Przemówienie dyrektora na zakończenie klas 8

Pobierz

Filmy.. Przemówienie z …Przemówienie Dyrektora Szkoły z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po …Także my, nauczyciele przywiązaliśmy się do Was, naszych uczniów i Wasza przyszłość leży nam na sercu.. Niebawem koniec roku szkolnego.. Jakość wynika ze statycznej kamery ustawionej na statywie, pozwala …( My, Absolwenci tej szkoły na ręce Pana Dyrektora przekazujemy w darze klasom młodszym).. Zakończ przemówienie, dziękując słuchaczom; innych uczniów, rodziców i …26 czerwca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - przemówienie Dyrektora szkoły została wyłączona Szanowni Rodzice …521 uczniów klas 4-8 zachowuje się wzorowo i bardzo dobrze.. Przemówienie dyrektora SP na zakończenie roku szkolnego w klasach IV-VII (około 1,45 min) Fragment przemówienia (…) Wiem, że żyjecie już wakacjami, a ja …Rok szkolny 2019/2020 kończy się już w tym tygodniu.. Prowadząca: Efektem naszych szkolnych zmagań są, oczywiście, wspaniałe świadectwa i nagrody, na które …Zgodnie z tradycją zakończenie roku szkolnego zostało poprzedzone Mszą św. o godz. 8.00, a główna uroczystość rozpoczęła się o godz. 9.00 na placu szkolnym w dniu …Słowo Pani Dyrektor Jolanty Wolanin na zakończenie roku szkolnego 21012/13 dla klas trzecich w PG nr 6 w Białej Podlaskiej dn. 27.06.2013 r.Na szczególną uwagę zasługuje wzruszająca przemowa pani dyrektor Zespołu Szkół w Głuszycy (poniżej ją publikujemy)..

Drodzy koledzy i koleżanki, zakończenie roku szkolnego to ważny moment w naszym uczniowskim życiu.

A teraz proszę Pana Dyrektora o wręczenie świadectw z wyróżnieniem … i obsługi!. Przemówienie z okazji święta szkoły/dnia patrona (ok. 2,45 min.). chcecie nadać sens swojemu życiu.. Drodzy Absolwenci - Uczniowie Klas Ósmych!. W …Na wspomnienia przyszedł czas….. Dla części najmłodszych dzieci nadchodzi czas pożegnania z przedszkolem, ulubionymi paniami oraz koleżankami i …Mowa pożegnalna klas 8 (ósmych) Treść.. Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września - dzisiaj kończymy ten szczególny …Cytaty o szkole i nauce mogą inspirować i motywować do dalszego rozwoju oraz poszerzania wiedzy.. Przemówienie powinno zawierać: - Podziękowania - Życzenia na …Uroczystość pożegnania absolwentów Szkoły Podstawowej w Łupawie przeplatania była wieloma emocjami.. Umieść poniższy link na swojej …Zapraszamy na przemówienie P. Jerzego Kopańskiego Dyrektora ZSP nr 1 w Siedlcach na koniec roku szkolnego 2019/20Potrzebuję przemówienia na zakończenie klas trzecich jako przewodniczący samorządu uczniowskiego.. Podsumujmy więc …Przemówienie ucznia kończącego gimnazjum.. W imieniu wszystkich tegorocznych absolwentów mamy zaszczyt złożyć podziękowania całemu gronu pedagogicznemu …PRZEMÓWIENIE DYREKTOR SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - 26..

Sprawdzą się jako …Przemówienie dyrektora szkoły:,,Serdecznie witam na uroczystości pożegnania absolwentów klas 3, Gimnazjum im.

Do następnej klasy z wyróżnieniem przechodzi 131 uczniów: z klasy 4a-16,z klasy 4b-12,z klasy 5a-11,z …Przemówienie dyrektora z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/ 2020.. Pani Dyrektor!. Sądzę, że moja propozycja może być przydatna.. Nadszedł wreszcie ten upragniony dzień - ostatni dzień szkoły w roku szkolnym 2019/2020.. Za nami okres wakacyjny, więc pragnę powitać Wszystkich serdecznie w imieniu …Uczeń prowadzący nr 1.. Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was nie …Przemówienie na koniec roku szkolnego.. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. Już wkrótce rozpoczną się wymarzone wakacje.WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci …Przemówienie za zakończenie roku szkolnego klas I-III (ok. 2,5 min) 11.. Następnie na środek zaproszeni zostali uczniowie klasy ósmej wraz z rodzicami.Przemówienie na zakończenie szkoły średniej powinno trwać około dziesięciu minut.. Będą idealne jako wpis do książki dla ucznia.. Jeśli …Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt