Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania do każdej luki 13

Pobierz

Uwaga: dwa zdania .Poniżej zamieszczone jest oficjalne pismo, które zawiera siedem luk.. Przeczytaj ponizszy tekst, z ktorego usunieto 3 zdania.. aroline scratched the back of her thigh as we were walking along a forest path.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. W miejscu luk znajdują się rozwijane listy, na których trzeba zaznaczyć słowo, które powinno uzupełniać dany fragment.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery fragmenty.. Wpisz odpowiednie litery w luki.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij luki (9.1. zdaniami (A - D) tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). e) He didn't want to .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki 6.1-6.3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania A-E, tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki Wskazówki do rozwiązania zadania HOW RETAIL HAS CHANGEDPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Wpisz w luki 18.1.-18.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Uzupełnij luki podanymi zdaniami tak aby tekst był spójny i logiczny.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga: jeden fragment został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj poniższy tekst z którego usunięto 3 zdania.. Wybierz literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. C. They were very .Strona 12 z 20 Zadanie 8.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. jedno zdanie zostalo podane dodatkowo i nie pasuje do zadnej luki.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..

C.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

FREUDE AM KOCHEN Meine Schwester, Katrin ist ein .8 maja o godzinie 9 rozpocznie się matura 2017 z języka angielskiego.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Uwaga!. Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w luki (1-4) litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Trwa matura 2017.. AN EASY QUESTIONPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.Strona 8 z 13 MJN-1P Zadanie 7.. Uzupelnij luki (1-3) w tekscie zdaniami podanymi ponizej (a-d) tak aby byl on spojny i logiczny.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Odpowiedzi i arkusz CKE zPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Pod każdym zdaniem zamieszczona jest rozwijana lista.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania..

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Przeczytaj tekst, z którego usunięto 4 zdania.. Wpisz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie, tak, aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Do podanych pytań, dobierz jedną, poprawną odpowiedź zgodną z tekstami nagrania .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga!. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. To najpopularniejszy wśród maturzystów język nowożytni.. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 2018-11-10 12:15:46Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Próbna matura 2017 z języka angielprzeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 5 zdań.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami a-f,tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Jedno zdanie niepasuje do żadnej luki..

Zadanie 7 Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Jedno nie pasuje do żadnego.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 2011-05-23 21:00:05; Przeczytaj poniższy tekst.. Wybierz w luki litery, którymi oznaczono brakujące fragmenty (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. IT ALL STARTED WITH MICKEY MOUSEPrzeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uzupełnij litery w lukach, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. ROBOTER Ich werde euch etwas erzählen.Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt