Opisz swoją drogę do szkoły po niemiecku

Pobierz

W szkole pracuje trzech nauczycieli i dwanaście nauczycielek.. Błagam o pomoc!. Ich mag auch Musik und Kunst.Musze opisać słońce 2012-09-10 16:37:22; Opisz swoją drogę ze szkoły do domu.. Możliwe jest także, że będąc w Niemczech ktoś zapyta nas o drogę.Nie ma ich dużo, ale sprawiają zawsze duże problemy uczniom w gimnazjum i liceum z którymi się widuję.. Jak powiemy "Katedra" w języku niemieckim?. Hustet auf dem Weg zur Schule, .Opisz drogę z domu do szkoły po niemiecku.. Moja droga do szkoły nie jest długa i skomplikowana, dlatego codziennie idę pieszo.. Moja droga do szkoły nie jest długa ani nie skomplikowana.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Wysiadam z autobusu ktory zatrzymuje sie przy samej szkole .. Wskazywanie gdzie co się znajduje- Rozwiązanie ćwiczenia: Entschuldigen Sie Wissen Sie wo gibt es hier […]E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Definicja .. Fiszki "opis drogi po niemiecku" ułatwią komunikację i pomogą zaliczyć sprawdzian.Czy mógłby ktoś sprawdzić, czy dobrze opisałam po niemiecku swoją drogę do szkoły?. kiedy dojdę do sklepu dakam idę prosto.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyPlan tygodnia po niemiecku pline..

!Opisz swoją drogę do szkoły po niemiecku.

Idę prosto, potem skręcam w prawo.. Tak w 4 - 5 zdaniach :) 1 Zobacz odpowiedź Kc69 Kc69 Moja szkoła jest dwa kilometry od mojego domu.. Ide prosto i jestem w szkole .. napisz mi po polsku a ja ci napisze po angielsku.. Ta wiedza wymaga od Ciebie nawiązania rozmowy i zrozumienia odpowiedzi.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opisz swoją drogę ze szkoły do domu 5 zdań 2012-01-08 21:33:31 Czy mógłby ktoś sprawdzić, czy dobrze opisałam po niemiecku swoją drogę do szkoły ?. TŁUMACZENIE: Uczęszczam do gimnazjum w Berlinie.. podlewam kwiaty odkurzam i robię zakupy.. Nie mam daleko do szkoły.Idę do niej w 10 minut a rowerem 3 minuty.Po wyjściu z domu idę prosto następnie w prawo do ulicy Siedleckiej.. 3,609 wizyt.. Wychodzę z domu i idę prosto.. Nadal pokonywała dwugodzinną drogę do szkoły i próbowała uchwycić każdą odrobinę informacji, .. Czyśćcie swoje gardła w drodze do szkoły, a nie tutaj.. 2010-09-09 18:12:43; Mam opisać swoją szkołe 2012-04-05 12:15:30; musze opisać konia.pomorzecie 2010-03-27 18:16:37; Opisz swoją drogę do szkoły posługując się terminami: ruch prostoliniowy, ruch krzywoliniowy, prędkość chwilowa?. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Potem idę na ukos w lewo przez .Fiszki będą doskonałą pomocą dydaktyczną dla uczniów, którzy potrzebują przyswoić materiał do szkoły, jak i dla osób dorosłych, którzy muszą opanować język niemiecki do pracy, czy po prostu uczą się go dla przyjemności..

POtem jadę do szkoły.

Czy to my jesteśmy niewychowani?. .Opisz swoją drogę do szkoły po niemiecku.Jak daleko mieszkasz od szkoły?. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w Mam dużo obowiązków w domu.. Najbardziej lubię kotleta z frytkami.. Przetlumaczcie to na niemiecki , jak najszybciej blagam !. Wychodzę z domu idę 5 minut prosto na przystanek .. Nauczysz się pytać rozmówcę, do jakiej chodzi szkoły, do której klasy, jakie ma ulubione przedmioty i nauczysz się udzielać odpowiedzi na te pytania.. Przechodzę przez ulice i idę prosto potem w lewo a potem prosto.. Mar 25, 2015 20:54 .Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. 2014-05-25 15:10:13 Popularne testyJak znaleźć swoją drogę?. poleca82% Język polski .. Pomagam rodzicom.. Moja szkoła znajduje się w pobliżu kościoła.. Najpierw idę prosto i później skręcam w lewo.. Kilka słów poświęcimy też nauczycielom.. Potem skręcam w lewo i idę znów prosto przez około 200 metrów i skręcam w lewo schodząc z góry.. Ruch uliczny nigdy nie jest duży.. Do naszej szkoły uczęszcza około dwustu uczniów.. Z takimi rozmyślaniami wracamy do domu odpocząć, po to, żeby następnego dnia stawić czoła drodze do szkoły .. Dyrektor szkoły nazywa się Jan Kowalski.po niemiecku mam opisać moją drogę do szkoły po niemiecku o to moja droga tylko potrzebuję ją po niemiecku :Jadę z domu do szkoły skręcamy w lewo i jadę koło biedronki wzdłuż ulicy potem skręcam w prawo i jadę koło cmentarza prosto.jadę prosto do skrzyżowania iLekcja 14: Opis drogi..

droga do szkoły.

napisz mi po polsku a ja ci napisze po angielsku.. 0 głosów.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Idę prosto w kierunku przystanku.Opisz swoją drogę z domu do szkoły .. Poznasz nazwy kilkunastu rodzajów szkół (w tym szkół wyższych) oraz nazwy typowych przedmiotów szkolnych.. 2012-09-11 16:01:24Słownictwo do opisywania drogi po niemiecku.. Opis drogi do szkoly po niemiecku .. Moja droga do szkoły nie jest dluga .. Zwróć uwagę na wygląd domów, ulic i drzew.. Idziemy do kina lub spacerujemy.Zadanie: opisać swoje zwierzątko po niemiecku Rozwiązanie: meine hund ist braun er heise toffik wejz na jakiegoj dobrego tlumacza moze zacznij od tego jak Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Pomocy nie wiem jak opisać swoją drogę do szkoły po angielsku!. Dla mnie jest to zrozumiałe skoro jest to pomijany szerokim łukiem temat w szkole i rzadko który nauczyciel przykłada się do nauczenia tych słów swoich uczniów, które są ważne!. Sale lekcyjne po niemiecku są naprawdę proste i ja Ci to udowodnię!Opisz swoją szkołę (nie z wyglądu) poleca 78 % ..

2012-01-30 20:07:35; Opisz swoją drogę ze szkoły do domu.

Pytanie o drogę po niemiecku to pytanie o kierunek w którym mamy iść.. PO ANGIELSKU .Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Po poludniu spotykam się z przyjaciólmi.. 2010-09-09 18:12:43; Opisz swoją pracę dorywczą (np. zbieranie truskawek w wakacje) ok. 10 zdań PILNE!. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Okolica jest spokojna i znajduje się tu wiele domów i drzew.Zadanie: opisz swoją drogę od domu do cszkoły po niemiecku Rozwiązanie: ich gehe aus dem haus, dann gehe ich rechts in die ogrodowastrasse ich gehe die strasse entlang Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Moja szkoła (krótkie) / meine Schule ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt