Przeczytaj teksty a i b i odpowiedz na pytania what are the two texts about

Pobierz

odp.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkoła - zapytaj eksperta (917) Szkoła - zapytaj eksperta (917) Wszystkie (917) Język angielski (682) Język polski (0) Matematyka .~1.. Powstał dlatego, że uczniowie chcieli odpocząć od sztywnych wypowiedzi na lekcjach.. odp.. Oglądali piękne, kolorowe liście.. ( Dwa teksty to e-maile pomiędzy dwiema dziewczynami.A began when he was a child.. odp.. Why are the Muntjac deer a problem - Pytania i odpowiedzi - Język angielski .. Zadanie.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Posłuchaj rozmowy jeszcze raz.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytaniaPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. odp.. (wg książki J. Bladowskiej) - Test.. Uzupełnij luki 7.1.-7.3. za pomocą liter, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Polub to zadanie.. Dzień przesypiają, a nocą wylatują na polowanie.. Przedstawia ona Polskę za rządów Kazimierza Wielkiego.. Wybierz literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. CałąPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Tata i Damian szukali grzybów.. 1) Damian z tatą i mamą poszli na spacer do lasu.. Mama zbierała wrzosy.. Latają w powietrzu, chociaż są ssakami.. Żywią się owadami.. Odpowiedzi na pytania: 1.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania :) Dualizm średniowiecznych wyobrażeń, ostro dzielący świat na krańcowe pary przeciwieństw, grupował te przeciwstawne sobie kategorie wzdłuż osi pionowej: niebieskie jest tu przeciwstawne ziemskiemu, Bóg - diabłu, władcy piekieł, pojęcie góry kojarzy się z pojęciem szlachetności, czystości, dobra, podczas gdy "dół" ma .Przeczytaj tekst..

Przeczytaj teksty i odpowiedz na pytania.

Szkoła stawia duży nacisk na język polski.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj pocztówkę i odpowiedz na pytania.. a) Przeczytałeś?Zad.1 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.Gdyby w dowolnej grupie Polaków, posiadających średnie wykształcenie, przeprowadzono ankietę na temat biografii wielkich postaci naszej literatury XIX i XX wieku, na pewno uderzyłaby nas dysproporcja między znajomością życiorysów romantycznych wieszczów i wielkich pisarzy Młodej Polski a pisarzy czasów postyczniowych.Przeczytaj tekst w podręczniku na str.186-188, a także biogram Kazimierza na str.186 i tekst źródłowy na str.187.. Polska walczy z wrogiem nie tylko poza granicami Kraju, ale na swoich obecnie okupowanych ziemiach 2.2011-12-27 15:57:09 odpowiedz na pytania zamieszczone poniżej 2010-10-26 15:42:22 Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania .. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. 2012-04-19 17:2…Pilnee!. odp.. Zabrania używania brzydkich słów - przekleństw i dba o stosowanie i respektowanie reguł poprawnościowych.. Nietoperze to niezwykłe zwierzęta.. Odpowiedz na pytania znajdujące się pod tekstem źródłowym i pod podrozdziałami do str.188.. odp.. odp.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Created Date: 10/26/2020 12:58:01 PM .Przeczytaj tekst z przewodnika: 'The London Eye', i odpowiedz na pytania..

Przeczytaj tekst i opowiedz na pytania ?

The boys sleep at the .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 1 Dopasuj do siebie fragmenty zdań i zapisz je w zeszycie.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Pomocy ?. Pytania .. odp.. Odpowiedz na pytania.. I (be / interest)in it for a very long time.. Obejrzyj obrazy i dokładnie przestudiuj mapę na str.188.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Maggie,equipment - wyposażenie, ekwipunek.Przeczytaj pytania a następnie obejrzyjzdjecie i odpowiedz na nie twierdząco w imieniu jasmin.. Athletes from six disability groups take .odpowiedzi na pytania dobieranie zadanie otwarte:.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Język szkolnej przerwy jest bardzo luźny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt