Modlitwa do matki bożej

Pobierz

Chryste, wysłuchaj nas!. Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.. Amen.MODLITWA ZAWIERZENIA.. Boże wejrzyj ku wspomożeniu memu.. Zbliżamy się do Ciebie z całą naszą ufnością, jak dzieci do Matki przychodzimy do Ciebie, korzymy się przed Tobą, błagając o pomoc Maryjo!. Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły.. Matko Chrystusowa, módl się za nami.. O Niepokalanie Poczęta Bogarodzico Dziewico, Pani najłaskawsza i Matko najmilsza.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Jesteś dla Narodu naszego niepojętym.Modlitwa do Matki Bożej Gidelskiej.. Dzień 8.. Nieustająca Nowenna do Matki Bożej Dziekanowskiej.. Miej w opiece moją rodzinę, parafię i cały Kościół.. Różne modlitwy do Matki Bożej.. Tyle razy potwierdzałaś, Matko, że nie jest Ci obojętna niedola, smutek i boleść Twoich dzieci.Oh!. Święta Maryjo, módl się za nami.. (prosić o łaskę) Wstawiaj się za mną pod Jego cudownym płaszczem miłości, aby kamienie mojego serca .Modlitwa do Matki Bożej Czerwińskiej.. Tyś największą po Bogu naszą pociechą.. Wraz z ciałem słabnie też siła ducha mego już i modlić się nie mogę.. Racz wycisnąć w moim sercu oblicze Twego Syna, który za mnie umarł i zmartwychwstał.. Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły.. Potężna niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, któraś otrzymała od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cie pokornie, rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły ich do piekła.Modlitwa do Matki Bożej Bolesnej..

Oto modlitwa autorstwa św. Efrema, wzywająca wstawiennictwa Matki Bożej.

Matko Najświętsza, z woli Bożej Ty byłaś najbliżej Jezusa.. Cudowna Matemblewska Pani!. Dzień 6.. Z krzyża zbawienia Chrystus wypowiedział słowa, przez które związał na zawsze los człowieka z Twoją matczyną opieką i obecnością w naszym ziemskim pielgrzymowaniu.. Oczyma pełnymi dobroci i współczucia spoglądasz na swoje dzieci i zapraszasz do siebie tych, którzy Tobie ufają i oczekują od Ciebie pomocy.Modlitwa o opiekę Matki Bożej.. Święta Boża Rodzicielko, módl się za nami.. Ześlij Ducha Twojego, a powstanie życie.. Najukochańsza Córko Ojca Przedwiecznego,Litania do Matki Bożej Częstochowskiej.. a wlej w nie pokój i miłość.. Prowadź wszystkich po ścieżkach świętości - wytrwałej modlitwy,sumiennej pracy i .Modlitwa poranna do Matki Bożej św. Ludwika de Montfort.. aby Cię prosić o wstawiennictwo u Boga.. Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły.. ze swymi troskami i bólami.. Synu, Odkupicielu świata, Boże, Duchu Święty, Boże, Święta Trójco, Jedyny Boże, Święta Maryjo, módl się za nami.. Potężna, która cierpiała w swoim ciele rzęsy Jezusa, błagam Ją.. Matko Boska Miłosierdzia!. Zdrowaś Maryjo, Pani moja, dobra Matko, Królowo serca mego i życia mego, słodyczy i nadziejo jedyna po .Modlitwy do Matki Bożej Bolesnej.Modlitwa poranna do Matki Bożej Szkaplerznej..

Matko Kościoła, módl się za nami.Czytaj także: Piękna maryjna modlitwa, jaką św. Jan Paweł II pozostawił w spadku rodzinom.

O łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo!".. Wejrzyj, łaskawa Pani, na ten lud, który od wieków.Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.. Ciebie Syn Twój a Pan Nasz Jezus Chrystus dał nam jako Przedziwną Pomoc i Obronę, Ty zaś, Pełna Ducha .MODLITWA DO MATKI BOŻEJ BRZEMIENNEJ.. Chwała Ojcu i Synowi.. R. Jak była na początku.. R. Panie pospiesz ku ratunkowi memu.. Modlitwy na różne okazje.. Chryste, usłysz nas, Chryste, wysłuchaj nas.. Matko Boska Nieustającej Pomocy, cierpię wiele i cierpię już długo.. Najukochańsza Córko Ojca Przedwiecznego,Modlitwa do Matki Bożej Fatimskiej.. Maryjo Dziewico, Matko Milcząca, Tobie poświęcam całe moje życie.. Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły; 52 furtki do nieba.. Dziewico Niepokalana, Matko Chrystusowa i Matko Kościoła.. Synu, Odkupicielu Świata, Boże, zmiłuj się nad nami.. Pani Aniołów, Potężna Niebios Królowo, Matko Boża i Matko nasza Fatimska; Tobie Bóg powierzył posłannictwo i władzę, abyś starła głowę szatana, i osłaniała swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem.. Dzień 7.. Matko, dobra i szlachetna, zioła z pól i kłosy zboża, Tobie dzisiaj, Matko Boża, w darze serca przynosimy, o opiekę Cię prosimy.Modlitwa do Matki Bożej Królowej Aniołów.. Maryjo, Najlepsza Matko.. Przybądź Duchu Święty napełnij serca Twych wiernych i ogień Twej miłości w nich zapal..

Czytelnia.modlitwa do matki boŻej fatimskiej o szczegÓlne Łaski Matko Boża Fatimska, Matko Chrystusa i Matko ludzi, zginamy przed Tobą kolana jak Łucja, Hiacynta i Franciszek.

"Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć, a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż.. Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski!. Święta Panno nad pannami, módl się za nami.. Nowenna do św. Judy Tadeusza.. Nic mi ulgi nie przynosi.. Matka Boża, Matka Boża Bolesna, która odpowiedziała na wezwanie swego syna, gdy we łzach i krwi prosiła o miłosierdzie.. Miłosierna, która troszczy się o swoje dzieci, pobożna, która zmywa grzech duszy.. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.. Serca rodziców, dzieci i innych domowników napełniaj duchem pokoju, życzliwości i wzajemnego przebaczenia.. Od wielu już lat jesteś obecna wśród nas w znaku swego słynącego łaskami Obrazu.. Matko Kalwaryjska, spraw, byśmy byli z Tobą i sobą jedno.. To jednocześnie prośba o ochronę przed wszelkim fizycznym i duchowym niebezpieczeństwem.. O Niepokalana, Przeczysta Panno Maryjo, Matko Boga.Litania do Matki Bożej Częstochowskiej.. a odchodzą pocieszeni.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Zdrowaś Maryjo, córo Boga Ojca; Zdrowaś Maryjo, Matko Syna Bożego; Zdrowaś Maryjo, oblubienico Ducha Świętego; Zdrowaś Maryjo, przybytku całej Trójcy Przenajświętszej..

Powoli zanika w mym sercu odwaga i nadzieja a ich miejsce zajmuje zgryzota, ból i smutek.modlitwy do matki boŻej Maryjo, Matko moja i Pani moja, oddaję Ci duszę i ciało moje, życie i śmierć moją i to co po niej nastąpi.

Pani Kwietna.. Tyle cudów zdziałałaś na tym miejscu przez siebie wybranym,Litania Loretańska do Najświętszej Maryi Panny (Litania do Matki Bożej) Kyrie, elejson, Chryste, elejson, Kyrie, elejson.. Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.Modlitwa do Matki Bożej Latyczowskiej.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. wypraszaj mi Jego dary i owoce.Modlitwa do Matki Boskiej Częstochowskiej.. MODLITWA DO DUCHA ŚWIĘTEGO.. I dlatego ofiaruję Tobie oczy moje, uszy moje, język mój, myśl moją, serce moje i całego siebie Tobie ofiaruję.Nowenna do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej.. wyprosisz mi u Syna mocną wiarę, nadzieję i miłość.. Oto ja, dziecko Twoje i sługa Twój, pragnę cały do Jezusa i do Ciebie na zawsze należeć.. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią.. Byłaś z Nim od chwili Twego Niepokalanego Poczęcia aż po krzyż.. Matka Boża i Matka, która podniosła swój głos do potrzebujących, do tych, którzy uciszeni bólem i cierpieniem, nie mogli znaleźć swojego Bożego szczęścia ani drogi Pana.Dzień 1.. Dzień 5.Modlitwa do Matki Bożej Zielnej Pani Zielna.. Modlitwy do Matki Bożej Dziekanowskiej.. Wszystko składam w Twoje ręce, o Matko moja.Modlitwy do Boga.. Maryjny modlitewnik dla każdego!. Maryjo, Pani Czerwińska, otaczaj miłością wszystkie rodziny i bądź obecna w każdym polskim domu.. Proszę Cię, bądź również na mojej drodze życia, opiekuj się mną i pomagaj mi coraz bardziej upodabniać się do Jezusa.. Nawet rozmowa z krewnymi i przyjaciółmi mnie zasmuca.. R.Modlitwa odmawiana w Sanktuarium Matki Bożej Milczącej w Avezzano.. Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły.. MODLITWA W CHOROBIE.. Chryste, usłysz nas!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt