Quiz z lektury mikołajek i inne chłopaki

Pobierz

fialkowskip_04433.. Sequential Easy First Hard First.Dacie streszczenie szczegółowe albo całą książkę gdzieś na necie przepisaną do Mikołajek i inne chłopaki?. Chłopaki mają się bawić z dziewczyną.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. testy z lektury mikolajek i inne chlopaki sprawdzian z geografii azja planeta nowa 2 chomikuj tabliczka mnozenia do druku instrukcja obslugi audi a4 avant b6 edit page tajemnice przyrody klasa 4 sprawdziany odkrywamy.wypelnianiu ankiety online.Plik lektura mikolajek i inne chlopaki test.pdf na koncie uzytkownika roy.tan Data dodania: 30 mar 2017.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Autorem "Mikołajka" jest: René GoscinnyFerenc MolnárJan.. Sprawdź .. "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1o lekturze "Mikołajek i inne chłopaki" - Test.. a) Rosół b) Bunia c) Pan Bledurt d) Nauczycielka 4) Jakie dwie osoby w klasie mają .. "Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.. Klasa 4 Polski.. Rosół b. Bigos c .Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Nigdy :-)Miłego słuchania!Zostaw Suba ---- Będzie mi miło!Opisz najzabawniejsze wydarzenia z lektury Mikołajek i inne chłopaki 1 Zobacz odpowiedź karola76540p7hi09 karola76540p7hi09 .. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.Test dla tematu: Mikołajek i inne chłopaki (R. Goscinny J. J. Sempe)..

Jules Verne.Mikołajek i inne chłopaki.

Sprawdź swoją wiedzę!Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Rozwiąż test.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Gdzie rozgrywają się wydarzenia książki "Mikołajek i .". Mikołajek i inne chłopaki.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.A co wymyślił Mikołajek jak padał deszcz?. Powiązane z testem.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!. 0.Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z bogatego domu Gotfryda, nieco narwanego Euzebiusza, lizusa Ananiasza, syna policjanta Rufusa, najgorszego w .Info o mikołajek test z lektury.. Arkusze cwiczen do basni, legend, opowiadan i wierszy.. klasa 4 Lektury obowiązkowe.. 2013-06-04 16:53:13; Czy Mikołajek i inne chłopaki to lektura ?. Dla wszystkich dzieci nastał wyjątkowy dzień.. 2010-06-10 15:50:33; Wypisze mi ktoś kolegów Mikołajka z książki pt.,, Mikołajek i inne chłopaki " 2016-02-07 16:00:48Historia Opisz czas od solidarności do okrągłego stołu Cechy charakteru Kleofasa z Lektury mikołajek i inne chłopaki.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Inne tryby testu.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?.

Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.

Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Test składa się z 15 pytań.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Data zakonczenia 2015-03-13 - cena 30 zlRower Za dobre stopnie zW tym opowiadaniu poznamy koleżankę Mikołajka: Jadwinię.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. 0%klasa 4 Lektury uzupełniające "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1.. Autorem przygód Mikołajka jest: René Goscinny.. to nie ten test Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;;"Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Ma wielu kolegów, z którymi wpadają na szalone zabawy, mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą, często coś przeskrobią.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. 2011-05-24 21:59:05; Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. chlopaki ( testy_sprawdzajace_z_lektury_mikolajek_i_inne_chlopaki.pdf ) .. Rozwiaz test skladajacy sie z 15 pytan.. Dzieci są tym bardzo podekscytowane, ale jednocześnie wygłupiają się .Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. a) Alcest b) Euzebiusz c) Kleofas d) Ananiasz 3) Z kim przekomarza się tata Mikołajka?. W szkole zjawia się bowiem fotograf, który zrobi im klasowe zdjęcie.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu..

testy sprawdzajace z lektury mikolajek i inne.

Przekonaj sie, ileRené Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych.. 2013-06-04 16:53:13; Wygląd zewnętrzny Mikołajka z ,, Mikołajek i inne chłopaki,, 2010-11-15 14:50:04testy sprawdzające z lektury mikołajek i inne chłopaki.pdf (22 KB) Pobierz.. Rozpocznij test.. Test z Mikołajka Test.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. 0% .Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. Część 1.. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Bursztynowa korona klasa 4- test Test.pierwszy rozdzial to ,, Kleofas ma okulary;;Mikolajek Test wiedzy z lektury.. 2013-06-04 16:53:13Mikolajek i inne chlopaki to zbior krotkich historyjek, z ktorych kazda zajmuje jeden rozdzial.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Zdarza się, że popadają w konflikty, które nieraz .Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z bogatego domu Gotfryda, nieco narwanego Euzebiusza, lizusa Ananiasza, syna policjanta Rufusa, najgorszego w .Info o mikołajek test z lektury.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?.

Antygona - test znajomości lektury.Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.

Pierwszy przyniosl do szkoly zeszyt ze znaczkami i oznajmil, ze zostal filatelista.Witaj na stronie Quizz.pl.. Co wiesz o Mikołajku i jego .Wygląd zewnętrzny Mikołajka z ,, Mikołajek i inne chłopaki,, 2010-11-15 14:50:04; Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. Głównym bohaterem książki "Mikołajek i inne chłopaki" oraz jej narratorem jest kilkuletni chłopiec, Mikołajek.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Na pewno się nie będzie nudził.Zachęcam do zostawienia subskrybcji, będzie mi miło :-)Miłego słuchania!. Rufus - jego tata jest policjantem, dlatego ma gwizdek.Mikołajek.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Klasa 4 Polski.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. 1) najlepszy przyjaciel Mikołajka a) Euzebiusz b) Alcest c) Ananiasz d) Gotfryd 2) Kogo najbardziej nie lubi Mikołajek?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt