Przysiega odc 246 napisy pl turecka kawiarenka

Pobierz

"Przysięga" to serial, który na antenie TVP1 zastąpił "Wieczną miłość" i z marszu stał się hitem.. Jeden z nich ściąga kask i patrzy na swoją komórkę.. Ile odcinków ma serial?. Zaprasza go razem z żoną do domu.. To już pewne, że powstanie 4. sezon tureckiego hitu.. W czasie szamotaniny dziewczyna zabija napastnika.. Narin czyta z Kemalem wiersze.Narin przypadkowo ratuje sytuację na spotkaniu Kemala z rosyjskim biznesmenem.. Wychodzi na jaw, że Feride została uprowadzona przez gangsterów.. Postanawia działać.. Emir spotyka się na dodatkowych zajęciach z Banu, a Reyhan szaleje z zazdrości.. Reyhan zaczyna podejrzewać, że Nigar wie, kto przyczynił się do stanu, w którym znajduje się Hikmet.. Kemal szuka rozwiązania na temat wspólnego życia z Narin.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. 1‧Seriale‧ObyczajoweReyhan udaje się namówić Sunę, by wróciła do domu.. Kemal jest pod wrażeniem.. Chce do niej jechać.Emir rozmawia ze swoją matką chrzestną o Reyhan.. Suna prosi brata, by wyrzucił żonę z domu.. Nie chciałam byście czekali.. Kemal udowadnia w sądzie, że Narin nie zabiła dziecka Kumru.Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także w internecie.. Cavidan jest przerażona, kiedy dostaje wiadomość.. A Narin się cieszy, że pozbyła się Erhana i szykuje dla Kemala pyszną kolację.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Odcinki‧Odc..

Przysięga napisy PL w serwisie OK RU.Przysięga streszczenie szczegółowe odc.

Każda produkcja znad Bosforu, która debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu staje się prawdziwym hitem.Przysięga odcinek 1: Początek historii!. Emir wciąż wspomina ukochaną.. 1041: Elif jest w kuchni.. Cavidan je przejmuje i po złości postanawia je spalić.. Postanawia poznać prawdę.. Emir na widok spalonych pamiątek wpada w szał.. Zeynep ma kłopoty w szkole i ucieka.. Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Kiymet znajduje kredki w aucie syna!. Prosi Reyhan, żeby pozwoliła jej zamieszkać u siebie.. Zraniona Miłość Sezon 2 Odcinek 7 Zwiastun 1 HD Napisy PL.Odcinek 474.. Nie rozumie, dlaczego kobieta tak bardzo jej nie lubi.. 474, 475, 476Przysięga po polsku emitowana jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piąSeriale tureckie.. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.. Cemre postanawia rozmówić się z Reyhan.. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP VOD.Przysięga odc.. Emir dostaje wysokiej gorączki.Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością.. Hikmet informuje Nigar, że to z Reyhan powinna konsultować wszystkie decyzje związane z domem.. Cemre obserwuje zza ogrodzenia parę zakochanych..

Dziś chciałam Wam go szybko udostępnić i jest na YT, gdyż tam wklejam napisy.

"Przysięga" (org.. Suna jedzie z Tacim kupić prezent dla nowożeńców.. Ile odcinków ma serial […]Przysięga 474, 475, 476 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Miłego 2 godzinnego seansu.Emir w złości każe Reyhan pozbyć się wszystkich pamiątek po ich małżeństwie.. Emir ją odnajduje.. Elif odcinek 1041: Safak oskarża matkę o roznoszenie plotek!. Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością.. Kobieta wyjaśnia mu, że nie powinien maltretować byłej żony.. Turkweb.pl.. Cemre porywa Sunę.1:00:28.. To Emir, jeden z głównych bohaterów tej historii.. Wynajmuje mieszkanie w pobliżu i musi dać Narin klucze.Narin dzwoni do Kemala z portu, ale prosi, by nie zawiadamiał policji.. Widzimy dwóch mężczyzn na motocyklach, szykujących się do startu.. Kemal chce się dowiedzieć, co dolega Narin i dzwoni w tej sprawie do Reyhan.. "Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. [Streszczenie + Zdjęcia] 20 sierpnia 2021.. Siedzi przy stoliku i nieustannie myśli o zachowaniu Kiymet.. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.. Kemal dostaje dobrą wiadomość dotyczącą procesu..

"Tata znów dzwonił" - mówi mężczyzna.Bardzo proszę o subskrybcję mojego kanału :)Dla tych którzy nie wiedzą jak włączyć napisy: Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL.

Kemal ratuje Narin, ale nasłany detektyw robi im kompromitujące zdjęcia.. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD.. Reyhan cierpi w samotności.. Przysięga - zwiastun odc.283 (sezon3) Grażyna.. Kemal jest zaskoczony troskliwością Narin..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt