień Postanowienia Traktatu Wersalskiego w sprawie Niemiec.

1.Alzacja i Lotaryngia do Francji …W sprawach finansowych postanowienia traktatu nie przyznawały Polsce niemieckich odszkodowań, wręcz przeciwnie, to Polska miała zapłacić za przejęty majątek …2.. 2010-03-11 17:41:43; …Postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie Niemiec: Utrata Alzacji i Lotaryngii przez Niemcy na rzecz Francji; Przeprowadzenie plebiscytu w Szlezwiku w …Wymień najważniejsze postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie Niemiec.. Postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie Niemiec - Niemcy mają nową nazwę: republika Wersalska.. 2.W jaki sposób Niemcy zbroiły się po zakończeniu …Przydatność 50% Powstania, konflikt polsko - czeski, traktat ryski, postanowienia traktatu wersalskiego.. Wymień powstania oraz podaj ich skutki i przyczyny …Wymień najważniejsze postanowienia traktatu wersalskiego dotyczące Niemiec.. Question from @mariowska - Szkoła podstawowa - Historia .. mariowska @mariowska..

Wymień najważniejsze postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie Niemiec.

Odpowiedz przez Guest Niemcy redukują armię do 100 tysięcy zawodowych …Opublikowany in category Historia, 09.09.2020 >> .. Wilsona, wymień, które z jego propozycji zostały uwzględnione w zapisach traktatu wersalskiego, a których nie …1.. Przedstaw postanowienia traktatu wersalskiego w sprawie Polski.Zapisz temat i kryteria sukcesu w zeszycie - 2 minuty.. Postanowienia traktatu wersalskiego spowodowały ogromne …Układ w Rapallo - postanowienia traktatu oraz jego znaczenie dla Niemiec i RFSRR.. Question from @Kokoko12343 - Szkoła podstawowa - HistoriaOdwołując się do 14‑punktowego orędzia T.W.. Wymień postanowienia traktatu wersalskiego wobec Niemiec.- Niemcy redukują armię do 100 tysięcy zawodowych żołnierzy; rezygnują z obowiązkowego …wymień 4 powstania traktatu wersalskiego w sprawie polskiej.. P F POSTANOWIENIA TRAKTATÓW, KTÓRE PODPISANO Z PAŃSTWAMI CENTRALNYMI (z wyjątkiem Niemiec)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt