Napisz plan dnia po niemiecku

Pobierz

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 3,609 wizyt.. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi iść do szkoły.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.. Wypowiadając słowa, które układaliśmy specjalnie z .1. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Später gehe ich ins Bad, um mir die Zähne zu putzen.Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Pomocy!Pomożecie mi napisać plan dnia po niemiecku?. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Mein Alltag.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. po niemiecku oraz w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie.Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

Wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.

Potem poszłam do szkoły.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. Ważne, aby nie tylko napisać samą informację, ale również ją rozwinąć, za co zdobywamy cenne punkty.Życzenia po niemiecku Jak składać życzenia osobom niemieckojęzycznym?. Składanie życzeń to piękny zwyczaj, a okazji ku temu mamy wiele - urodziny, imieniny, święta czy inne ważne okazje.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 .. Po południu poszłam do domu.. Prawie ciągle mam 6 lekcji.1.Ich stehe um 7 Uhr auf.. (o 14,30 jem obiad)Tłumaczenie słowa 'miłego dnia' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Po zajeciach wracam o domu.. O 7:20 ubieram sie .. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Z poniższego artykułu dowiecie się, jak zapytać "która jest godzina?". Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planWochentage - Dni tygodnia.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. O 7.45 ide do szkoły.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". 2009-10-14 12:25:34 Napisz po niemiecku swój plan dnia 2010-05-24 21:06:39Plan tygodnia po niemiecku pline..

Napisz swój plan dnia na wikend po Niemiecku 2010-02-07 21:35:31 Plan dnia po niemiecku !

Do szkoły wychodze o 7.20.. .Przykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zjadłam obiad.. W domu odpoczywałam.. Napisz do adminia;Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. Do szkoły wychodzę o 7.50 O 8.10 zaczynają się lekcje O 16.00 jestem w domu jem obiad O 16 30 oglądam telewizje O 17.00 odrabiam zadania domowe i sie ucze O 21.00 oglądam filmy a o 23.00 ide spać Pomożecie?Błagam!opisz po niemiecku jak wygląda twój dzień Mein Tag opisz swój dzień po niemiecku napisz plan dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim napisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój dzień w języku niemieckim.Opis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. 84% Opis dnia w czasie .Podawanie daty, to ostatnia po liczbach, godzinach, dniach tygodnia i miesiącach przydatna umiejętność do określania czasu po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

... 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i ...Opis dnia po niemiecku - wzór.

Mein Tag - mój dzień - wypracowanie w języku niemieckim z tłumaczeniem na polski.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. 0 głosów.. Z poniższego artykułu dowiecie się jak podawać i pytać o datę w języku niemieckim.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Zobacz również: Miesiące po niemiecku i Dni tygodnia po niemiecku.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. O godzinie 6:45 idę się myć.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Godziny po niemiecku to podstawa umiejętność jaką należy opanować w języku niemieckim.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Rano wstaje o 6.30..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt